Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če bi vedeli, kje je koroška deklica …

če bi vedeli, kje je koroška deklica …

… bi prijavili?
Zdaj so objavili Klarino fotografijo in poziv, če bi kdo kaj vedel o njej. Je nisem videla, ampak če bi jo, po pravici povedano, ne vem, ali bi klicala policijo. Ne vem, evo.
Težko je sicer verjeti tako eni kot drugi strani, ker je zgodba preprosto neverjetna, ampak vseeno se mi zdi očetova plat bolj verodostojna.
Upam, da je s punčko vse okej.

Ne, nikoli!

Zares žalostna zgodba, ki se lomi na hrbtu nič krivega otroka.
Slovenci, zbudite se!!

Upam, da je na varnem kje na Koroškem (Kärnten) s svojim očkom.

Očka je na varnem za rešetkami 🙁

ne ne bi povedala.

z očkom pa žal ne more bit, saj je v priporu.

1.Spustite očeta, da gre lahko k svoji punčki in da lahko zaživita normalno življenje!!!

2.Obiski mame pa samo pod kontrolo!

3.Pričetek sojenja dedku!

Tako bi jaz uredila, če bi imela kaj besede v tej državi.

ne bi.

Najhuje je, da smo imeli in bomo imeli na oblasti ljudi, ki so storilci pri takih dejanjih/sranjih.

Zakaj ne obsojate očeta, ker je deklico ločil od družine, pa čeprav je to sam. Jaz očetu nič ne verjamem, oče se hoče na tak podli način maščevati mami.

Jaz pojma nimam sicer, za kaj točno gre – takole po obronkih sem pobrala, da oče obtožuje mamo oz. njenega očeta spolnega napada na mladoletno osebo – to deklico – ampak meni je enostavno neverjetno sprejeti, da imamo tako nesposobno policijo.
V skoraj enem letu ni zmožna najti enega otroka??

to reče nekdo, ki tudi slučajno ni bral več kot 24kur in nič drugega.
Oče je postavil svojo svobodo, svoj life pred hčerkino. Ker verjame svoji hčerki in jo hoče zaščiti pred pedofilom.
Zakaj bi dekličlina mama rekla, da ” bo svojega očeta vedno ščitila?” Pred kom in čem, če je pa vse ok z njim? Zakaj mama hčerke ni povohala, vse do dne, ko je oče ovadil njenega očeta? In zakaj sedaj javno kažejo sliko deklice? Morda zato, ker se bojijo tega, da se končno javno mnenje obrača proti njim in da bodo končno kaznovani?
Briga jih deklica, vse na mamini strani samo skrbi njihova lastna rit in nič drugega.

samo se kdaj vprašaš zakaj tako misliš? ker verjameš naši vrli policiji in tožilcem? jaz jim ne zaradi osebne enake izkušnje

Ja kaj hudiča pa naj?

A naj gremo vsi v zapor, ker se to državo vodi v histeroidni feminizem, al kaj?

a mi lahko nekdo v enmu, dveh stavkih pove, kaj se je zgodilo?

Ah, dajte no. Preveč verjamete populistično in senzacionalistično napisanim novicam in premalo poslušate zdravo pamet. Meni se zdi dosti bolj verjetno, da gre za maščevanje očeta materi in pač neka kriva natolcevanja, kot pa da cel sistem, od policije, tožilstva, sodstva ne bi našlo nobenih oprijemljivih dokazov za njegove obtožbe. Vse ovadbe so bile zavržene in brez skrbi, da se to ne zgodi kar tako. Poleg tega se je mama odselila od očeta, samo zato, da bi se razjasnile stvari, pa očetu to ni bilo dovolj, da se ne bi šel teh grozot, ki jih počne svojemu otroku, ki je zdaj nekje, čisto sam, brez obeh staršev. Mislim, res, sebičnost odraslih ne pozna meja, ko je v igri prizadet ego… in najhuje pri tem je, da zlorabljajo otroka za svoje nizkotne cilje, pri tem pa pozabljajo, ali pa jim sploh ni mar, kakšno škodo jim delajo.

Đizs, ti policaji in kriminalisti so tud eni bizgeci, no. Spustijo naj očeta iz zapora in jih bo slej ko prej nevede pripeljal do otroka. res cela znanost.

Se popolnoma strinjam!

Vse je dokazljivo in s papirji dokumentirano iz sodisca in policije, ti pa tukaj razpredas “kaj se tebi zdi” – a res mislis, da je tvoje dozdevanje bolj pravilno, policijska in sodna dokumentacija pa napacna ?

Mama deklice je sama prva prijavila lastnega oceta (dedka deklice) poleti 2010 zaradi nasilja v druzini in zaradi suma spolne zlorabe ! Kaj pravis o tem, zakaj?

Kasneje je pa mama, ki je sla celo v varno hiso po tistem, ko je bil dedek spoznan za nedolznega – zdaj nazadnje izjavila, da bo lastnemu ocetu VEDNO STALA OB STRANI ! Dedek ji ni dovolil obiskovati skupine za samopomoc!

In sodnica je kljub temu predodelila otroka brez vsakega razloga od oceta k mami, ki zivi z ddkom,

kriminalisti pa so osebni najboljsi prijatelji dedka, tozilstvo je seveda ovadbo proti dedku zavrglo prav zato, prav tako je dedek prijatelj z tožilko Branko Čas,

zakaj pa mislis, da se je oglasila tožilka Aleksandra Štiblar, da ji je slabo zaradi oprostive dedka na tožilstvu, tvegala jezo nadrejenih in napredovanje?

Deklice ni nikoli nihce pregledal, ker sodnica ni dovolila, vztrajala je na tem, da mora biti skrbnik mati, ki zivi z dedkom, ne glede na krivdo dedka ali nedolznost,

mama se vse odloca po nasvetih odvetnikov,

a oce je deklico odpeljal na varen kraj ?

Oce je placal ze 10 000 eur in 4 mesece strogega pripora za svoje dejanje,

ali še vedno mislis, da gre za ocetovo mascevanje kar nekomu ?

EDINA SI TUKAJ NAIVNA TI.

Bravo se strinjam z napisanim!

Kar dela oče je zloraba otroka

NIHČE – NIHČE ne ve, kaj je res.

V takih ločitvah so tako nizki udarci, da ne moreš verjet!

Upamo lahko, da je deklica na varnem. Da se ima lepo (brez mame in očeta?), in da nima pojma (sreča), kakšna kopija se lomijo zaradi nje – NAJMANJ KRIVE!!

Da ji bodo spremenili identiteto, ko bo 1 x vsega konec! Da res ne bo “zaznamovana” v naši ‘banana republiki’ še vrsto let.

In popolnoma jasno je, da sta OBA starša že tok zajebala, da ne sme priti nikomur več nazaj v roke!
Če želimo (in ji res želimo) samo vse dobro!

Čistuni, prepisujes brez, da sploh razumes dogajanje, ampak si ga sproti prirejas po svoje v smeri, kar vnaprej hoces verjeti. Nihce ni brez razloga 10 000 eur kdaj sodiscu placal in se dal zapreti po krivici, ker je scitil otroka. Bi pa taksni kot si ti, verjamem, prav zares lastnega otroka ob tai odlocitvi sodnice kar pustili v roke pedofilu in agresivni materi! Mama je cisto sama dedka prijavila zaradi suma spolne zlorabe, nazadje pa je izjavila, da bo vedo na strani lastnea oceta (jo prezivlja).

Kwa je s tabo? Si pijana? Zadeta? Al nepismena?

Dej svoje blebetanje lahko razširjaš okol barak, kjer živiš. Tukaj pa……daj si privošči izobraževanje. Saj je osemletka za stare kavke zastonj!!

Joj, kakšna sveta naivnost.

Ampak saj je v bistvu lepo, da verjameš v neoporočenost sistema.

Kwa je s tabo? Si pijana? Zadeta? Al nepismena?

Dej svoje blebetanje lahko razširjaš okol barak, kjer živiš. Tukaj pa……daj si privošči izobraževanje. Saj je osemletka za stare kavke zastonj!![/quote]

ti prerla, vse kar si napisala točno velja zate, v ogledalo se poglej.
Če bi vedela, kje je, nikoli ne bi poklicala policije. Da bi sodelovala pri pedofeliji??

A mama je svetnica. otrok ima oba OČETA in MAMO in ne samo MOMO , kot je pri nas praksa.

Vse je dokazljivo in s papirji dokumentirano iz sodisca in policije, ti pa tukaj razpredas “kaj se tebi zdi” – a res mislis, da je tvoje dozdevanje bolj pravilno, policijska in sodna dokumentacija pa napacna ?

Mama deklice je sama prva prijavila lastnega oceta (dedka deklice) poleti 2010 zaradi nasilja v druzini in zaradi suma spolne zlorabe ! Kaj pravis o tem, zakaj?

Kasneje je pa mama, ki je sla celo v varno hiso po tistem, ko je bil dedek spoznan za nedolznega – zdaj nazadnje izjavila, da bo lastnemu ocetu VEDNO STALA OB STRANI ! Dedek ji ni dovolil obiskovati skupine za samopomoc!

In sodnica je kljub temu predodelila otroka brez vsakega razloga od oceta k mami, ki zivi z ddkom,

kriminalisti pa so osebni najboljsi prijatelji dedka, tozilstvo je seveda ovadbo proti dedku zavrglo prav zato, prav tako je dedek prijatelj z tožilko Branko Čas,

zakaj pa mislis, da se je oglasila tožilka Aleksandra Štiblar, da ji je slabo zaradi oprostive dedka na tožilstvu, tvegala jezo nadrejenih in napredovanje?

Deklice ni nikoli nihce pregledal, ker sodnica ni dovolila, vztrajala je na tem, da mora biti skrbnik mati, ki zivi z dedkom, ne glede na krivdo dedka ali nedolznost,

mama se vse odloca po nasvetih odvetnikov,

a oce je deklico odpeljal na varen kraj ?

Oce je placal ze 10 000 eur in 4 mesece strogega pripora za svoje dejanje,

ali še vedno mislis, da gre za ocetovo mascevanje kar nekomu ?

EDINA SI TUKAJ NAIVNA TI.[/quote]

Pa verjamete vse kar napišejo. Palica ima dva konca. Iz izkušenj vem, da ni zmeraj resnica taka, kakoro dajo nekateri v javnost. Bila sem že močno šokirana, ker sem videla kaj se govori v javnosti in kaj je dejansko bilo. Fuj in fej. kakor komu paše nič drugače. Žal.

New Report

Close