Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moški in starši najstnikov na pomoč

moški in starši najstnikov na pomoč

Sinu najstniku poganjaja prvi puh. Zdaj ga ima že toliko, da razmišlja o britju. Oče je že pozabil, kako to gre pri prvih britjih…
Razmišljamo o nakupu brivnika. Ne vem in nimam pojma o britju fantov, zato me zanima, kako so to začeli vaši najstniki. Ste jim kupili brivnik ali so se začeli briti z britvico? Kaj je boljše za kožo? Kako hitro potem puh preraste v prave dlake?
Vsaka informacija dobrodošla, ker jaz o tem nimam pojma, mož je sklerozen, sinovi vrstniki pa so še daleč od britja.

Britvica je bolj ekološka in bolj… moška.

14 letnik je v glavi še na pol otrok, zdaj bije bitko, bi bil otrok ali bi bil odrasel, ni mu veliko do moškosti.

Meni je oče dal brivnik na žiletke, neko “žajfo” za britje in “penzl”, treniral sem pa kar sam!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

V bistvu prve puhke in dlake težko briješ z električnimi brivniki, ker so preveč neenakomerne, prešvohotne…

Bo treba z britvico, dokler ne bo kaj bolj pošteno poganjalo.

britvica ni fajn, če ima fant mozolje. Moj sin je ni mogel nikoli uporabljati, ker se mu je vedno vnela koža, pa čeprav je poskusil na 100 načinov.


Razumljivo. Šta je tu je, razložite mu, da je normalno. In mu dajte v roke britvico, da se bo bril kot dedec.

Hvala za odgovore. Še bolj nerodno nama bo z možem razlagati, če se brije okoli kurca?

Buzz off!

jaz imam drobne dlačice pod nosom in jih odstranjujem z voskom ali pinceto, enako moj 13letnik

:))))) Moški si ne depiliramo brkov in brade, ampak se brijemo :)))

Razen če niso to že kakšni novi trendi, človek že težko sledi vsej tej ihtavi splošni vojni proti dlakam, ki se dogaja zadnja leta :))

:))))) Moški si ne depiliramo brkov in brade, ampak se brijemo :)))

Razen če niso to že kakšni novi trendi, človek že težko sledi vsej tej ihtavi splošni vojni proti dlakam, ki se dogaja zadnja leta :))[/quote]

pa ne moreš puha pod nosom brit no :)))))

a veš kolk je to fino, en poteg z voskom pa ima skor cel mesec potem mir.
sem pa to dejansko videla pri prijatelju iz azije (oni so bolj redko dlakavi 🙂 … si je kocine vedno samo pulil s pinceto, nikoli bril… da ti vidiš to lepo kožo :)))

drugo je če mulc komaj čaka prvi puh, ki ga bo lahko pobril …

Upam, da ste ostali dojeli, da je tole en nesramen neumesten komentar nekoga, ki mi je prevzel nik!

Upam, da ste ostali dojeli, da je tole en nesramen neumesten komentar nekoga, ki mi je prevzel nik![/quote]

Se razume.

Če ne imate občutek, kot da se drgnete ob otroško ritko…

Še ena mami ki svojega sina uči moškosti?

Glej, z vsem dolžnim in željenim spoštovanjem:
Spel se vstran od sina, Ženska bolna!!! Imaš svojga dela dost, v svojem partnerskem odnosu. Če druzga ne, vsaj razmisli če imaš ti kaj pri moževi sklerozi.

Sina pa pust pr mer vsaj v njegovi intimi, da mu bo ostalo vsaj nekaj moškosti, če ga že za drugo buzeriraš.

Pa brez zamere.

New Report

Close