Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ah, ta LJUBEZEN

Ah, ta LJUBEZEN

Stara se 30 let in pri svojih prijateljih in znancih opažam naslednje:

-veliko samskih punc, ki so luštne, mlade, izobražene, preskrbljene in nikakor ne najdejo moškega zase;
-veliko punc, ki so v nesrečnih zvezah, ampak iz njih ne odidejo, ker se bojijo ostati same (bolje išta nego ništa);
-veliko fantov, ki še pri 30 in več letih nočejo resne zveze in si vsak vikend “vozijo” okoli lepe 20 do 25 letnice;
-ljudi, ki so se poročili po srednji šoli, imajo dva ali tri otroke, punce so pri 30 letih čisto izžete in zdolgočasene od srkbi za otroke in gospodinjstvo, moški se izogibajo družinskim obveznostim in dneve preživljajo v službi ali s prijatelji;
-ljudje se množično razhajajo in ločujejo. V zadnje pol leta so se ločili 3 prijatelji s fakultete, stari 30 let, dane govorim o tem koliko prijateljev se je razšlo s svojimi partnerji.

A je kaj v zraku ali je to za današnje čase čisto normalno? In ali za mladega človeka še obstaja upanje z srečno in zadovoljno partnerstvo?

Ittak da ni normalno in ne, ne obstaja upanje dokler se kaj ne spremeni

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

obstaja, drugac pa vsak posameznik zase najbolj ve kaj zeli in kaj mu ustreza, glede na obnasanje zenske populacije me pa niti ne preseneca zakaj so samske in zakaj se tipi nocejo vezat

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Zadnjič sem brala misli “dobre vile”, ki je menda kar popularna. No, in piše: “Ne prilagajajte se drugim …” Se mi zdi, da je to zelo velik problem pri teh “novodobnih” puncah in fantih. Prilagajanje. In ker ni vse tako, kot je bilo doma, ko so se jim drugi prilagajali, pa v jok in na drevo. In blazno visoki kriteriji za partnerja.

Ja, žal normalno za današnje čase, ko se vse gleda skozi oči potrošniške družbe. Tudi na partnerstvo in ljubezen. Za veliko večino so partnerji samo potrošna roba in skoz iščejo nekoga boljšega, lepega, mlajšega itd. Ljubezen kot trgovina, evo tako je to…

Močno dvomim. Očitno veliki večini ustreza tako, ker pač furajo tak stil. Jaz sm raje sama, kot v nesrečni zvezi.

Normalno, tako pač je.

jaz hočem pa me nobena ne mara

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Normalno, tako pač je.

Ja, žal normalno za današnje čase, ko se vse gleda skozi oči potrošniške družbe. Tudi na partnerstvo in ljubezen. Za veliko večino so partnerji samo potrošna roba in skoz iščejo nekoga boljšega, lepega, mlajšega itd. Ljubezen kot trgovina, evo tako je to…

Močno dvomim. Očitno veliki večini ustreza tako, ker pač furajo tak stil. Jaz sm raje sama, kot v nesrečni zvezi.[/quote]

Prvi odgovor je realen. Upanje pa ostaja. Poznam ogromno parov, ki imajo trdne in dolgotrajne veze, ampak je še ena tretja oseba vmes – Jezus. Trojna vrvica se ne pretrga tako hitro.

Normalno, tako pač je.[/quote]

🙂

Bora je povedal, kako to gre..

Teoretski ljubav lepo zvuci
Malcice je drukcije u praksi
Mnogo toga jos uvek se uci
‘Ajmo dole, stigao je taksi

to je Slovenski forum

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Daj spelji se težit na kakšen drugi topic.

New Report

Close