Najdi forum

Sex v troje

Star sem 30 let zelo aktiven na sexualnem področju in športnik po duši. Od nekdaj pa imam željo, recimo sexualne sanje, da bi naenkrat sexal z dvema ženskama. Zanimajo me vaše izkušnje oziroma ali sta kje dve prijateljici, ki bi se mi pridružile. Užitek zagotovljen za vse tri.

Veš kaj, če si tak športnik ti ni trba sedeti doma in si iskati kurbe po internetu! Pejt laufat v Tivoli, mogoče boš kakšno najdu, ker sem preričana, da jo na tej strani ni.
Resda se pogovarjamo o sexu, ampak vse ostane prilepi debati, nasvetih…

Če pa bi se že odločila za sex v troje, bi bile dve babi in en tip ne pa dva tipa.

Pardon, hotla sem rečt dve babi in moj tip, ne pa kar en.

Zanimiv oglas. Vse kar potrebuješ, da najdeš prikrito bisexualko. Ona sicer ne bi nikoli bila sama z žensko, ampak s fantom pa bi se spustila tolk daleč, da bi njemu naredila uslugo in seveda prikrito izpolnila fantazije tudi sebi. Čist preprosto!

želiš si z eno prijateljico in s tvojmu tipom ? Ja lepo no !
samo,da ne boš v naslednji dneh jokala,da ti je tip ušel s tvojo prijateljico (v primeru,če se boš odločila za seks v troje)

veliko užitkov in prste stran od tamale ! pejd raje lauftat v Tivoli :))

Ne vem čemu si se tako razburila……kr se tiče pa teka v Tivoliju sem pa dons že od teku svoje….teb pa najbrž tud ne bi mal teka škodl::))

pozabu sm dodat da očitno ne bereš najbolje…..govorim o trojču jest in dve ženski…..še enkrat preberi

Vsi mamo mi takšne želje….vsi smo mi aktivni na sexualnem področju …..
Še rajš kot z dvema bi kar s tremi ali z štirimi .. de o petih ne govorim …
Sam eno so sanje drugo je pa resničnost. Strezn se sine.

No kot si reku to so samo fantazije, v resnici se pa ne bi nikoli spustila v to, saj imam preveč rada svojega fanta. Že ko pogleda drugo sem ljubosumna.

Mogoče pa bi se tko na easy pobožala s kakšno, to je pa tudi vse.

vidim da enačiš sex z ljubeznijo….lepo…vendar pa mislim da je včasih sex brez ljubezni lahko boljši kot pa sex z ljubljeno osebo….

No, kakorkoli že, tudi če bi se ti dve kandidatki ponudili ti ne priporočam, raje poskušaj z kakšnima, ki ju vsaj malo poznaš, drugače pa ne vem kaj je to sploh kaj takega! Raj si najdi punco, ki ima domišljijo pri sexu, ustvarjajta pa bo.

LP

vsi imamo svoje sexualne fantazije…ki jih skrivamo v sebi in jih ponavadi ne zaupamo nekomu ki ga ljubimo, če domnevamo da on ali ona tega ne bi odobravala….vendar pa želja po izpolnitvi teh fantazij gori nekje v nas in nas včasih potopi v svet sanjarjenja…zakaj ne bi uresničili svojih skritih sanj

stvar je zanimiva, ampak nevarna. jaz mam eno tako izkušnjo izpred mnogih let, ko sn se pridružu paru. Seveda vedno reskiraš kako spolno bolezen al pa kaj tak perverznega, kar nisi hotu, vendar se večinoma v to menda spuščajo tisti, ki vejo kaj hočejo in so resni.
Moja je bla v bistvu dobra, pa bi jo načeloma še ponovil. Res pa je da sn se v žensko ful zaljubu, pa čeprav je bla kakih 8 let starejša. Tak da to je definitivno nevarno.
Sicer so pa menda izkušnje različne. Poznam punco, ki je bila svoje čase zelo odprta za različne zadeve, pa je na enem žuru probala skupinski seks, menda kar večja skupina. Pa se ji je naslednji dan zdelo brezveze, ker so se partnerji, ki so sodelovali, malo postrani gledali (v smislu kak si te lahko tak užival-a z drugo – im. Ta ista pa se je kasneje pridružila svoji najboljši prjatlci in njenemu, pa je bla navdušena in komentirala, kak bi šele blo, če bi bla kombinacija 2 fanta in ena punca.
V osnovi pa je tak: lažje boš za to našu žensko po 30, ker imajo takrat ženske dokazano več sex energije. Pa malo zgubijo tiste ideale o večni in popolni ljubezni in o zvestobi (zaj me bo sigurno kaka raztrgala, komi čakam). Kar se tiče moje izkušnje je blo tut tak približno. Ženska je predlagala, da naj povabim še svojo punco (bla sva v zgodnjih 20ih), pa sn reku no way, ne bi bla za stvar. Pa je pol odvrnila, da ko je bla ona tolk stara, bi svojega tut čudno pogledala, če bi ji to predlagal, tokrat pa se ji zdi to nekaj čisto ok.
Lp, me zanima, kira se bo oglasla pa me rascefrala.

se strinjam s tabo. popolnoma

Marsikaj se dogaja za stenami. Enkrat sem imel priližnost da sem bil z dvema
ženskama. Ne boš jih našel takole z takimi oglasi jaz pa bi v troje ker sem športnik.
Punci moraš poznat, še bolje se morata poznat onidve. Zaupanje mora bit vsestransko. Težko ji boš prepričal TI, pa nevem kakšen care ali mačo da si.
Verjetno veš koliko rabiš da nakuriš eno žensko da jo spraviš v postlo.
Ti bi pa kar dve, ha?
Onidve si te bosta vzeli in razdelili ko bosta hoteli .
Do takrat pa sladke sanje.

Že, že, boljš zdaj, kot pozneje ko boš resno vezan. Ampak gre za to, da si ne moreš partnerki iskati preko interneta. Saj veš kaj mislim.

Upam, da se ti bojo fantazije uresničle, pa previdno s kom, kdaj…

Se popolnoma strinjam! Poznati se morate in imeti zaupanje, saj ima vsaka fantazije o tem, moraš imeti pristop, po tem pa…

Halooo….nč bat ni potrebe da bi partnerko iskal preko neta…..ampak včasih za spremembo in popestritev pa paše

kaj pa potem sex z neznanko/cem….tega še niste probali ali kaj

a to misliš takole: sprehajaš se po intersparu in skos srečuješ eno žensko
ki te privlači do nezavesti potem pa samo hop v kabino za pomerjanje oblek in dol se dat? Če je to to, potem sem že ja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close