Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Terme 3000

Default avatar
Pozdravljeni. Jaz se pa zanimam pa prekmursko vas in sicer apartma trobentica? Je že bil kdo? Kak je kaj izgled, čistoča in udobje? V paketu imamo obisk finske savne v hotelu Termal in tam tudi polpenzion.

Se splača to vzet 25 letnemu paru ki imata deseto obletnico? Kako je pa kaj v termah 3000? Tobogani, bazeni?

Hvala za pomoč pri odločitvi, ker bi rad prijetno presenetil boljšo polovico :))
Default avatar
sama ti lahko povem le za bazenski kompleks....

meni osebno je preveč skomercializiran...paša mi poleti, ker so še tobogani, notri mi je pa vedno preveč folka...jakuzzi je vedno poln...kar mi je kul je le nafta =), pa zgornji bazen (pride malo manj folka) ter da so savne vključene v vstopnino.

Če sem že v Moravskih toplicah, raje zavijem v Vivat ker je bolj u easy, bazenov je ravno prav za se osvežit in orng namakat. Ni pa toboganov pa savne niso vključene.

uživajta ;)
Default avatar
Če hočeš mir pojdi v Vivat. Res,da so tam v večini ljudje 50+, vendar kot rečeno je mir, pa tudi apartmaje imajo v bližini.
Default avatar
Evo ravno dobro smo se vrnili iz Term 3000 in lahko izrečem same pohvale. Od hrane, osebja, čistoče.....skratka super. Mi smo izkoristili še lepo vreme in smo prekolesarili veliko prekmurja ker imajo kaj za pokazat (jezero, grad....) izkoristili bljižino Madžarske.....skratka naredili smo si lepo.
Čeprav sem skleptična glede darilnih bobov, ker enim to odgovarja, drugim ne in so potem prisiljeni iti.....če veš, da ti dve osebi radi kam gresta in uživata v tem potem so Terme 3000 prava odločitev.
Default avatar
Kaj se mogoče kaj ve, kako je kaj s tobogani v tem času? So odprti? Ali maš noter sam bazene in nič toboganov v termah 3000?

@tbb Kaj mogoče veš če potrebuješ tudi svoje koplane plašče ali jih dobiš tam brezplačno? Ker v ponudbi mi piše sam postelnjina in brisače za osebno uporabo...

Hvala
Default avatar
Zadeva je precej padla v zadnjih 5 letih...prej so se res trudili na vsakem koraku, sedaj pa kot da spijo na lovorikah...
Default avatar
Terme 3000 zelo umazana voda. Preveč ljudi, ki hodijo drug čez drugega. Skratka ne priporočam!
Default avatar
Lahko kupiš bone, ki veljajo za katerekoli terme, ki so v sklopu Sava hotels&Resort hotelov - se potem obdarovanci sami lahko odločijo, kaj in kje in ni nujno, da lahko vse izkoristijo naenkrat, torej del bonov izkoristijo enkrat, del pa drugič...Pozanimaj se direktno pri njih na upravi, ne direktno v hotelih.
Default avatar
moja_ je napisal/a:
Kaj te muči? Si morda iz konkurence?
Default avatar
Dolly_,

Žal je tako po skoraj vseh slovenskih toplicah. Zakaj? Ker je zgrešen koncept - ker se mešajo hotelski gostje z lokalnimi oz,. priložnostnimi gosti in je včasih masa ljudi dobesedno večja od kapacitet - sploh v času kakšni počitnic. In zakaj je umazana voda? Malce opazuj okoli sebe: skoraj 3/4 ljudi se pred vstopom v bazene sploh ne stušira (!!) in se direkt poknejo noter prešvicani, umazani, skratka neumiti. tudi iz savn gredo nekuturni in neosveščeni obiskovalci s svojim švicem direkt v bazen; Poleg pleničarjev (nobena neoprenska plenica ni vodotesna), so tu še inkontinetni kopalci, ki ne morejo kontrolirano zadrževat urina. In še to: slovenski obiskovalci kopališč so v večini veliki packi - tudi zato, ker se pridejo v kopališča umit, da doma prišparajo (njihovo mišljenje). Je pa res, da je dobro termalno kopališče tisto, ki ima tako ekipo, ki take obiskovalce opozarja ustno pred vsemi, da se morajo stuširat, preden vstopijo v bazene in če se ne, jih imajo vso pravico odstranit, ker ne spoštujejo kopališkega reda.

Je pa tudi tako: za malo denarja malo muzike, za malce več denarja, več muzike ( izjema so torej hoteli z najvišjo kategorijo in pa hotel Primus na Ptuju, ki ima svoj kopalni kompleks, ločen od velikega termalnega kompleksa in je namenjen samo hotelskim gostom). Če še ne veš: kopališče z atrakcijami, torej tobogani, je namenjen masovnemu obisku, kar pa pomeni veliko vsega prej zgoraj naštetega in tudi veliko dodatno klorirane vode. Klor je, kot verjetno veš, razkužilo.
Default avatar
Kaj mi lahko prosim še svetujete, katere so kaj dobre gostilne za obiskat za kaj finga popapcati? :))
Default avatar
za moja_ je napisal/a:
Si mogoče una tečna iz recepcije v Termah 3000?
Default avatar
moja_ je napisal/a:
Niti slučajno ;) Ampak obiskujem Terme 3000 izven časa šolskih počitnic, ali pa terme Vivat in nimam teh težav, kot ti ;)
Če imaš pritožbo čez zaposlenega, se pritoži njenim nadrejenim, ne pa tule v prazno. In to pisno.
Default avatar
Kaj na moja uprašanja pa ne bo noben odgovoril :)) ?
Default avatar
za moja_ je napisal/a:
Saj sem se miška, pa so bili zgoraj tudi "prijazni"...

Čepra praviš, da je tukaj v prazno, pa sem prepričan da bo kdo vsaj premislil...
Default avatar
moja_ je napisal/a:
Ne ti meni "miška", prosim, ker me niti ne poznaš osebno.

"Prijazni" do tebe so bili verjetno zato, ker spoštujejo poslovni bonton.

Tvoja "pritožba" ne bo naletela na gluha ušesa, brez skrbi; razgovori z zaposlenimi se v takih primerih izvajajo (se jih kliče na zagovore in dobijo opomine zaradi kakršnihkoli pritožb strank, ki pa morajo biti seveda v pisni obliki; ponovni opomin pomeni premestitev ali prekinitev delovnega razmerja). Tako da, če je tvoja pritožba res v pisni obliki ne bo zaman in tvoj namen dosežen...
Default avatar
za moja_ je napisal/a:

Beseda prijazno je bila v narekovajih, ker v resnici niso bili prijazni. Če je to del poslovnega bontona še toliko huje.

Ali bo pritožba naletela na gluha ušesa ne vem, dejtsvo je da odgovora nisem prejel, kaj šele opravičila ali pa odpravo slabih storitev.
Default avatar
Blze je napisal/a:
Odvisno, kako zahtevni jedci ste/so obdarovanci in koliko ste pripravljeni odšteti za kulinarični užitek:

Preverjeno dobro:

1. gostilna Rajh, Bakovci
2. gostilna Prekurska Iža, Ižakovci

več nepreizkušenega (lokalne kulinarike, pic, ocvrte hrane), pa po seznamu spodaj-ti bo še kejšna Prekmurka tu pogučala:

Default avatar
moja_ je napisal/a:
Točno na koga po spodnjem seznamu si pa naslovil/a pritožbo ?

Default avatar
za moja_ je napisal/a:
Naj ti še pripnem celo pritožbo? Boš se sam osebno zavzela za to zadevo?

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net