Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V sredo se nam bo približal potencialno nevaren asteroid 2005 YU55

V sredo se nam bo približal potencialno nevaren asteroid 2005 YU55

Imenuje se YU55, njegov premer je približno 400 metrov, težak je celih 55 milijonov ton in v sredo, 9. novembra, se bo zelo približal Zemlji. Nekateri so mnenja, da zna biti asteroid YU55 Zemlji potencialno nevaren.Malček me skrbi kaj pa vas?

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Na, zdej sem se pa poscala od strahu … 🙁

nič

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ta ni nevaren; približal se bo kot Luna, ampak na Zemljo ne bo padel;

je pa nevaren komet Apofis, ki pride leta 2029 ! Če nas Apofis takrat ne zadene, obstaja spet šansa, da nas ta isti zadane 2036… in takrat bi res bil konec vsega.

Ime je dobil po Yugotu 55, zaradi brzine, s katero potuje.

ne. pišejo, da nej bi strokovnjaki povedali, da je možnost, da bi se trknu z luno in bi v tem primeru čutili posledice. ampak zmer je tok vsega povedanga, pa dostkrat pol sam tok napišejo, da nardijo zbrko med ljudmi in nepotrebno paniko. pa če že pišejo o neki nevarnosti, bi lohk zravn dodal tud kakšna in katera je ta nevarnost.

ampak, spodi je brat, da nam na bučo ne bo padu.

http://www.delo.si/druzba/znanost/v-blizino-zemlje-bo-v-noci-na-sredo-zasel-vecji-asteroid.html

ta ni nevaren; približal se bo kot Luna, ampak na Zemljo ne bo padel;

je pa nevaren komet Apofis, ki pride leta 2029 ! Če nas Apofis takrat ne zadene, obstaja spet šansa, da nas ta isti zadane 2036… in takrat bi res bil konec vsega.

Baj je nevaren , da trči v luno in posledično bomo mi potem ogoroženi.Zakaj pa v Ameriki imajo točno jutri za 30 sekund Emergency Alert System-vajo v primeru planetarnega izrednega stanja…meni je vse skupaj nekam sumljivo..ittak tudi če bi bilo res zadnjih 5 minut povejo, da bo trčil na zemljo, nič prej zaradi panike

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

zala73

naenkrat vse mešaš.

Kot prvo, če bi se zaletel v Luno, je z nami konec, ja, saj Luna in Zemlja skupaj ” plešeta ” v nekem ” krogu gravitacije “…. Ampak ne bo padel na Luno, tako so izračunali.
Pot tega asteroida poznajo na naslednjih 100 let in bo ok… Leta 2029 se bo pribižal zares nevarni komet Apofis, o tem takrat, ko bo..

Američani pa bodo naredili test za 30 sekund, brez elektrike. Pač test. Tud pri nas smo kdaj imeli test za primer potresa itd…

Lp

hvala za info ampak če bo kaj jutri narobe spomni se name:)))

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Zalči, vse bo ok..

M

Nič ne bo! Meni je šlogarca napovedala ljubimca v naslednjem letu:)))

javi ko pride ljubimec

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!


Če bi se zaletel v luno, bi na njej sprožil močne potrese, dvignil prah, nebi jo pa iztiril, tko da tud v primeru trčenja z luno bi bili varni, vsaj tisti ki niso za luno.

Bom, zdaj pa moram uredit dvorišče, da bo lepo, ko pride drugo leto mimo:)))
Po vsej verjetnosti spet mimo, kot vsi potencialni:))

Bo kar pestro še ta mesec. Konc tedna tale asteroid, pa tista čudna ameriška uzbuna, pol vesoljske ladje z vanzemaljci, kmal še neka poravnava planetov.

sprijaznite se…..konc koncev vsi umremo……..prej ali slej…….

p.s.: če nam je že namenjen konec sveta, držim palce da po volitvah, ker me pri tem političnem koktajlu res firbca rezulat;)))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

ej kdaj bo to točno ker ne vem a se mi splača it dans na upravo po novo vozniško al ne?

Vi raje pazite na cesti, da vas kak avto ne zadane, ali vi njega. Je večja verjetnost, kot pa tole…

New Report

Close