Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek politična zgodovina se ponavlja

politična zgodovina se ponavlja

http://www.youtube.com/watch?v=jCKBADaZdAA

Ne more biti drugače, saj ni nič novega. Od starih pa vsi dobro vidimo kaj smo dobili.

veš zakaj se zgodovina ponavlja? ker ste taki idioti da ne vidite da je vse skupaj eno in isto sranje, tako janša kot jankovič sta oba orodje v službi kapitala, volitve ne spremenijo popolnoma NIČ !

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]
nova
Uredništvo priporoča

šele ko bomo porušili zidove lažne demokracije v Ljubljani, bomo videli nekaj svobode !

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ti pa nimaš kaj veliko pojma o slovenščini ane, ponovi malo slovnico bi bilo dobro zate.

Se strinjam…vsi ste zaslepljeni tako, da boli…

Se strinjam…vsi ste zaslepljeni tako, da boli…[/quote]

ja in?
kaj predlagata?

če se že greste demokracijo, potem tudi volite kandidate ki so povsem neodvisni od gospodarskih frakcij in podobnih, vsem poznanih polititičnih lobijih. omejitev – 1 poslanski mandat in nič več.

a vsaka oblast pokvarja, zato bi morali iskati alternative vladajočemu sistemu nepravic. čimveč samo-organizacije ter predvsem autonomije. že res, da bi se morali odreči marsikateremu prestižu in luksusu, a pridobili pa bi na svobodi ter osebni rasti.

že to, da samo poskusimo, je že dejanje pravičnega, ne glede na uspeh končnega rezultata. nekdo je nekoč rekel da je bolje živeti pokončno in umreti v boju, kot pa celo življenje biti na kolenih, kot priden in poslušen hlapec.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

če se že greste demokracijo, potem tudi volite kandidate ki so povsem neodvisni od gospodarskih frakcij in podobnih, vsem poznanih polititičnih lobijih.

no pa mi povej enega, ki je povsem neodvisen in ima sploh možnost vstopa v parlament

ha, saj to. ni ga, takega. edino če bi piratska stranka slovenije kandidirala, bi mogoče še celo verjel v neoporečnost kandidatov. za prevetritev slovenske politike, bi se morala celotna garnitura zamenjati. a demokracija ni nič večja utopija kot je anarhija.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Niste niti omembe vredni, tako malo vas je, ki razmišljate na tak način. Ali pa naivni. Kakor koli že, o demokraciji ne veste kaj dosti. Ste anarhokomunisti, ki tulijo, da je vse zanič, obenem pa še živijo pri starših in to celo na njihov račun, čeprav so krepko čez 30. Pojdite raje kaj delat!

daj nas prosim razsvetli, pa bomo po tem videli kdo je kakšen je in kakšen si ti, sem pa za danes naredil po mojem dovolj 191€ neto čistega ali pa je morda premalo, morda pa še kaj prodam do večera je še daleč.


Šele, ko bomo porušili zidove svojih lastnih iluzij v svojih glavah, bomo začutili nekaj svobode. 🙂

daj nas prosim razsvetli, pa bomo po tem videli kdo je kakšen je in kakšen si ti, sem pa za danes naredil po mojem dovolj 191€ neto čistega ali pa je morda premalo, morda pa še kaj prodam do večera je še daleč.[/quote]

Čistega zase ali za firmo ? Če si naredil zase, potem je to dobro, če si za firmo, pa je firma bolj švoh.

daj nas prosim razsvetli, pa bomo po tem videli kdo je kakšen je in kakšen si ti, sem pa za danes naredil po mojem dovolj 191€ neto čistega ali pa je morda premalo, morda pa še kaj prodam do večera je še daleč.[/quote]

Čistega zase ali za firmo ? Če si naredil zase, potem je to dobro, če si za firmo, pa je firma bolj švoh.[/quote]

Je že na mojem TRR, z raznoraznimi firmami in uslužbenskimi posli sem že davno opravil, če se mi da delat delat, če ne pa ne, vmes sem pa še tule lahko, tako delo pač opravljam he he he, pa še s.p. imam pod eno finto odprt, tako da prispevkov skoraj ni, oziroma sem jih že prvi dan dela v mesecu pokril in tako je običajno, kaj hočem če mi pa država tako dobesedno ponuja.

Čistega zase ali za firmo ? Če si naredil zase, potem je to dobro, če si za firmo, pa je firma bolj švoh.[/quote]

Je že na mojem TRR, z raznoraznimi firmami in uslužbenskimi posli sem že davno opravil, če se mi da delat delat, če ne pa ne, vmes sem pa še tule lahko, tako delo pač opravljam he he he, pa še s.p. imam pod eno finto odprt, tako da prispevkov skoraj ni, oziroma sem jih že prvi dan dela v mesecu pokril in tako je običajno, kaj hočem če mi pa država tako dobesedno ponuja.[/quote]

V bistvu si hotel povedati, da si tako balkanski, da ti moram jaz plačevati za zdravstvo in penzijo.
Ni čudno, če gre vse k hudiču. Samo balkansko razmišljanje – kako nekoga nadmudriti.

Čistega zase ali za firmo ? Če si naredil zase, potem je to dobro, če si za firmo, pa je firma bolj švoh.[/quote]

Je že na mojem TRR, z raznoraznimi firmami in uslužbenskimi posli sem že davno opravil, če se mi da delat delat, če ne pa ne, vmes sem pa še tule lahko, tako delo pač opravljam he he he, pa še s.p. imam pod eno finto odprt, tako da prispevkov skoraj ni, oziroma sem jih že prvi dan dela v mesecu pokril in tako je običajno, kaj hočem če mi pa država tako dobesedno ponuja.[/quote]

a s ti mogoč z motorjem odletu?

Je že na mojem TRR, z raznoraznimi firmami in uslužbenskimi posli sem že davno opravil, če se mi da delat delat, če ne pa ne, vmes sem pa še tule lahko, tako delo pač opravljam he he he, pa še s.p. imam pod eno finto odprt, tako da prispevkov skoraj ni, oziroma sem jih že prvi dan dela v mesecu pokril in tako je običajno, kaj hočem če mi pa država tako dobesedno ponuja.[/quote]

V bistvu si hotel povedati, da si tako balkanski, da ti moram jaz plačevati za zdravstvo in penzijo.
Ni čudno, če gre vse k hudiču. Samo balkansko razmišljanje – kako nekoga nadmudriti.[/quote]

He he Persen ti prodam, lej poceni uradno z računom, sem pa gledal moje drevo prednikov zelo dolgo let nazaj ni nobenega balkanca, tako da s tem balkancem prosim za opravičilo, glede ostalega sem se pa naučil tudi tu gor, pa država me je naučila pa preberem še marsikaj drugega razen tvojih umotvorov, če bi bil ti malo drugačen bi tudi lahko tako delal kot jaz, čisto uradno in se sploh ne bi rabil jeziti, ker sploh ne veš kaj pišeš, samo nekaj pi………. čez vse kar ni po tvojem.

New Report

Close