Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ukradli registrske tablice

ukradli registrske tablice

kako postopati, če ti ukradejo registrske tablice na avtu?!

In kako jih pritrditi, da ne gredo zlahka dol, ali jih lahko prišravfaš z vijakom, prilepiš???

Da se bi lopovu….

narediš prijavo na policiji, greš na tehnične dobiš nove tablice+ prometno dovoljenje in seveda vse to plačaš..odjavo in prijavo

prijavi takoj, ker bo folk tankal na self service in spičil brez plačila , s tvojim tablicami !!!

Drugače pa, ja, mogočr ti jih na kakem servisu zanetajo gor, al pa sama zavijačiš in z bor mašino pobrusiš utor.

Če tablice vrtaš in jih vijačiš, ti bodo policaji zaračunali kazen.

Mi jih imamo (po kraji) privijačene na odbijač.
Niti pod razno se ne mislim več ukvarjati z nepotrebnimi sitnostmi zaradi tatov, ki so pol ure po kraji že zastonjsko tankali gorivo v kraju, 30km od kraja tatvine.
Dobro, da je bila v neposredni bližini policijska postaja, da sem rop takoj prijavila, saj so me čez 15 minut že klicali iz druge policijske postaje, da so bile moje tablice drugje …

Tako mi je šel čas, denar (za nove tablice) in nekaj visokega pritiska.

Kupila sem 4 vijake, mož je tablice privijačil in glave vijakov pobarval z belo.
Vse OK že 3 leta.

Meni se je tudi že to zgodilo. Natankali so pa na bencinski samo dober kilometer stran in se odpeljali brez plačila. Svetujem ti,da jih pritrdiš z vijaki.

A ste vsi vi okradeni z dolenjskega konca? Tam cigani kot vem to počnejo. Oni tudi ponoči iz bencinskih tankov potegnejo gorivo, če so avti parkirani zunaj. Moji kolegici iz Grosuplja so že dvakrat to naredili.

Ne, sem iz Ljubljane, ukradli so mi jih pred Viškim Sparom…

No, jaz pa sem imela prejšnji mesec nesrečo, ki mi jo je povzročil sicer “znani” voznik, ki pa je takoj, ko sem omenila policijo ušel. Potegnila sem ta kratko, ker je na vozilu imel ukradene tablice. Baje, da ni to storil prvič. Še dobro, da sem imela kasko, ker je bilo na avtu kar precej škode. Zgodilo pa se mi je v Ljubljani.

Tudi nam so jih ukradli, kolikor se spomnim ni mož nič plačal, ker ima kasko. Zdaj včasih kar tablice sname, kadar ga pusti na parkirišču, od koder recimo nadaljujejo pot ko gredo na tekmo.

Kasko ne pokrije ukradenih reg.tablic.

Meni je oče tablice pritrdil s silikonom, tako da so prilepljene. Da ti ne bo treba vrtati v odbijač.

Joj s temi tablicami imaš same sitnosti, zaradi takih gumpcev moraš potem prijavit policiji, tam izjavo dati in letanje po upravni enoti… Nepotreben strošek časa in denarja. Mi grejo na jetra tatovi.

Generali, ZM krije krajo registrskih tablic ….

Tudi so mi jih ukradli. V Ljubljani. In tudi smo tanove potem prišraufali. Od takrat je mir.

Ma, kar naj se vtaknejo v to, da so prišraufane. Pošteno jih plačaš, prišraufaš s svojim šraufom na svoj avto … kaj se imajo za vtikat? Pri čemer imajo š dosje o prijavi pred tem ukradenih? Me sploh ne zanima. Poznam kar nekaj ljudi, ki jih je pritrdilo tako ali drugače.

New Report

Close