Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sajmun, zmagal si, svaka ti čast!

Sajmun, zmagal si, svaka ti čast!

[img]http://www.shrani.si/f/W/7i/3WeeIlyV/epic-fail-photos-a-real-.gif[/img]

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Svaka ti čast 2x!
Bravo,Simon to je to!

Matej pod vsemi nivoji!

Dobra besedna igra- sajmun@ majmun je zmagal- ampak meni je Sajmun všeč, kolikor sem ga zdaj poslušala, vsi so tolkli po njemu, pa se kar drži, ima jajca, bo po mojem on zmagu.

Kraguljčke je potrebno dvigniti visoko v zrak!
Ta zmaga ni poštena.

Dajmo! Aja, je že konec ..(..A je pol zmagu?

Simon = brklc?

Nisem navijala ne za enega, ne za drugega, ampak po pravilih bi moral zmagati Matej. Res da je kraguljčke prvi snel Simon, ampak dvignil nad glavo jih je pa Matej. Simon jih je namreč po nesreči odvrgel.
Po moje je POP TV odločil, da je zaradi gledanosti oddaje bolje, da ostane Simon.

Tudi dvignil jih je prvi Simon, potem so pa poleteli :)))

Zagrabil in potem dvigal, ker spustil bi jih težko še nižje.

In ne vem komu lažeš, da nisi navijala ne za enega in ne za drugega. Navijala si za Mateja. Se vidi po tvojih zaključkih. Ker če res ne bi za nobenega navijala, bi sklenila pošten sklep!

Navijala sem za Simona, ker je bil pod hudim pritiskom.
Čisto so ga potolkli, kot da bi jim ne vem kaj hudega storil. Pretiravanje.
Ob takem vzdušju je težko zmagati.
Tako, da bravo Simon!
Ta, ki te je izbral, da bi te nagnal, je moral oditi.
Zdaj pa se je Darko zaklel, da bo storil vse, da Simona spravi s kmetije.
Hudobija.

Gunnar za koga si ti danes navijal? in kdo je tvoj favorit na kmetiji?

Se strinjam,da je pravi ostal!

Talita tvoje besede,so kot moje!

moj favorit na kmetiji, un prasec k bo šel v koline 😀

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tudi dvignil jih je prvi Simon, potem so pa poleteli :)))

Zagrabil in potem dvigal, ker spustil bi jih težko še nižje.

In ne vem komu lažeš, da nisi navijala ne za enega in ne za drugega. Navijala si za Mateja. Se vidi po tvojih zaključkih. Ker če res ne bi za nobenega navijala, bi sklenila pošten sklep![/quote]

Simon jih je dvignil in izgubil. Tudi tekmovalci niso vedeli, kdo je zmagal. Drugače pa čestitam Simonu za pokončno držo, ko so ga napadali po dvoboju. Jaz bi jh nekam poslala in odšla domov.

Tako je o v naši družbi. Povprečneži se vedno spravijo na tiste, ki so posebni. In potem v svoji preprostosti vztrajajo in mislijo, da se svet vrti zaradi povprečnosti.

Bravo, Simon!

a maš ti na fbju nick: šit t….. ?

yep, verjetno res če bi šel simon domov bi gledanost padla

Jaz pa Simonovo razmišljanje nekako razumem… ko vsi tako govorijo, kako je poseben itd. itd…. Nič ni posebnega na njem ali v njegovem razmišljanju, no…
Tudi meni se zdi pošteno, da je Simon zmagal, prvi jih je dvignil v zrak, nad glavo, bolj že ne bi šlo, predvidevam, samo ker so mu v tistem zamahu zleteli iz rok in voditeljica je rekla, kdo jih prvi dvigne visoko v zrak (in ne da mu tudi ostanejo v rokah), tisti zmaga. Za mene je dvig nad glavo visoko v zrak…

Bravo Simon.

Una Vale je pa res hinavka zoprna.
Ubogi Simon, kako mu je bila težka ta vrnitev na kmetijo, ko je vedel, da mu tega ne privošči nihče razen Vesne ………in mene.

Bravo Simon zdi se mi prav,da je zmagal,čeprav so mu očitali da je z metanjem slame zavajal Mateja.Ne ,to je bila samo taktika,saj se tudi Matej ni držal tega ,da se bosta dvobojevala v moči.Esada pa je bila zelo nesramna do Simona,morda pa se ji je Matej dopadel.

New Report

Close