Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Bivši pravi,da nimam dovolj denarja,da bi imela otroke

Bivši pravi,da nimam dovolj denarja,da bi imela otroke

Mislila sem poskusit z bivšim. Živi doma, v hiši, v hiši so torej starši in dva brata ( oba samska , eden nad 40 ). Mislila sem, da poskusiva spet. Ker sva oba 34 stara, sem mu rekla, da bi imela otroke, da bi se imeli radi, da poskusiva imet srečo.. Pa mi je zabrusil, da nimam denarja, da bi imela otroke ( doma so dobro stoječi, jaz pa nimam familije žal ). Živi na vasi na primorskem, kjer služb res ni, ampak jaz nisem kriva za to..Tako zelo me je ponižal z to izjavo, da sem prerevna, da bi imela dojenčka, da sem ga enkrat za vselej poslala nekam. Zame ne obstaja več.

kolk praviš da si stara?
odrasti res, pa se postavi na lastne noge

Sem odrasla no !! Hotela sem imet družino z njim. Kaj je tukaj neodraslega !?

To te je moralo res užaliti. Ampak ti je vsaj dokončno pokazal, zakaj je BIVŠI. Želim ti srečo čim dalj od njega.

Hvala plesalka, ker si zaštekala.
Lp

Rekla bi po stilu pisanja, da si zelo v redu ženska in sigurno boš srečala nekoga s katerim boš imela še veliko otrok. Tistega bivšega raje pusti saj je vajino poglavje končano.

Delamaris

hudo mi je, bila sva dolgo skupaj, zdaj sva narazen pol leta, mislila sem poskušati, ampak njegove kritike nimajo meja, non stop sem narobe naredila to, ali ono, očita vsak evro..Res je, prav imaš. Tega je konec.

Mi je pa zelo hudo zdaj

Teja
hvala,

sva ji z bratom že rekla, da je bedna, naj naju pusti pri miru, pa ona reče, da naju ima rada?!?!! Kar slabo mi je. In bratu. Ker veva, da misli le nase.Je v penziji zaradi psihe, in ima čas, pa naju maltretira po telefonu.. Z bratom se občasno slišiva in razmišljava o tožbi, a je nama je zelo hudo na nek način, ker je MATI takšna.

pardon, sem brala tule, pa sem se zmotila mal tematiko

sori 🙂

Uf, tragično! Sem mislil, da se kaj takega dogaja samo moškim. Meni se je že, čeprav ima-va otročička. Po rojstvu otroka sem izgubil zaposlitev in sledila je brca v rit.

Pri 34 imaš še nekaj let časa da spoznaš “usojenega”!

hvala ti, in prosim te, ne biti užaloščen 🙁

Glavo pokončno in vse dobro ti želim ponosni očka !

če pri svojih letih še vedno živi s starši… in če s starši živi tudi njegov 40+ samski brat … potem si pravzaprav imela srečo, da nimaš otrok z njim …
na svetu je polno prijetnih, skromnih in pametnih moških …gotovo je med njimi tudi eden zate 🙂

Hvala ti Vesna, iz tvojih ust v božja ušesa 🙂

Cmok

S kje pa si? S katerega konca primorske?

Tule mi nekaj ni jasno?
Z moškim, s katerim sta šla pred pol leta narazen, si šla reči, da bi imela otroke z njim?
Če te prav razumem sta šla pred pol leta narazen, sedaj pa si šla k njemu, da bi postal oče tvojih otrok?


Poskusiti srečo ?
Pri loteriji tvegaš tistih par evrov, da poskusiš srečo….Pri življenjskih odločitvah in otrocih, pa tvegaš celo življenje, v katerem najkrajšo potegnejo ravno otroci.

Jaz tud ne razumem, narazen sta šla, ona pa prijoka nazaj, da bi imela froca z njim? Z enim, ki pri skor 40 živi doma, s 40+ let starima bratoma…

Raje bodi vesela, da ti je rekel ne, kaj misliš, da bi pa pol po porodu bila pa kar lepa vesela družinica? Mater, res se mi smilijo otroci k so rojeni pri takih bednih starših, ko mami tiktaka urca in je pol vsak ok, četud je nasilen, pijanec, čuden… to je vse ok, samo da zaplodi.
Koze!

Pravilno si naredila! On pa je s to izjavo priznal tudi, da ni sposoben finančno vzdrževat družine, saj bi jo sicer lahko imela in družina oz. otrok ni le odgovornost enega. Tako je s svojo izjavo več povedal o sebi kot o tebi! Bednik!

New Report

Close