Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PREMIK KAZALCEV NA URI

PREMIK KAZALCEV NA URI

Danes ponoči (iz sobote na nedeljo) se premaknejo kazalci na uri.

Za eno uro nazaj. Uradno ob 03. uri premaknemo na 02. uro.

Jaz jih premaknem že zvečer, preden grem spat. Juhu, eno uro dalj bomo spali.

Ja, jutri zjutraj bomo res eno uro dlje spali. Ampak: ali bo še juhuhu, ko bo ob 16. uri že noč?

Ja, bo juhuhu! Ta ura je naravna in na živce mi gre, da jo spomladi premikamo. En mesec se ne spravim skupaj. In res ne vem, zakaj to sploh še počnemo, če so itak ugotovili, da ni kakšnega večjega učinka. Mar bi jo pustili tako, kot je, po soncu!

moja ura pa sploh nima kazalcev:(

Jaz sem pa spomladi tako vesela, da uro premaknemo. Službe so zdaj dlje in zato je vsaj v poletnem času dan daljši, da ima človek še kaj od popoldneva, da lahko kaj narediš na vrtu…Pa daljši svetli dan mi da dodatno energijo! Na nov čas in bolj zgodnje vstajanje moj bioritem preide v 1 dnevu, otroci pa tudi niso nikoli imeli posebnih problemov.

zato, k se parim starim prdcem zdi to nostalgično… najboljš bi bilo pa tko, da bi bil poletni čas čez celo leto.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Čez 6 mesecev pa nazaj. Pa nobenega haska. Sedaj vsaj gremo na “normalni” čas.

Jaz vsak dan med tednom, takoj ko pridem v službo premaknem uro za osem ur naprej in že grem lahko domov:)

zato, k se parim starim prdcem zdi to nostalgično… najboljš bi bilo pa tko, da bi bil poletni čas čez celo leto.[/quote]

Se strinjam!

Ma to je meni kr neki… Bedarija.

vsekakor, obožujem to

če bi bilo po moje, ne bi ure več prestavljali, bi veljal zimski čas

ahahahahahaha ene mesec se ne spraviš skupaj zaradi ene ure? daj prosm, pejt bit kam drugam neumna, fak

kazalc, mene tudi matra en mesec, eni so vremensko občutljivi, eni na premik ure, eni razumevajoči, drugi nerazumevajoči …

Kaj ni poletni čas bolj normalen, vsaj danes, ko ne prihajamo več iz služb ob dveh popoldne?
Mene ta jesenski premik ure ubije v pojem, noč je že ob 16 in se kar vlečem in životarim do februarja, ko se že malce začne svitat.

Hahahahahaha……….

Nihče pa mi ni napisal: “Ooooooo yes, če ne bi zdej prabral/a, bi pozabil/a”

Meni ni ura gospodar……..končno!
Sem pa toliko let bila prisiljena (tako kot vi) živet na minute, da me še zdaj mori…..

Najboljša rešitev zame bi bila, da bi bil začetek služb spet po starem, med 6. in 7. zjutraj, tam bi opravili delo ravno tako, imeli pa bi proste, svetle popoldneve, tudi če premikov ure ne bi bilo.

Jaz sem pa spomladi tako vesela, da uro premaknemo. Službe so zdaj dlje in zato je vsaj v poletnem času dan daljši, da ima človek še kaj od popoldneva, da lahko kaj narediš na vrtu…Pa daljši svetli dan mi da dodatno energijo! Na nov čas in bolj zgodnje vstajanje moj bioritem preide v 1 dnevu, otroci pa tudi niso nikoli imeli posebnih problemov.[/quote]

Jaz sem pa prav žalostna, ko bo tako hitro tema zvečer. Sem še vedno za premikanje ure. Pa pejmo na referendum saj smo jih vajeni.

Ne, ni, je namreč umeten 🙂

Hvala, ker ste me spomnili! Itak bi pozabla :)))
Če jo zdaj premaknem, bo ura 20.40?

New Report

Close