Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brane Kastelic: Za zvestobo je treba seksati vsak dan

Brane Kastelic: Za zvestobo je treba seksati vsak dan

Brane Kastelic je znan po tem, da brez dlake na jeziku spregovori o seksu. Tokrat je razkril skrivnost do zvestobe.

Brane je namreč prepričan, da zvestoba ne pride sama od sebe, temveč je zanjo treba garati. Tako naj bi si partnerjevo zvestobo pridobili le z rednim vsakodnevnim seksom.

Brane je tudi prepričan, da bi ljudje morali več vlagati v kakovosten seks, pri tem pa priznava, da se ženske za to običajno bolj potrudijo z nakupom seksi perila in branjem člankov.

http://lifestyle.enaa.com/Aktualno/Aktualno/Brane-Kastelic-Za-zvestobo-je-treba-seksati-vsak-dan.html?&utm_source=enovice_lifestyle_26102011&utm_medium=email&utm_term=02_novica02&utm_campaign=spil

Soglašam!

Menim, da vsi moški soglašajo, problem so ženske, (ki so večinoma frigidne….

Tudi jaz sem včasih mislila, da sem frigidna. Potem pa sem srečala pravega moškega.

Joooooj, …..ko jst vidim tega človeka…mmmmm…sem še par dni naježena.

Al pa, a je ktera gledala snoč tist film na POP TV?Men je bil tip za umret slasten, čeprav je pol tko žalostn končal:(

Ja nekje sem prebrala, da inštrument izvaja tako dobro glasbo, kakršno se igra na njega.

strinjam se s tem, da ženske več vlagajo v kvaliteten seks, ne strinjam se pa s tistim, da moški morajo seksat vsak dan. po mojih izkušnjah tega sploh sposobni niso… bi pa, ja bi

Moški bi… ja, samo kako.
Jaz bi, pa sem vedno razmišljal po na črtico pobriti ženi v štrumpantlih pa še v takih rečeh. Ona: “imej me rado, takšna kot sem”… In smo seksali po enkrat na mesec.
Potem pa kriza in kar je še teh reči. In se je sama vdala in konec tridesetih let zbrala moči tudi za vse našteto. Kakšno kilco dol, pa kakšna lepša obleka. In potem jaz, da pobiram svoje nogavice in uporabljam ustno vodico in jo čez dan, dišečo po parfumu, malo stisnem k sebi.

Rezultat? Seksamo večinoma na 2 dni, ni več fantazij o drugih, boljših ženskah. Se malo trudimo, včasih se malce prisilimo zvečer (bolj ona, ker ne čuti sama od sebe potrebe), toda ko se zadeve lotimo, zelo uživamo. Običajno si jaz zmišljujem nove neumnosti, da ni rutine.

NIČ ne pade z neba samo od sebe. Brane že ve 🙂

Večje neumnosti nisem še prebrala. Če ni, ni.

Za vsako rožco , raste zdravilo .

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Se z njim popolnoma strinjam, moškim je na prvem mestu sex in na drugem mestu prav tako sex in na zadnjem zopet sex…. dajte se potrudit ženske in jih zadovoljite, da ne bodo iskali drugje. Žalostno, vendar resnično.

Za zvestobo je treba seksati vsak dan

Seveda

On je zvest?

Kje so pa Gunar pa Mavrični pa Friflox;))

Brane Kastelic je znan po tem, da brez dlake na jeziku spregovori o seksu. Tokrat je razkril skrivnost do zvestobe.

Brane je namreč prepričan, da zvestoba ne pride sama od sebe, temveč je zanjo treba garati. Tako naj bi si partnerjevo zvestobo pridobili le z rednim vsakodnevnim seksom.

Brane je tudi prepričan, da bi ljudje morali več vlagati v kakovosten seks, pri tem pa priznava, da se ženske za to običajno bolj potrudijo z nakupom seksi perila in branjem člankov.

http://lifestyle.enaa.com/Aktualno/Aktualno/Brane-Kastelic-Za-zvestobo-je-treba-seksati-vsak-dan.html?&utm_source=enovice_lifestyle_26102011&utm_medium=email&utm_term=02_novica02&utm_campaign=spil%5B/quote%5D

Zato pa on vara kolikor gre

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

New Report

Close