Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

Moja zaposlitev = Optius

mojaZaposlitev.si

nudim pomoč pri pisanju seminarskih in diplomskih nalog

Default avatar

Tiziana B.

Nudim pomoč pri pisanju seminarskih nalog. Cena za seminarsko nalogo z obsegom 12 do 15 strani je 40€.

Za dodatna vprašanja in informacije pišite na:
[email protected]
Default avatar

Rakica40

Nudim pomoč pri pisanju in lektoriranju diplomskih in magistrskih nalog, posebej še z družboslovnih področij.
Več info na [email protected]
Default avatar

Rakica40

Nudim pomoč pri pisanju, oblikovanju in lektoriranju diplomskih nalog, magistrskih nalog, seminarskih nalog, domačih branj ... Za lektoriranje vam izdam tudi potrebno potrdilo, saj sem po izobrazbi slovenistka.

Več info na [email protected]
Default avatar

diplomskeseminarske

Ugodno pisanje seminarskih, diplomskih in magistrskih nalog za družboslovje in informatiko. Cena že od 10 € na stran naprej. Prav tako velika izbira že izdelanih seminarskih, diplomskih in magistrskih nalog po fiksni ceni, ki se jih s programom prefiltrira, da jih detektorji plagiatov ne odkrijejo! Pišite na naslov [email protected]
Default avatar

Rakica40

Kot magistra slovenskega jezika in profesorica zgodovine, z dvajsetletnimi delovnimi izkušnjami v razredu, nudim pomoč in svetovanje pri nastajanju, pisanju in lektoriranju seminarskih, diplomskih, magistrskih nalogah .... več info na [email protected]
Default avatar

jeer123

Nudim pomoč pri izdelavi kvalitetne seminarske, diplomske naloge, članke, še posebej na zdravstvenem področju
- Za seminarsko/diplomsko nalogo vam prevedem literaturo iz angleščine v slovenščino ali obratno
- Seminarsko/diplomsko nalogo prevedem tudi v angleški ali italijanski jezik
- Nalogo vsebinsko in oblikovno oblikujem in dopolnim v skladu z vašimi zahtevami.
- Z več kot 10 - letnimi izkušnjami ter zadovoljnimi strankami zagotavljam hitro in cenovno ugodno pomoč.
Kontakt: [email protected]