Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšni čevlji

kakšni čevlji

Kakšni čevlji pašejo na kapri hlače sedaj, ko je bolj mrzlo?

Škornji?

kapri hlače najbolj grd kos oblačila na ženski. Sploh če je majhna. Bolje da daš kratke hlače , pa volnene štunfe in škornje, kot pa kapri hlače. Fuj.

Bistveno je, da imajo peto. Saj imaš tudi za pozimi lepe čevlje z visoko peto.
Sicer pa seveda škornji.


Edina grda stvar na ženski je njena neomejena neumnost.


Edina grda stvar na ženski je njena neomejena neumnost.[/quote]

Joj. Se posipam s pepelom. Res kako sem si drznila povedati svoje mnenje. I’m not worthy.


Edina grda stvar na ženski je njena neomejena neumnost.[/quote]

Joj. Se posipam s pepelom. Res kako sem si drznila povedati svoje mnenje. I’m not worthy.[/quote]

Kdo ti je kriv, da imaš kratke noge in da jih ne moreš nosit. Men pa zeloooo pašejo in posebej tisti model, ki je letos najbolj moderen.

kratkih nog. ampak mi vseeno niso všeč. In ko jih vidim na ženski, mi to ni všeč.Tak, pojej se zdaj.

a še nisi razumela, da nas ne briga če si ti grda

a še nisi razumela, da nas ne briga če si ti grda[/quote]

mene briga,da ste vi grdi in hodite po cesti v kapri hlačah in bi vam rada pomagala. Ker sem dobra oseba in nočem, da bi ljudje, kazali s prstom na vas samozavestne majhne, okrogle, kapri noseče monovke, ter se smejali.

sej se ni treba ven vlečt. smo vsi razumeli zakaj se oglašaš. Kar drži je, da lepa samozavestna ženska nima potrebe po takem izražanju. Fuj.

ena od vas mora malo na angleščini delat, ena naj nosi kapre hlače, če ji to sede….čevlji za zraven bi bili z višjo, polno peto.

Se nikamor ne vlečem,jaz nisem nobenega žalila, če sem rekla, da meni niso všeč. Ampak, ste ve vsevedne monovke začele mene žalit ,da sem grda, ker sem povedala SVOJE MNENJE. Sicer se mi pa ne da več ukvarjat z vami.Hodite okol debele , vesele, kaj me briga. Tako in tako, ste najbolj pametne in najlepše in najbolj naravne, bla bla bla bla………..

Kam so se pa čevlji izgubili???

Joj. Se posipam s pepelom. Res kako sem si drznila povedati svoje mnenje. I’m not worthy.[/quote]

Kdo ti je kriv, da imaš kratke noge in da jih ne moreš nosit. Men pa zeloooo pašejo in posebej tisti model, ki je letos najbolj moderen.[/quote]

ta model me pa res zanima ??

Vprašanje je bilo, kakšni ČEVLJI pašejo h kapri hlačam, ne pa, če so tebi kapri hlače všeč.

A kakšni čevlji? Osebno se mi zdi, da k cevastim enobarvnim hlačam brez kakšnih “športnih” dodatkov najbolj pašejo čevlji z vratolomno visoko peto. Pa ne tisti, z debelim podplatom.
Drugače pa odvisno od osebnega stila, modela hlač, širine hlačnice, namena …..

K hlačam z velikimi žepi sigurno ne boš obula visokih pet, ampak nizke polškornje z vezalkami.

New Report

Close