Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vonj po cigaretah, kako se znebiti???

vonj po cigaretah, kako se znebiti???

zdravo, spet jaz.

Dane sme pa zanima kako se znebim vonja po cigaretah. Imam rabljen kengorujček pa sem ga že trikrat oprala s programom ročno pranje pa dala ful mehčalca in precej praška da bi se ja znebila tega ogabnega vonja pa ne gre in ne gre..
imate kako dobro rešitev?

Hvala

hm, mogoče eterična olja sivke pomagajo, nebi točno vedel.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Najprej nehaj kaditi. Nato kupi novega kengurujčka, starega pa pokoplji.

nova
Uredništvo priporoča

loool:)))

ne resno no kako izprat ta ogaben vonj?? jaz ne kadim, sem dobila 1x rabljenega kengurujčka (za nošenje dojenčka) od enih znancev, ampak ker oni kadijo ko turki se je ta kengurujček grozno navzel tega vonja… pa ga ne morm uporabljat ker mi grozno smrdi to pod nos, pa predvidevam da za dojenčka tud ni ravno najbolj da to vonja…

Operi s pralno sodo, še prej pa kengurujčka za par namoči v raztopini pralne sode.

Vonjave je treba sprat ven iz tkanine, ne prekrivat z dišavami.

loool:)))

ne resno no kako izprat ta ogaben vonj?? jaz ne kadim, sem dobila 1x rabljenega kengurujčka (za nošenje dojenčka) od enih znancev, ampak ker oni kadijo ko turki se je ta kengurujček grozno navzel tega vonja… pa ga ne morm uporabljat ker mi grozno smrdi to pod nos, pa predvidevam da za dojenčka tud ni ravno najbolj da to vonja…[/quote]Zato pa raje tega vrzi proč in kupi novega. Bo še najbolj sigurno. Za dojenčka je neprimerno že, če je v njem molekula iz cigaret.

Zlij v prekat za prašek cca 2 dl. alkoholnega kisa za vlagajne (tistega z 9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kislino), dodaj v boben prašek in potem čimmanj mehčalca. Kis dela čudeže, je res odličen nevtralizator vseh vonjav – od cigaret, švica, do vonja po zatohlosti.

loool:)))

ne resno no kako izprat ta ogaben vonj?? jaz ne kadim, sem dobila 1x rabljenega kengurujčka (za nošenje dojenčka) od enih znancev, ampak ker oni kadijo ko turki se je ta kengurujček grozno navzel tega vonja… pa ga ne morm uporabljat ker mi grozno smrdi to pod nos, pa predvidevam da za dojenčka tud ni ravno najbolj da to vonja…[/quote]

Vrni ga onim, ki so ti ga dali in jim povej, da smrdi po čikih. Kupi novega. Basta!!

hvala za tisto s sodo in kisom…

za ostale ki pravite da naj vrnem pa kupin novega pa lah rečem sam to da ste res bogi. Ljudje so bili dobri pa so dali (ne prodali ampak dali) nekaj kar bi rabila da mi ne bi bilo treba kupovati in sem jim hvaležna, čeprav vse smrdi po cigaretah… pravijo da podarjenemu konju se ne gleda v zobe. Smilte se mi ker očitno vam nekaj podarjenega nič ne pomeni.

New Report

Close