Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čudna bolečina pri srcu? za levo dojko?

Čudna bolečina pri srcu? za levo dojko?

Pozdravljeni dr. Čibic,

Imam eno vprašanje.
Med vožnjo na sobnem kolesu se mi je za levo prsjo pojavila čudna bolečina, bolj tope narave, bila je zelo čudna, trajala je tudi še potem, ko sem nehala voziti kolo, ko pa sem šla spat se je zopet pojavila ponoči. Nekoliko me ob tem boli tudi zadaj v hrbtenici, kot bi iz prsi sevalo nazaj v hrbet, in po levi roki, pod pazduho, celo v prstih…ker sem pred kratkim zaradi tega imela obremenitveno testiranje, ki je sicer pokazalo nekaj nepravilnosti, ampak nič posebnega (dzravnik je rekel, da gre verjetno za tipičen ženski EKG), me je zdravnik vseeno napotil na dodatno preiskavo v Celje. Zanima pa me vaše mnenje…npr. sedaj je ta bolečina še kar prisotna, pa je že dopoldan…pa izgine in se zopet pojavi za par sekund in izgine…je pa res čudne narave…včasih bolj topa, kot bi mi eden nož zapiknil notri, s tem, da sedaj ničesar ne delam. Izmerila sem si tudi pritisk, ki je povsem normalen 128/75, pulz 60. Kakšno je vaše mnenje in ali bi lahko imela te težave, če moje srce ne bi bilo dovolj prekrvavljeno (nekaj takšnega so mi omenjali zaradi preiskave v Celju)? In seveda, kaj lahko storim do takrat, ker imam to preiskavo šele decembra…hvala

podobne imama tudi jaz , menim da gre ori meni za bolečine , ki izvirajo iz hrbtenice. vsaj upam. sem si pa pred leti ravno na levi strani odpirala poleti okno v avtu in me je bolela rama zelo dolgo in se mi mogoče to vrača. če pa so te poslali na pregled, le pojdi, da se izključi , kar se pač da

New Report

Close