Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek odobravate ali obsojate prijateljstvo, ki je morda več kot to?

odobravate ali obsojate prijateljstvo, ki je morda več kot to?

Večkrat se verjetno v življenju da opazit, da je kdo morda več kot prijatelj s prijateljico. Včasih je to res, včasih zgolj zlobni jeziki. Pa vendar – odobravate ali obsojate taka prijateljstva? Npr. kot na kmetiji Simon in Vesna. Pustimo da sta čudna. Kako bi opisali ta njun odnos? Sta šla čez mejo ali ne?
Se ubadate s takimi ljudmi v realnem življenju ali ste sposobni iti mimo, to ignorirati in prepustiti osebam ki se jih to tiče? Kaj si mislite o takih ljudeh?

če bi bila jaz partner od enega od njiju, bi rekla, da sta šla predaleč. Še posebej Vesna. Semi zdi, da on ni tolk zagret kot ona. Ona deluje pa čisto zaljubljena…

Če bi gledal Kmetijo, bi ti znal odgovoriti. Tako pa ne vem, o čem ti sploh…

Zato ti ne morem povedati, kaj si mislim o takih ljudeh. Si pa mislim kaj o ljudeh ki gledajo Reality showe”, pa je potem njihova glavna možganska obremenitev da razmišljajo o tem, kaj se je tam zgodilo. Ampak o tem kdaj drugič.

Kakršen človek si.
Jaz zase vem, da če se ne bi držala nazaj, ko vidim mojo srednješolsko ljubezen, da bi se takoj dala dol z njim. Zdejle. Prec. Z njim enostavno ne morem biti prijateljica, prav tako ne s tistimi moškimi, ki me spolno privlačijo.

za druge mi je vseeno, če bi bil pa moj, bi mu …..
kaj menim? da nimajo nobenega spoštovanja do svojega partnerja, tudi če dejansko nista seksala

Odobravam 🙂 malo popestritve vsakdana občasno ne škodi

Saj sta oba polnoletna, ne?
In ker noben od njiju ni v vezi z mano, me njun odnos sploh ne zadeva. Ne pozitivno, ne negativno.

Prizadeta bi bila in tega ne bi nikoli odobrava, če bi bila v vezi z enim izmed njiju. Tak odnos zame ni normalen ne glede na to če je sex ali ne. Za oba nuna partnerja je to ponižujoče.

se pridružujem temu mnenju.

In ob tem potem ne razumem kako lahko potem taki ljudje govorijo o iskrenosti, poštenosti, zaupanju, itd… ko pa jim vsega tega manjka že v odnosu do lastnih partnerjev- oseb, ki so jim najbližje, najpomembnejši…
…ja če že do teh oseb tega ne premorejo, kako bodo potem do drugih?

Zase ga odobravam, za partnerja niti slučajno:)
Seveda da ne odobravam, vidm pa da moram mal pošpegat zvečer kmetijo, da bom sploh na tekočem, kaj se dogaja.

PODPIS. In to pišejo STARŠI!

PODPIS. In to pišejo STARŠI![/quote]

Traparija!

A če si starš ti je dovoljeno gledati samo dokumentarce in prebirati Delo?

In če pogledaš kaj takega kot je kmetija, a potem to pomeni, da ti je to glavna možganska obremenitev? Se je za vprašati kdo je tu omejen…

Nekaj je telovadba za možgane, ki jo izvajam vsak dan v službi, nekaj drugega pa sprostitev zvečer.

Traparija!

A če si starš ti je dovoljeno gledati samo dokumentarce in prebirati Delo?

In če pogledaš kaj takega kot je kmetija, a potem to pomeni, da ti je to glavna možganska obremenitev? Se je za vprašati kdo je tu omejen…

Nekaj je telovadba za možgane, ki jo izvajam vsak dan v službi, nekaj drugega pa sprostitev zvečer.[/quote][/quote]

bravo, rajka, ti si taaaako pametna!

Mogoče ti bo najbolje odgovorilo dejstvo, da sploh ne vem o kom govoriš.

Pa tudi sicer sem mnenja, da razmerja drugih ljudi nikakor niso moja stvar in se v to ne vtikam, o tem niti ne razmišljam. Razen če me kdo vpraša za mnenje/pomoč/nasvet – potem se moram pa najprej poučiti o zadevi.

New Report

Close