Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Sem ženska in ljubim moškega, ki je od mene MLAJŠI 11 let... Ima ta zveza prihodnost?

Default avatar

Rabim vaš nasvet

Zanima me, kaj menite o mojem primeru:

- vse klapa, med nama je privlačnost na polno, sexualno se izjemno ujameva, čudovit je, zame popoln, tudi z njegove strani je vse, kot mora biti... če le ne bi bil 11 let mlajši od mene. Zdaj še gre, ampak kaj bo čez nekaj let?

- Moti me tudi, da okolica ponavadi obsoja "starejše" ženske, ki so v zvezi z mlajšimi moškimi, medtem ko se pred 15 leti, ko sem bila jaz osebno polnih 10 let v zvezi z 11 LET STAREJŠIM moškim, v to dejstvo seveda ni obregnil nihče - ne njegovi ne moji starši, ne okolica, kaj šele najini prijatelji. Nekako je kar naravno, da ima tip ful mlajšo žensko... Tudi en moj kolega ima recimo 13 let maljšo punco... če poenostavim: ko je on imel prvi spolni odnos, tista punca še v vrtec ni šla... to pa nikogar ne moti in se noben nad tem ne zgraža? Zakaj "starejše" (niti slučajno nisem starejša, še vedno imam številko 3_ v rojkstnem dnevu spredaj) ženske zgledamo obupane lovače, medtem ko si moški sme privoščit vse...

Od kod ta DVOLIČNOST?

Seveda tudi mene dajejo pomisleki... če bova skupaj, bi jaz imela 60 let, ko bi jih on imel 49... sliši se GROZNO. Ampak zdaj vse funkcionira super. Jaz zgledam mlajša, kot sem, on zgleda starejši. Sprašujem pa se, če nama bo uspelo na daljši rok. Kaj vi menite o tem? (pa brez pljuvanja in obsojanja prosim, danes bi morali biti vse ok, ni niti prazna niti polna luna).

Hvala!
Default avatar

moja teta

Moja teta je bila stara 41 let, ko se je poročila z 23 letnikom. Skupaj sta že več kot 20 let in takega filinga kot imata ona dva, redko kje in kdaj vidiš.
Zaljubljena sta do ušes še danes!
Je pa res, da nimata otrok in ves čas posvečata en drugemu.

Na nesramnost ljudi se ne ozirata!
Default avatar

jabolček

Najboljši par na svetu sta moja sodelavka, stara 41 let in njen 31. letni fant , s katerim ima že 2 letno punčko. Leta sploh niso pomembna, če gre za resnično ljubezen!!!!!

SREČNO!!!!!!!!!!!!
Default avatar

standard

če nisi ravno njegova sorodna duša, ga bodo čez 10-15 let začele zanimati mlajše.. vsakega moškega to doleti :)
sicer pa je 10 let dolga doba, živi se enkrat.. tudi starejši ljudje nad 60 se še parčkajo, poglej malo na online dating sceno :)
srečno!
Default avatar

Rabim vaš nasvet

moja teta je napisal/a:
Moja teta je bila stara 41 let, ko se je poročila z 23 letnikom. Skupaj sta že več kot 20 let in takega filinga kot imata ona dva, redko kje in kdaj vidiš.

Hvala :-) To je tako spodbudno slišati!
Bom povedala kar odkrito: on jih je pravkar dopolnil 28, jaz jih imam 39. On si želi otroka, pripravljen bi ga bil imeti čim prej, jaz pa otrok še nimam in če bi ga imela, potem bi ga definitivno imela s tem moškim, ampak bo treba pohiteti...

Seveda me dajejo pomisleki: otrok je za vedno. Čez 10 let se res lahko zgodi, da bo šel z mlajšo, itd.

Še odgovor nekomu drugemu: ja, je več kot seks in privlačnost, obadva veva in čutiva, da sva sorodni duši... nerodno je le, ker naju je bog pozabil sočasno spakirat na trg ljudi ;-)
Default avatar

pri meni je obratno

V moji zvezi sam jaz tista ta mlajša, pa zaenkrat je vse super

pa ne vidim zakaj bi leta morala biti ovira, in ne briga me kakšnega mnenja so drugi. Sam si krojiš življenje, ne vem zakaj bi se morali usmerjati po smernicah drugih (obregovanje in take), pošlji jih nekam v 3 P.M in živi s tem moškim do konca življenja če se res tako dobro zastopita.
Default avatar

Rabim vaš nasvet

moja teta je napisal/a:

Hvala :-) To je tako spodbudno slišati!
Bom povedala kar odkrito: on jih je pravkar dopolnil 28, jaz jih imam 39. On si želi otroka, pripravljen bi ga bil imeti čim prej, jaz pa otrok še nimam in če bi ga imela, potem bi ga definitivno imela s tem moškim, ampak bo treba pohiteti...

Seveda me dajejo pomisleki: otrok je za vedno. Čez 10 let se res lahko zgodi, da bo šel z partner z mlajšo, itd.

Še odgovor nekomu drugemu: ja, je več kot seks in privlačnost, obadva veva in čutiva, da sva sorodni duši... nerodno je le, ker naju je bog pozabil sočasno spakirat na trg ljudi ;-)
Default avatar

moja teta

Prevara te lahko tudi, če ni 11 mlajši od tebe!
Če se čutita, če se želita, če imata skupne cilje...brez strahu....prepusti se in uživaj s človekom, ki ga ljubiš!!!!
Default avatar

sannnja

Ne vem, če je to ravno sreča ujeti toliko mlajšega in mu potem služit ter se mu udinjat v strahu, da ne zbezlja z mlajšo. To zna biti zelo stresno, sploh ko leta pokažejo zobe na koži in telesu, ampak kot komu paše.
Default avatar

13 minus 5

Uboga, glupa, stara trapa, nič drugega.
Default avatar

Rabim vaš nasvet

13 minus 5 je napisal/a:
Uboga, glupa, stara trapa, nič drugega.
Kot rečeno, danes ni dan za pljuvanje... ti bedna kreatura od človeka... fej te bodi in pejt se v špegel pogledat, kako ti grdota prav na obraz sili... čaosssss.
Default avatar

Rabim vaš nasvet

sannnja je napisal/a:
Ne vem, če je to ravno sreča ujeti toliko mlajšega in mu potem služit ter se mu udinjat v strahu, da ne zbezlja z mlajšo. To zna biti zelo stresno, sploh ko leta pokažejo zobe na koži in telesu, ampak kot komu paše.
A spet začenjate z žaljenjem... ******, nikoli vam ni dosti kreganja in podjebavanja.

Kdo pravi, da sem ga jaz UJELA, a ti na ušesih sediš? Kaj pa če je ON MENE UJEL - ali pa sva se istočasno ujela? Če ravno moraš vse vedti, naj ti postrežem s podatkom, da je bilo istočasno, vzajemno in zelo močno in se na začetku nisva niti spraševala po letih, ker nama je bilo vse drugo pomembno.

Marš, pravi zločinci ste nekateri, ne privoščite sreče ne sebi ne drugim. Se bom raje umaknila s foruma, BREZUPNI STE primerki, kot si ti in še ena druga, ki me je ožigosala za staro trapo. Nima smisla vodit dialoga z vami, kaj šele spraševat za nasvete.
Default avatar

megaboy

Znanec 54 let, se je poročil z punco staro 22 let, pa se imata čist fajn.
Default avatar

spreglej

komentarje takih negativnežev, to so otroci, s takimi res ne moreš dialoga imet, torej spreglej.
če pri vama res vse tako štima, nimaš kaj razmišljat. prepusti se! upam le, da se res dobro poznata in da nista še v začetni, zanesenjaški fazi.
naj živi ljubezen!
Default avatar

stefanie

Če gre za pravo iskreno ljubezen nič ne premišljuj,spusti se v zvezo,saj kot si rekla otroke bi rada tudi imela.Da pa bi si našel čez leta mlajšo pa je isti riziko,kot pa če bi bil enako star kot ti.Če se bosta imela iskreno rada,sta sorodni duši,kot praviš,bosta že znala negovati svoj odnos.
Default avatar

1457

Oh, ljuba duša, s čim se ti obremenjuješ.
Ali ima tvoja zveza prihodnost, ve le tisti tam zgoraj, ne pa te monovske, zlobne, nevoščljive kokoši :)))
Lahko bi imela starejšega ali pa nekoga svojih let, ... za nobeno zvezo ni garancije. Ljubiš in si ljubljena, samo to je pomembno. Zdaj in tukaj, ne kaj bo čez nekaj let. Lahko pa ga ti kdaj prevaraš s starejšim ;). Dokler je ljubezen v vezi, tam ni varanja, ne glede na starostno razliko.
Skratka ... uživaj in bodi srečna še naprej s svojim srčnim izbrancem.
Default avatar

kr nek

Rabim vaš nasvet je napisal/a:
sannnja je napisal/a:
A spet začenjate z žaljenjem... ******, nikoli vam ni dosti kreganja in podjebavanja.

Kdo pravi, da sem ga jaz UJELA, a ti na ušesih sediš? Kaj pa če je ON MENE UJEL - ali pa sva se istočasno ujela? Če ravno moraš vse vedti, naj ti postrežem s podatkom, da je bilo istočasno, vzajemno in zelo močno in se na začetku nisva niti spraševala po letih, ker nama je bilo vse drugo pomembno.

Marš, pravi zločinci ste nekateri, ne privoščite sreče ne sebi ne drugim. Se bom raje umaknila s foruma, BREZUPNI STE primerki, kot si ti in še ena druga, ki me je ožigosala za staro trapo. Nima smisla vodit dialoga z vami, kaj šele spraševat za nasvete.
In kje točno te ona žali? Sorry, ampak če kdo žališ si to ti, samo poglej svoj besednjak. Sploh pa drugič povej, da hočeš slišati samo tebi všečna mnenja, pa boš to dobila.
Da še odgovorim na vprašanje: jaz ne bi. Zakaj ne? Ker imam raje vrstnika, par let gor dol še mogoče, več kot to pa ne.
p.s. Tu gor vse zgledamo mlajše kot v resnici ha ha ha
Default avatar

PRIMER HRVATIČČČČČČČČČČ

vse lepo in pravvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
Default avatar

Frca.

sannnja je napisal/a:

Z žaljenjem si začela ti.:) Ona ti samo pravi, da večina žensk, katerih partner je 11 let mlajši od njih, ves čas (ali pa vsaj po enih 5 letih) opreza, ali si tip ogleduje mlajše in lepše, ali mu mogoče misli uhajajo drugam in ga skuša prilepiti nase, tako da se ves čas pretirano ukvarja s svojim telesom. To ne pomeni, da se bo navedeno začelo dogajati tebi, ne pomeni pa niti, da se ne bo. Ker dva, ki se približno istočasno starata, nimata tovrstnih težav. Seveda se prevara lahko zgodi vedno, ne glede na starost, ampak dejstvo je, da se ogromnokrat dogaja ravno pri paru, kjer gre za več kot 10-letno razliko v starosti. In bolj, če je ženska starejša od moškega kot obratno.

Saj je čisto možno, da bosta vidva redki izjemi, ki se bosta še 30+ let razumela in si bosta dovolj drug drugemu. Verjetno pa to ravno ni. In ker točno veš, da je tako, začenjaš s protiudarom in z obrambnimi refleksi.

Po moje je prav, da sta skupaj, če tako čutita. Bi mu pa jaz, če bi tipa res ljubila, dovolila oditi, če bi tako čutil čez nekaj let. Brez obtoževanj, ljubosumnih izpadov in ostalega temu podobnega. Če čutiš, da bi z njim rada imela otroka, on pa se s tem strinja, ga imej. Tudi če se čez 10 let razideta, očeta bo otrok vedno imel.

Ljubezen naj traja, dokler traja. Ljudje se z leti spreminjamo, odraščamo, dozorevamo. Nikjer ne piše, da bo on tebe dal na čevelj, morda boš ti njega, če ljubezni več ne bo. Če te bo pa on želel zapustiti, ga pusti, naj odide. Največja napaka starejših žensk je, da histerično zahtevajo zvestobo do groba, in to toliko bolj, kot vedno bolj čutijo, da se jim njihov moški odmika. Nekatere celo zavestno ostajajo v zvezi, čeprav dobro vedo, da jih tip vara. On pa nima toliko jajc, da bi ji povedal v obraz, da si je našel mlajšo/bistrejšo/lepšo/sorodnejšo dušo.

Ne vstopaj v to zvezo s histerično željo, da bi trajala do smrti. Ne vstopaj vanjo z idejo, da se boš potrudila, da mu pogled nikoli ne bo ušel drugam, ker boš ti tako pohotna in dobra in njemu na uslugo, da mu ne bo treba. Ne vstopaj vanjo z mislijo, da boš naredila vse, da bo ostal ob tebi. Ker je to recept za propad. Vstopaj v njo z mislijo, da ga imaš rada in da bo trajalo, dokler pač bo. In ko in če ne bo več, pač ne bo več. Trajalo. Kot tudi nič drugega ne traja večno. Tako pač je.
Default avatar

živa444444

sannnja je napisal/a:

Draga moja, ne se ozirat na primitivce in nevoščljivce. In bedake, ki mislijo, da so ženske z mlajšimi partnerji obupane lovače. To je zame najboljša možna kombinacija - veliko bolj kot starejši dec in mlajša punca.
Sama imam tako izkušnjo. V mojem življenju ima precej pomembno vlogo moški, ki je skoraj 10 let mlajši od mene. Ko sva se spoznala, je bil še najstnik (pozna najstniška leta), ampak ti povem, vleklo naju je skupaj kot dva magneta. Z nikomer drugim se seksualno nisem tako ujela kot z njim, pa ni šlo samo za seks, ma za vse - pogovor, skupni interesi, pogledi na svet, skupaj sva hodila na potovanja ... Nisem mogla verjet, da je nekdo njegovih let sposoben take zrelosti. To je trajalo oz. še traja zdaj že nekaj let. Nisva par, čeprav se, ko sva skupaj, avtomatično vedeva tako, kot bi bila. Bomo videli, koliko časa bo trajalo - zavedam se, da nič ni večno, še najmanj pa medsebojni odnosi, ampak do takrat bova uživala trenutek skupaj.