Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vse, ki žalujete za svojimi ljubljenci – je poklonjeno tole

Za vse, ki žalujete za svojimi ljubljenci – je poklonjeno tole

Just this side of heaven is a place called Rainbow Bridge.

When an animal dies that has been especially close to someone here, that pet goes to Rainbow Bridge. There are meadows and hills for all of our special friends so they can run and play together. There is plenty of food, water and sunshine, and our friends are warm and comfortable.

All the animals who had been ill and old are restored to health and vigor; those who were hurt or maimed are made whole and strong again, just as we remember them in our dreams of days and times gone by. The animals are happy and content, except for one small thing; they each miss someone very special to them, who had to be left behind.

They all run and play together, but the day comes when one suddenly stops and looks into the distance. His bright eyes are intent; His eager body quivers. Suddenly he begins to run from the group, flying over the green grass, his legs carrying him faster and faster.

You have been spotted, and when you and your special friend finally meet, you cling together in joyous reunion, never to be parted again. The happy kisses rain upon your face; your hands again caress the beloved head, and you look once more into the trusting eyes of your pet, so long gone from your life but never absent from your heart.

Then you cross Rainbow Bridge together….

Author unknown…

zanimivo branje, ampak me bolj kot to čudi tvoja dvojna morala, na eni strani polno empatije do živali, celo daš verjeti, da verjameš v t.i pasja nebesa ali živalska, vseeno, po drugi strani pa v tebi toliko togote do Cerkve, vere, župnikov itd…kdo bi razumel, a ne?

Jaz bi raje v slovenščini..nekaj razumem ampak ne vse

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!
nova
Uredništvo priporoča

Dobro ti gre. Koliko postov boš naštancala danes?

zala, preberi si opis nebes v koranu, nekaj podobnega, samo brez pasjih devic))

Tako pač je, zakaj je toliko togote do slednjega, pa ne bom razlagala tukaj oz. nikjer.

mal glupo je nordijsko mitologijo enačit z živalskimi nebesi…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tako pač je, zakaj je toliko togote do slednjega, pa ne bom razlagala tukaj oz. nikjer.[/quote]
saj tako pač je, taki smo,

Ja, ja – glej nisem jaz tega sestavila, to je iz spletne strani moje kolegice, delim pa s tistimi, ki jih to zanima, če te ne, ne beri – zelo preprosto.


Jaz verjamem v živalska nebesa, ker tako se s tem tolažim da so moji ljubljenčki nekje gor in me čakajo:))

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!


Jaz verjamem v živalska nebesa, ker tako se s tem tolažim da so moji ljubljenčki nekje gor in me čakajo:))[/quote]
kaj pa če so v paralelnem vesolju? ker vem da te to zanima,vesolje, vesoljci itd))

Če poznaš stališča uradne cerkve do živali, sploh ni več tako čudno…


Jaz verjamem v živalska nebesa, ker tako se s tem tolažim da so moji ljubljenčki nekje gor in me čakajo:))[/quote]
kaj pa če so v paralelnem vesolju? ker vem da te to zanima,vesolje, vesoljci itd))[/quote]

Razloži, kako to misliš?

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Če poznaš stališča uradne cerkve do živali, sploh ni več tako čudno…[/quote]

Se strinjam z napisanim. Tudi sama sem velika ljubiteljca živali. Ko sem bila še osnovnošolka, smo imeli doma ljubkega kužka, ki pa je hudo zbolel. Ko me je katehetinja pri verouku vprašala, zakaj sem tako žalostna, sem ji povedala o bolezni našega malega kužka. Pa mi je jezno zabrusila samo, da se živali in ljudi ne da primerjati in da to ni nič hudega, ker je samo žival. Globoko me je prizadela s svojimi besedami in seveda sem bila zelo razočarana nad njo in seveda posledično tudi do uradne cerkve, čeprav seveda obstojajo tudi svetle izjeme med duhovniki in nunami 🙂

Pes je edino živo bitje, ki ima svojega lastnika rajši, kot ima sam sebe 🙂

Če poznaš stališča uradne cerkve do živali, sploh ni več tako čudno…[/quote]
in kakšna so stališča cerkve do živali? mislim v čem se ta stališča razlikujejo od stališč ne vernih do živali?


kaj pa če so v paralelnem vesolju? ker vem da te to zanima,vesolje, vesoljci itd))[/quote]

Razloži, kako to misliš?[/quote]
a misliš da ti znam razložit? na kratko, poleg našega obstaja vzporedno vesolje, v katerem bivaš ti, jaz in vse ostalo, torej tud tvoji ljubljenčki, lahko pa da so to nebesa))

Razloži, kako to misliš?[/quote]
a misliš da ti znam razložit? na kratko, poleg našega obstaja vzporedno vesolje, v katerem bivaš ti, jaz in vse ostalo, torej tud tvoji ljubljenčki, lahko pa da so to nebesa))[/quote]

Hvala, prijazen kot vedno:)))

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Če poznaš stališča uradne cerkve do živali, sploh ni več tako čudno…[/quote]
in kakšna so stališča cerkve do živali? mislim v čem se ta stališča razlikujejo od stališč ne vernih do živali?[/quote]

Saj veš, duša pa to…
In potem se zgodi kaj takega, kot je napisala Vesninitibiji zgoraj. No, potem se vprašaš še o odnosu do otrok, ne samo do živali, a ne?

New Report

Close