Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CRKNILA NOVA STEKLOKERAM.PLOŠČA

CRKNILA NOVA STEKLOKERAM.PLOŠČA

joj, sem besna…imam 4 mesece staro stekloker.ploščo od Elektroluxa. včeraj jo je na vse lepem zgrabilo, da pa ne vi delala….in se je sama izklapljala, pa vklapljala, grela popolnoma nič…imamo pa vodenje na dotik, ne s kakšnimi drugimi gumbi

in to na vse 4 plošče, skratka štedilnik se je odločil, da ne bo kuhal….

sem kar jezna

a se je že komu kaj takega zgodilo?

Sicer ne kuhalna plošča in ne po štirih mesecih, je pa dve leti po poroki mož postal impotenten. Sem se nekaj časa še trudila, potem sem obupala in zamenjala model.

ČE POKLIČEŠ IN reklamiraš zadevo.Tam kjer si jo kupila namreč.

Ali pa na pooblaščen servis.
Je pa meni crknila indukcija (tudi Electrolux, kombinirani), po manj kot enem letu uporabe.
K sreči v garanciji, ker stane okrog 400 evrčkov.

Saj je še v garanciji, kaj se sekiraš.

Ko boš kupovala novo ,se ti splača na Hrvaško

Sekira se, ker danes ne bo mogla pripraviti toplega kosila svojim sončkom. Takole, najprej pokliči servis in dobi termin, po službi pojdi po sončke in pojdite jest v gostilno, medtem pa bo prišel serviser in popravil steklokeramično ploščo.

Ja, da bo potem hodila na Hrvaško še vsakič, ko bo kaj za popravit. Dajte bit resni, no.

Kaj tako butastega pa že dolgo ne. Če prišteješ bencin, čas in vse ostale dejavnike, se mora pa res zelo splačat. Mislim ,dol padeš, ko že tako in tako vse cene padajo in sedaj bela tehnika v primerjavi z prejšnimi leti ni več tako draga.

Kaj tako butastega pa že dolgo ne. Če prišteješ bencin, čas in vse ostale dejavnike, se mora pa res zelo splačat. Mislim ,dol padeš, ko že tako in tako vse cene padajo in sedaj bela tehnika v primerjavi z prejšnimi leti ni več tako draga.[/quote]Mogoče pa Peti živi na meji s Hrvaško in pozablja, da imajo drugi daleč do Hrvaške…

Super za njo. Naj denar raje tja nosi. Saj ima prav. Bemumilu…….

Sigurno je še v garanciji. Pokliči servis.

Pri nas je bilo podobno, šla je elektronika. Prišli so, zamenjali in sedaj lepo dela že 8 let.

https://www.facebook.com/actio.si

Tudi nam je crknila electroluxova indukcija 2+2. Najprej je šal elektronika na indukcijskih ploščah,smo mesec dni kuhali samo na navadnih dveh, potem sta šli še ti dve plošči.
Crknila je pa pa 2 meseca po preteku garancije.

Jaz imam pa indukcijo že 9 let.Elektroluks 2+2.Samo enkrat skurjeni konektorji na indukcijah in to zaradi močnega udara strele v bližini.Drugače nobenih problemov,kuhamo pa durh curh.


če si tako pametna bi tudi vedela da ni treba vsakič hodit dol,če bi kaj crknilo.

Z nakupom na Hrvaški smo mi prihranili več kot 300 e

Sicer pa vsak po svoje. Sem dala izkušnje,če tebi ni prav ti pač ni 🙂
Nam je z finančnega vidika.

a pri steklo keramični plošči si prihranila 300 eurov. Če pa govoriš nasplošno o nakupu bele tehnike, si pač ne znaš priboriti popusta. Grem v trgovino, ki je manjša oziorma nikoli ne kupim pri grostistu, in se tam spogajam za ceno. Moti me, da ne podpirate svojih sodržavljanov.Tako, zdaj se pa zadavi.

Zakaj bi se zadavila? Kupujem tam kjer hočem ,tako kot ti

:)))))))))))))))

Pa se zavedaš, kaj bi bilo, če bi vsi hodili kupovat v sosednjo državo. Mislim, samo vprašam

Trgovce bi srečala pamet in bi malo spustili marže ali pa zaprli štacuno.

Trgovce bi srečala pamet in bi malo spustili marže ali pa zaprli štacuno.[/quote]…in še za marsikaj drugega bi lahko veljal ta recept, da bi se lopovska združba v banana republiki zdramila….

Poglejte koliko stane kruh danes in pred uvedbo €….

Morda bo pomagalo, če izklopiš varovalko za kuhalno ploščo in jo potem vklopiš, da se plošča resetira. Meni je plošča (Candyjeva, tudi na dotik) dvakrat tako zablokirala in sem problem uspela rešiti na opisani način.

Kaj tako butastega pa že dolgo ne. Če prišteješ bencin, čas in vse ostale dejavnike, se mora pa res zelo splačat. Mislim ,dol padeš, ko že tako in tako vse cene padajo in sedaj bela tehnika v primerjavi z prejšnimi leti ni več tako draga.[/quote]

Pa še švercat jo moraš čez mejo, sicer lahko plačaš carino …


če si tako pametna bi tudi vedela da ni treba vsakič hodit dol,če bi kaj crknilo.

Z nakupom na Hrvaški smo mi prihranili več kot 300 e

Sicer pa vsak po svoje. Sem dala izkušnje,če tebi ni prav ti pač ni 🙂
Nam je z finančnega vidika.[/quote]

Tole je pa pri steklok. plošči totalno hud prihranek. Bi morala povedati še tip in ceno pri nas, ker glede na siceršnje cene kuhališč se mi skoraj ne zdi mogoče no.

Trgovce bi srečala pamet in bi malo spustili marže ali pa zaprli štacuno.[/quote]…in še za marsikaj drugega bi lahko veljal ta recept, da bi se lopovska združba v banana republiki zdramila….

Poglejte koliko stane kruh danes in pred uvedbo €….[/quote]

res si butasta.Res.

Tudi nam je crknila 6 mesecev stara indukcijska plošča Candy,tudi elektronika.Pred tem smo imele pa Elektrolux 2+2 in je crknila par mesecev po preteku garancije,spet elektronika.Ker ni bilo več v garanciji se ni splačalo popravljati,smo zato kupili drugo firmo,pa spet problemi.

New Report

Close