Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tekačica

tekačica

Bliža se LM, pa me zanima, ali je kdo tle, ki se pripravlja nanj? ali vaš partner/ka?
Ste pripravljeni na prijavljeno razdaljo?

Jaz se pripravljam ….in komaj čakam!

Ne videvam pa toliko tekačev kot prejšnja leta, prej se mi je zdelo, da so vsepovsod in sem namenoma za ‘trening’ izbirala manj oblegane ulice, pa še vedno jih je bilo ogromno povsod. Letos pa le sem ter tja kakšen?

Jaz sem se pripravljala. Pa žal ne bo šlo, sem si poškodovala koleno. 🙁 Sem se zelo veselila, to mi je bila motivacija, saj sem začela s tekom komaj letos in bi bila to moja prva izkušnja s tekmo.

Ti pa želim lahke noge in super tek! Upam, da se vidimo prihodnje leto. 🙂

Jih je kar precej okoli Kosez, Tivolija in tudi prijav je kar precej, tako da ne bo držalo da je stagnacija navdušencev za tek. Pa tudi zdi se mi, da kar bolje pripravljeni in punce in fantje.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz letos odpadem. Višja sila. 🙁

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja, prijav je več kot lani, jaz govorim le o tem, da pri teku ne srečujem več veliko drugih tekačev, letos se mi zdi, da je manj tistih, ki redno tečejo, ki se dejansko pripravljajo, zares.
Avgusta recimo, ni bilo skoraj nikjer nikogar, ki bi v malo bolj ekstremnih pogojih tekel, včasih sem pa srečevala veliko več tekačev, letos pa jih ni bilo.

Seveda, zadnjih 2-3 tedne jih je nekaj več, ampak zdi se mi, da je to malo pozno za nastop na tekmi.

Mah jaz sem pa prpa. Pa mal imam strah pred množico, se izogibam krajev, kjer ne moreš v miru iztegnit rok. Kako bi potem lahko tekla v takem? Si kar ne predstavljam.

Šla bi na 21, moj cilj je pa 42 – ko bo, če bo 🙂

Zaradi bolj ektremnih razmer so tekači bolj razpršeni, zelo veliko pa jih je še cel september zaradi vročine teklo zjutraj, zato jih najbrž nisi toliko videvala. Jaz moj delček PST-ja obdelujem s tekom in s sprehajanjem psa in je tekačev veliko, le da jih letos res srečujem ob vsakršnih urah, medtem ko so bili prejšnja leta bolj koncentrirani na pozno popoldne. Tko da nč bat, bodo pripravljeni :-).

Jaz grem letos prvič na 21 km. Pipravljala sem se od marca, zdaj pa me grabi trema, pa ne vem zakaj. Pretekla sem trikrat tek trojk in tekla na rekreativnem teku štirkrat, tako da sem vajena gužve. Vsak dan me nekaj boli in iščem razlog da ne bi šla, pa tako sem se veselila in z veseljem trenirala. Upam da me bo minilo. Lep športni pozdrav.

Jaz grem letos tud na 21 – kar bo, pa bo:)

Seveda bo. Malo treme je le še dodaten adrenalin. 🙂
Uspešno ti želim, pa uživaj. Ti privoščim in malce zavidam. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jaz pa letos pikiram na 42, pa me je tudi malo strah. Septembra sem 1x in prejšnji teden še 1x odtekla razdaljo 40km, pa vseeno…….trema in gneča tudi mene znervirata, sem bolj samotarska tekačica in raje tekam na samem.

Upam, da se bom zmogla skoncentrirat nase dovolj, da me ne bo zvil……..

Enako želim tudi vsem sotekačem….

Če si v zadnjem mesecu 2x pretekla 40km, potem te nima biti kaj strah. Zlahka boš opravila s progo. Odvisno je le, na kakšen rezultat ciljaš. Če ti je pa cilj samo priti do cilja, pa ne bo problema.
Sedaj pa ne delaj več dolgih tekov. Počivaj oz. kratke počasne teke lahko delaš.

Srečno

[/quote]

Če si v zadnjem mesecu 2x pretekla 40km, potem te nima biti kaj strah. Zlahka boš opravila s progo. Odvisno je le, na kakšen rezultat ciljaš. Če ti je pa cilj samo priti do cilja, pa ne bo problema.
Sedaj pa ne delaj več dolgih tekov. Počivaj oz. kratke počasne teke lahko delaš.

Srečno[/quote…

O, lepo, hvala ti za nasvet! Ja, rekli so, da zadnjih 10 dni moramo zmanjševati frekvenco in dolžino tekov.!!!!! Ne, ni mi za čas, sem že mal starejša (46) in ne pikiram na uro, ampak le na pretečene kilometre.

40km sem prejšnji teden pretekla v 4 urah (4:02) a je bil idealen dan, idealna temperatura in jaz sem se več kot odlično počutila, pa še noben me ni gledal…To me pri teh tekmah najbolj moti in skrbi. Upam, da ne ‘zmrznem’ tam pred ljudmi……

Seveda bo. Malo treme je le še dodaten adrenalin. 🙂
Uspešno ti želim, pa uživaj. Ti privoščim in malce zavidam. :)[/quote]

Hvala za vspodbudo. Adrenalin res naredi svoje. Vsem tekačem želim veliko užitkov pri premagovanju kilometrov.

New Report

Close