Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako elegantno uničit vezo….

Kako elegantno uničit vezo….

Tudi na tem področju je potrebno biti mojster, včasih zadeva pride zelo prav. Zanima me, kako sami to počnete, kaj je nauspešneje..:)?

Najprej žensko vprašaš kaj ima rada, to narediš seveda na začetku veze in si zadeve skrbno zabeležiš, da se znanje ne izgubi. Potem nekajkrat to upoštevaš, da se navadi nato pa konec, cak….
Pri njenih doma se človek lahko posluži neprimernega vedenja, če je njena mama ljubiteljica kaktusov jih skrivaj preveč zalivaš, da se revčki frderbajo, na družinskih praznovanjih vinjen govoriš kake opolzkosti njenim sorodnicam. Narezek si kar zaviješ za domov (najbolje da vse)…
Glede same punce je pa precej lažje, začne se zamujanje, zadah po pivu, čebuli in nato še česnu. Pozabljanje na obletnice, če človek seveda zdrži tako dolgo (leto dni veze je že lep dosežek), namesto primernega darila ji prineseš pol kile polnozrnatega kruha in ji poveš, da je malo preveč okrogla…..ja na hobije sem pozabil, čim več hobijev, no sedaj pa rabim še kako idejo z vaše strani….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Aja, jaz sem pa mislila, da je to normalno moško obnašanje?

načeloma bi moralo biti dovolj, da začneš osvajat njeno najboljšo prijateljico in spiš z njo, če je možno, vsi ostali tvoji zgoraj napisani primeri terjajo že preveč truda

nova
Uredništvo priporoča

Ne razumem… Želiš pisati scenarij za sabotažo zveze ali opisuješ normalno obnašanje strejt moškega?

ne javiš več na klice, ignoriraš sporočila, emaile… pač ni te več 😀

čisto dovolj je da ti sodelavka pokaže joške kar vidi druga sodelavka ki je od žene najboljša kolegica in si tam kjer ni muh :-DDDDD

Jah, saj je izvedela samo od mene, bil sem celo pohvaljen in dobil prav prisrčno darilo in sicer ogled botaničnega vrta..:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

No vsaj meni se tako obnašanje ne zdi normalno…., jaz samo zbiram izkušnje drugih. Sam sem namreč popolno nasprotje hahaha

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Jah, saj je izvedela samo od mene, bil sem celo pohvaljen in dobil prav prisrčno darilo in sicer ogled botaničnega vrta..:)[/quote]

hehehehe no saj pravim tako nekako, se ne spomnim več celotne “afere” ki je bila takrat aktualna 😀

No, ker sprašuješ kako ELEGANTNO uničiti vezo, ti dam kak pameten nasvet. Odvisno kakšen človek si! Če se imaš za poštenega povej svoji partnerici, da je žal tako, da je veza končana. Vsa zgoraj omenjena dejanja so zame neintelegentna. Če se imaš za nepoštenega naredi to kar so ti že zgoraj svetovali. A vprašaj se v kakšni luči te bo ta partnerica ohranila. In če ti postane žal, saj sedaj ne veš kako ti bo, verjemi, da povratka ne bo!! Premisli ti sam najbolj veš!

ti si tudi ena od tistih, ki ne prepoznajo vica, pa če jih nekam brcne…

Tega ne sprašujem zase, jaz končujem veze navadno v predverju kitajske restavracije, sem že tako poznan, da so po meni poimenovali neko jed iz govedine.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Kdaj bo tečaj iz humorja in sarkazma?

Vsak torek in četrtek od osmih do desetih zvečer, nato sledi promocijsko odpiranje jeklenke plina v najetem stanovanju…..:) aja, kasneje seveda nekdo prižge luč.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

No to ni neka pohvala, sicer pa če tebi tako paše je prav.

A ni bolj preprosto reči, sori, ne gre, adijo?

Zgleda se morem zamislit, ker to sem jaz skozi in skozi.

obuješ visoke pete, elefanten kostimček in greš

Vem vem, nekako tega tudi nisem pričakoval…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Kupi ji psa: http://med.over.net/forum5/read.php?151,7257403

Kupi ji psa: http://med.over.net/forum5/read.php?151,7257403%5B/quote%5D

Oziroma sebi bi ga moral.

Hahah, dober si 🙂

Zelo duhovito 🙂

Zdaj boš preplah med monovkami naredil. Ker imajo take “doma”.

Namen vsekakor ni bil tak, če pa bo preplah, bodo pa lahko može zamenjale za pse…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Za psa to bi bila dobra pot hehehhe, da se osamosvojijo – ampak raje jambrajo, dale nas pa nebi za noben denar pa če mamo sto lubic. A nam ni luštno, ja nam je samo jambranje je treba odklopit pa mamo vse.

New Report

Close