Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek happy meal – katera igračka je zraven?

happy meal – katera igračka je zraven?

happy meal – katera igračka je sedaj zraven? Smrkcev menda ni več.

Mene pa res zanima, če svoje otroke vozite ta drek jest samo zato, da dobite eno poceni igračko zraven?
Ja, kam pa potem romajo vsakodnevna kosila s 3-mi hodi, zakaj vas moti soseda, ki kadi na balkonu, pa pasji drekci ipd.?
Saj same delate največjo škodo – kratkoročno in dolgoročno.

ah dej dej

pametni pa smo

a ti mislis da ti pa ješ zdravo hrano, kupljeno v hoferju, pa zelenjavo uvoženo z nizozemske

pamet

več bo otrokom koristil obrok v mcdonaldsu ker ga bo z uzitkom zauzil, kot dolgočasna večerja doma s pridelano 100krat spricano, na vodi vzgojeno zelenjavo…

tako da tu in tam gremo tudi mi in se imamo ful fajn

nova
Uredništvo priporoča

Kaj ti seksaš samo v misijonarskem položaju? Ješ tudi samo piro in lečo? Nikoli ne spiješ niti kapljice alkohola? Ne greš nikoli skozi mesto na sprehod in zaužiješ kozarec smoga?

Če mi doma 360 dni na leto natepavamo domače kislo zelje, doma vzgojeno bio ajdo, jemo solato iz domačega vrta, korenje s taščinega vrta, stiskamo oljčno olje iz domačih oljk, kupujemo mleko in iz njega delamo domač kefir, jemo sadje, zelenjavo, ribe in ostalih 5 dni razdelimo na
1 dan mcdonalds
1 dan pizza
1 dan fish&chips
1 dan sladkarije do onemoglosti
1 dan čevapčiči, pleskavice in kajmak

in če je prestopno leto
še 1 dan mcdonalds

…a je to tako težko sprejet, da ne jemo dreka vsak dan in imamo ostale dneve 3 hode?

Kako si ti ženska dosadna, jao mene majko. Če bi psi spregovorili….

Evo spet ena pogumna, ki upa postavit mcVprašanje, takoj moralistkam na žul stopi.

Men je čis ravno, kaj kdo je in kam hodi in s kom, vseen me pa zmeri zanima zakaj je lažje tukaj vprašat kot na spletno stran pogledat.

http://www.mcdonalds.si/si/#/happy-meal/happy-meal-chicken-mcnuggets/

Evo spet ena pogumna, ki upa postavit mcVprašanje, takoj moralistkam na žul stopi.

Men je čis ravno, kaj kdo je in kam hodi in s kom, vseen me pa zmeri zanima zakaj je lažje tukaj vprašat kot na spletno stran pogledat.

http://www.mcdonalds.si/si/#/happy-meal/happy-meal-chicken-mcnuggets/%5B/quote%5D

Glej, pogledala sem na spletno stran, pa iz plakata ni razvidno kaj naj bi to bilo. Zato sprašujem tu.

zdaj so neke “tehnicne” igrace. Nas ima eno ki izgleda kot “gramofon” kamor postavis plosco in ko jo zavrtis nastane iz progaste enobarvna (opticni trik)

Yo, ne sekiraj se – novodobni starši in novodobne MON-e itak ne kuhajo (več) doma, čez vikend furajo babi in tašča servis “komplet kosilo”, če je le možno, junk food jim je vedno dober izhod kadarkoli “v sili” ali pa po”liniji najmanjšega odpora” ( torej razne pice, čevapčiči, pleske in McDo, Horseburger in podobno, podkrepljeno s pomfrijem, kečapom, majonezo in ostalim sranjem), rojstnodnevne zabave obvezno z junk foodom, če pa vozijo svoje “mladiče” jest tja zaradi igračk, potem spadajo pač v ciljno skupino, ki ni pretirano brihtna in ozaveščena in pada na njihove marketinške fore 😉

nick

Tebi tvoje hčere ni treba voziti, ker hodi sama…. videno ogroooomnokrat :-))))

New Report

Close