Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zvezdnice in celulitis

Zvezdnice in celulitis

Ali imate novo Hoplo?Noter so slike,da tudi taksne zvezdnice kot so Nicole Kidman,Jennifer Lopez,Gwyneth Paltrow,Liz Hurley in Country Love niso obvarovane pred to nadlogo!Tukaj prilagam se par komentarjev(njihovih)os svojem celulitu,v reviji pa so prilozene se slikce,morda jih bom skenirala…Pozdravcek!

GWYNETH PALTROW-Nisem debela,ukvarjam se s sportom,pa celulitus vseeno imam.Ko mi je to eden od bivsih fantov ocital,sem mu zabrusila:se vseeno imam raje celulitis na nogah kot v glavi,kjer ga imas ti!Potem mi ni nikoli vec tezil.
LIZ HURLEY-Da,tudi jaz ga imam.A ne boste verjeli,nekaterim je to celo vsec.Moj bisi spremljevalec Hugh Grant me je vedno bozal tam in dejal,da je zaradi moje hrapave koze to najboljsa masaza za njegove utrujene dlani.
NICOLE KIDMAN-Pa kaj?Z leti ne postajamo vedno mlajse in nekaj davka moramo prevzeti na svoja ramena.Moski izgubljajo lase in dobivajo trebuscek,nam pa se grbanci koza na nogah.Mazala sem se z vsemi mogocami anticelulitnimi kremami,pa bi bilo bolje,ce bi v tistem casu porabljala energijo za pikado ali pletenje jopic.
JENNIFER LOPEZ-Plesem,pojem,igram,tecem,se locujem,porocam,vmes pa pred ogledalom jokam,kadar opazujem svoje noge.Pa nic ne pomaga.Ob vsem denarju in zdravnikih,ki jih imam,sem vsa celuliticna.
COUNTRY LOVE-Nic ne govori,samo tretji prst kaze,kaj si misli o celulitisu.

Hopla,st.286

Sej so sam ljudje :))) Če bi jst mela tolk keša in maskerjev, frizerjev, stilistov…bi bla tut pammy :))))

Lepo te prosim, če imajo te bejbe celulitis in se ga ne rešijo kako se ga bomo šele me navadne smrtnice?!
Jaz se mažem z vsemi kremicami in vse kar dosežem je lepa gladka koža, pomarančni olupki pa so mi še vedno na nogah !! :))

Sej ni razloga da ga one ne bi imele, lahko bi še našega prevzele!

nova
Uredništvo priporoča

Joj, ste vse obsedene s celulitom… Pa saj je (skoraj) normalno, da ga ima vsaka ženska. Vsaj malo, no… Ali pa čisto male strije… Zakaj bi se sekrirale? Saj to ni nič takega in tudi nima nič s tem, ali je ženska lepa ali ne, ali je suha ali debela itd. Kaj pa mislite, kako bi bilo, če ne bi imele takih “malih napakic” – moški ja spat ne bi mogli, ko bi imeli tako popolna bitja ob sebi :)))))))).

samo tak btw, tisto kaj v hopli pise je vse izmisljeno, poglej v levi zgornji kot, tam pise! pa tiste slike se lepo vidi da je fotomontaza.

felix ne nam ubiti in vzet še zadnje tolažbe!!!

😉

lp, girlyone

Zdajle sicer ne najdem Hople,sam mislim,da to ni izmisljeno…Zakaj bi bilo???Saj so tudi slavni le ljudje,in tudi one so zense,cisto navadne,kar se tice celulita…sicer pa sploh in niti slucajno nisem tega objavila tega zato,da bi jim privoscila ali kaj takega,samo da nekatere zenske,ki imajo celulit razveselim z novico,da ce ga ima Nicole Kidman…hmmmm…..je pa slabo,da ce se ga onse ne morejo znebit,pol se ga res ne da pomojem.nwm,mkakor komu,odvisno je od veliko stvari to…mi je pa tista izjava od liz hurley zelo vsec o Hughu Grantu :-)))

To je rubrika KAJ PA ČE JE VSE RES!Ampak ni res.Pa tudi ne verjamem da imajo celulit,ni šans,veš kolk skrbijo zase,vse te zvezdnice so obsedene s svojim videzom.

PA SAj je po eni strani se boljse:ce se ga lahko one znebijo,se ga lahko tudi me
:-)))))))))))

Treba se je zelo zelo velik trudit, da se ga znebiš. To pa pomeni nič ponočevanja, nič alkohola in cigaret, spanje vsak dan po osem ur, trening vsak dan dve uri, z utežmi sploh, pa pravilna prehrana.
Sam fora je v tem, da ravno zvezdnice imajo še manj časa kto pa mi, za kaj takega, sploh pa po moje še veliko več ponočujejo in se vdajajo raznemu alkoholu in mamilom. Ni čudno pol.
e ga da znebit, brez skrbi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close