Najdi forum

ne vem, koliko ste mladi, ampak na teh forumih je zelo aktualna tema varanje….in me zanima….kaj vi mislite o varanju….je to nujno zlo ….ali je vedno partner kriv za skok čez plot……
sprašujem zato ker je moja bivša pred enim mesecem….kar tako pač na zabavi šla z drugim…tebi nič meni nič hopla…..odgovor: privlačil me je.?

halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

joco

Mislim, da je varanje danes nekaj modernega……..ne vem, a mislim, da bi težko našla deset takih parov, ki sta si zvesta…….no vsaj pri mojih znancih…….če imaš solidno plačo in familijo, imaš pa še ljubico…….po možnosti mlado, lepo in še dovolj naivno, da ti nasede………..kdo je kriv……..ne vem, a vem da je težko biti prevaran in izdan…….vsaj meni je.
Sofi

Mene pa zanima če je varanje tut takrat, ko je bejba npr. v drugi državi k ti?

nova
Uredništvo priporoča

Joco, kaj pa ti si ji bil vedno zvest? Si se mogoče kdaj zapletu z kakšno? Sam če ti je res dala takšen odgovor, pol že nekaj dlje časa med vama ne štima tako kot bi naj štimal ane?

No, če nisi naredil nič takega, potem bi jaz postavil to žensko direktno pred vrata in naj saj veš kaj z njim še naprej, pa naj jo privlači, ti pa ji daj hudiča na drugačen način.

To zgolj kaze na nedoraslost ljudi. Vem da se vsem zdi cisto normalno da varas svojega najblizjega, vendar je to ena cista neumnost in bi taksne ljudi morali lepo po vzgledu kaksnih “manj razvitih oz civiliziranih(baje)” drzav obmetavati z kamenjem.
Morda bi to ponovno vzbudilo ljubezen do najblizjega(ha ha ha), par ki se vara nima kaj skupaj pocet.

Sem absolutno proti varanju!!! Ne varam, nikoli nisem in nikoli ne bom. Raje si prst stran odsekam, kot prevaram tipa. Če nisva za skup in me privlači kdo drug, raje naredim konec, kot pa se grem umazane igrice. Zato tudi pričakujem od tipa, da ne vara! Če pa bi me prevaral, pa dobi v trenutku nogo! Pri meni ni druge šanse, če bi me tip prevaral! Če ne more brzdat svojega lulčka, ko ni z mano, ampak je v krogu drugih bejb, pač žal nisva za skup. Tako!

Sinthi z jezika si mi uzela.. :))

a se sploh zavedate, da statistike za varanje pri resnih partnerjih kažejo, da je vse več žensk, ki varajo?

Je pa res, da se morš vprašat, kaj pomen zate varanje…namreč za nekatere je to telesni stik z drugo osebo, za druge pa le misel na nekoga drugega….

Čeprav pa sama rečem, da je sigurno možno da imaš dve osebi rad…pa se pač z dvema izživiš tud v seksualnem smislu…:-)))

Zdej pa punce rečte da nistenikoltipa prevarale tko u mislih, namišljeno!

Eno dobro vprašanje…

Drugo dobro vprašanje… seveda TOMZI je to tud varanje, sam zenske si to bolj na izi vzamejo – šala, da ne boš preveč v skrbeh za Ljubezen:)

O varanju sem prejšnji teden v eni temi zelo strokovno napisal in statistično podpril, se splača pogledati. Črnobelega odgovora ni. Niso samo moški prevaranti, v prqksi se celo precej več hvalijo kot je res, ženske so tiho in delajo, tako doma, kot pri sexu. Preberite moj star odgovor, se splača…

da se ne boste trudili sem dobil moj post od prejšnjega tedna, zanimivi izsledki raziskav.

Avtor: dr. ()
Datum: 20-05-03 22:32

No anagleži so o tem naročili obsežno študijo let 1995. In kaj je študija pokazala. Moške in ženske so vprašali ali varajo partnerja in ali mislijo,da jih partner vara, izsledki so zelo zanimivi in ne potrebujejo komentarje. Študija je zajela kar 45631 poročenih moških in žensk z več kot petimi leti zakonskega stanu.
67,32 % moških je izjavilo, da je prevaralo ženo, od tega 43,21%, da jo varajo stalno ali občasno. Samo 14,28% moških misli, da jih žena vara. In ženske. 56,23% žensk je odgovorilo, da varajo moža, od tega 41% redno ali občasno. O tem, da jih možje verjetno varajo pa misli kar 59,34% žensk.
No ženske živijo očitno v precej bolj realnem svetu.

In še zanimivost iz francoske študije – francozi so znani zakonolomci. Veliko pogosteje zasačijo žene moža da jih vara, zelo poredko pa možje žene.

Ali je še potreben kak komentar.

In zakaj moški varajo in s kom. O tem moški v anketah ne znajo navesti pravega razloga, največ moških prevara ženo, ko je prvi otrok star pet mesecev, največ ženskih pa moškega po drugem otroku po otrokovem dopolnjenem drugem letu. Velik del žensk se odloči za varanje ko spravijo otroke k kruhu, tam nekje po 40 letu. In koga izbirajo moški poročeno žensko z srečnim zakonom, dvema otrokoma, družbeni položaj ni pomemben v starosti od 24 pa do 55 let.In ženske. Običajno vplivne moške, z smislom za nežnost, dobro situirane in odločne v spolnosti ter hkrati dobre poslušalce.

Kaj ženska, ki gre čez plot išče pri moškem, običajno ne toliko sexa, kot nekoga, ki jo jemlje enakovredno in jo zna poslušati, tega žal povprečni mož ne zna.

toliko, tako raziskave, ni nujno, da se vidite v njih, predstavljajo pa mnenje in občutja večine.

spet, ta pametni doktor, a ne bi rajši pisal kakih bolj šort mesov, saj bi lahko pisal romane, veš na netu nismo pesniki, par besed, ostalo, razmišljaj

forum je baje zato namenjen..če ti ne pašejo tako dolgi posti jih pa pač ne beri!!

Kaj pa se šteje kot varanje?
Mam tipa že 6 let, jeseni bova skupaj živela, se najbrž kmalu poročila (stara sem 25), pa pol na faksu zagledam tipa, ful lušen strašno simpatičen in me je zelo privlačil. In ko je spregovoril nekaj besed z mano mi je srček zaigral in kar malo nerodno mi je postalo!

Pol pa na poti domov se sprašujem kaj za enga boga mi je!!
Če sem sploh normalna. Ne bi ga nikoli prevarala, sploh zato ker to je ponižujoče za čoveka. Če bi blo zelo hudo bi mu prej povedala kaj mi hodi po glavi!

In???? A je to varanje ko ti pregrešna misel preleti pamet? Mene je pošteno sram!
Ne moreš pa se temu izognit – pride kar samo od sebe.
Ker sem dolgo z njim včasih le pomislim kako bi blo sam za eno noč z drugim, pol pa me vest peče!

Ah….to življenje….

mislim,da ni človeka,ki nebi svojega dragega prevaral v mislih tako kot ti govoriš,
vsi smo grešniki.
(edino v svetem pismu sm prebral za enega apostola,ki je rekel,da svoje žene ni nikoli prevaral niti v mislih)

lp, Robi

Aha, moja priljubljena tema.

Ta svet je skurban, kar sprijaznite se s tem. ne bom rekel, da VSI varajo, gotovo pa večina.Nič bat, od nikagor od vas ne pričakujem, da bo priznal, da je že varal. Je že v človeški naravi, da smo radi lepi, pametni in brezmadežni. Vemo pa, da je v življenju precej drugače.

PS: če gre vaš-a partner-ka na kakšno zabavo brez vas, vam odločno odsvetujem, da se tam potem pojavite nenajavljeni. Utegnete ga/jo namreč zalotiti v kočljivem položaju. In pol bo obema nerodno. Vam še najbolj.

ja, že ni blo to to…. če imaš nekoga rad, te lahko tudi kdo drug privlači, pa mu ne boš ravno ob prvi priliki skočil v naročje…
varanje se mi zdi zelo grdo, čeprav sem tudi že sama varala…moja izkušnja je, da ko res čutiš pravo ljubezen, ne boš nikoli varal

:)))) Spider, ma mal optimizma prosim!
Evo, jest nisem brezmadežna – sem priznala, da sem že varala – pa če še po pravici povem – nič mi ni žal;) Žal mi je samo, da prevaranemu tipu nisem že prej dala konc…
če imaš nekoga rad z vsem srčkom, ga itak ne boš varal.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close