Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Taprav tip nad 30+ mora biti plešast oz. se mu mora pleša vsaj začeti delati

Default avatar

ta pravi tip!

Nad 50+ let je pa tako ali tako 80% moških več ali manj plešasti (oz. jim tako ali drugače začnejo izpadati lasje). Ta prav dec nad 30+ let mora biti plešast, to je zaščitni znak moških pa se lahko nad tem pičke zmrdujete kolikor hočete! Zaradi mene lahko tudi iščete impotentne dolgolasce! Vedite pa, da so pravi tipi vsi plešasti!!! Tko! Pičke! Pa to priznajte ali ne! Pa ste lezbike, frigidne, grde, zavaljene ali kakrkoli! Ta prav tip je plešast! Vtetovirajte si to na vaša čela, da se boste na to spomnile vsakič ko si bote face filale s kozemtiko!!!
Default avatar

to pa nisem vedela

Sem mislila, da so črni poraščeni porivači inn!

No prav, potem pa sem lezbijka ki obožuje temne trde k....!
Default avatar

Yo_

Sočustvujem s tabo. Verjetno si ravnokar odkril, da se ti je začela delat pleša?
Default avatar

mariborčan

Torej nisem pravi tip, ker pri 31 še definitivno nisem plešast. Mogoče bom kdaj pravi tip, ker se mi na vrhu glave lasje za spoznanje redčijo. Ker sem postrižen na nekaj mm, zgledam malo bolj plešasto, torej s pomočjo frizure goljufam, da sem malo bolj pravi tip.

Sem prav doumel?
Default avatar

ta prav tip!

Ni treba z mano nič sočustvovati, ker sem na svojo plešo izjemno ponosen in z njo nimam nobenih prolemov. Me pa malo zmoti, če se kakšna pička obregne vanjo. Sicer pa z mojo drago plešo tako že v štrtu selektivno odjebem pičke s katerimi bi tako ali tako za brezveze izgubljal čas in me niso vredne. Hvala ti moja zlata pleša! Pa ta bi ustnice lahko stegnil do pleša pa jaz bi si jo skos poljubljal!!!
Default avatar

ne,nad 30 pa še ne

No, nad 30 je pa res zelo zgodaj. Blizu 50 bi bila ta meja. Sicer pa je ogromno moških zelo zgodaj plešastih oz. zelo redkolasih. Samo to ne pomeni, da je to taprav tip.
Default avatar

mariborčan

Če res ne bi imel problemov s plešo, se ni bi tu repenčil, da kdor nima pleše, ni pravi tip.
Default avatar

ena z nepravim

Saj si kar duhovit no.

Jaz bom pa mojega ljubega nahecala, da se po novem striže na plešo - torej naj ga frizerko nekje do golega, da bo ta pravi. Povej samo, katera pleša je ta prava, šteje tudi čelna oziroma temenska, se mora začeti na vrhu glave, kako velika mora biti, da bo zalegla?
Default avatar

GRETKA

Potem imam jaz pravega tipa ;-).
Živi in pusti živeti
Default avatar

to pa nisem vedela

ta prav tip! je napisal/a:
Jaz bi si na tvojem mestu dala na tvojo prekrasno plešico, ups, plešo, da je ne bom pomanjšala slučajno - dala vtetovirati: I love my bald! Ali pa kaj takega. Ali pa si daj gor poljubček vtetovirat, ta je še boljša.

Tako da bomo vsi videli madona no!
Default avatar

pomiri se

Tebi je pa danes sigurno še ta zadnji las padel z glave in zdaj ti še tist glavnik z enim samim zobom ne pride prav za nič drugega, kot za zobe pucat - no morda je ta prav tip pri 30+ tud brez zob.
Default avatar

Korenček

Fino, da si se spoprijaznil s svojo plešo in s pomočjo psihiatra celo napredoval do stopnje, da si nanjo silno ponosen. Ampak dejstvo je, da pravi dedec se spozna po bojlerčku in ne po pleši. Saj veš, dober gospodar ga ima pod streho.
Default avatar

h

Lahko si ponosen (hmmm, ali si v resnici?!), ampak dejstvo je, da večina moških pleša "pogrša" in naredi starejše. Ampak za normalne ljudi je dejstvo daleč od tega, da je to zelo pomembno. Vrednost človeka le deloma določa videz, pa še to je bolj odvisno od urejenosti kot od lepote.
Mi je žal, da si tako nastrojen proti ženskam ...
Default avatar

za " ta pravi tip "

za " ta pravi tip "

a pomirjevala si že vzela danes ? Če so ti zmanjkala, brž na psihiatrično urgenco.
Default avatar

iz ordinacije splošne medicine

ta pravi tip! je napisal/a:
Si precej v zmoti; to je samo dokaz, da moškim po 30-em šibajo po krvi in telesu bolj ženski hormoni in da mu primankjuje testosterona, nastopi upadec spolne sle, poseldično zelo kmalu nastopi tudi težava s potenco..

Poznam vsaj 30 moških, kot jih omenjaš ti, v starosti od 30+ do 50+, pa vsi nekaj "jamrajo", da potencialna energija njihovega orodja ne deluje tako, kot bi si želeli. In imajo težave.

Tud v sorodstvu imamo vsaj 3 primere moških, ki so oplešavili že pred 30-im, pa so imeli že pri 40-em že vsi težave s prostato.... je povezano tudi z večjo količino ženskih hormonov, anmesto moških ( le-ti poskrbijo za poraščenost, libido, ipd).
Sorodnice pa takooo nesrečne - grem stavit, da ima katera izmed njih že ljubimca. Ja, in bo še držalo, da je nad 50+ veliiiko slovencev impotentnih; spet iz razloga pomanjkanja moškega spolnega hormona, pa alkoholizma, stresa.....

Sem mnenja, da je moški, ki je poraščen po glavi poln testosterona, nima težav z erekcijo, ipd. Imamo tudi enega takega v rodbini, je star čez 80, pa še vedo vitalen in poskočen in uživa v seksu.....
Default avatar

Traparija

Kaj pa ti delaš v ordinaciji splošne medicine? Ko jo zaprejo pomiješ tla? Hahaha

Zadeva je namreč ravno obratna. Moški z veliko testosterona (moški hormon) imajo zelo zgodaj težave s plešavostjo. Tisti z več ženskih hormonov pa ne.

Preberi tole
Default avatar

Plešastega nikoli

Plešastega NIKOLI.
Default avatar

za traparijo

[quote="Traparija"]Kaj pa ti delaš v ordinaciji splošne medicine? Ko jo zaprejo pomiješ tla? Hahaha

Ti kar verjemi - ampak dokazano je:plešast moški ima več ženskih hormonov, posledično manjši libido, če manj seksa, pa je v rizični skupini, ki ima kmalu težave s prostato. Simpl in res.
Default avatar

skubi

Jest mislm tkole: star 33 let, majhne postave, športen, dela si mi pleša pa nimam ne težav s komunikativnostjo, ne s plešo ne z ženskami.
U bistvu ugotoviš, da v življenju ego ne prinaša nič dobrega in da se za vse skupaj ne splača živcirati. Če sem za kakšno majhen pač sem, če sem za kakšno plešast pač sem. V bistvu pa dobivam feedbacke da sem simpatičen, zgovoren, da veliko vem, ljudje se lahko zanesejo name, pomagam, tudi rečem ne če je potrebno itd.

Sem se zanimal za žensko, ki me je odbila zaradi višine. Čez leta sva se srečala (cca, 3,4 leta) pravi da je hodila z mačotom in da ji je tolk žal da je bila z njim itd. Pa sva šla na drink se pomenila in mi sms-jala 3 mesece, potem pa je ugotovila, da sem jo tudi jaz prebolel. Življenje kot življenje...

In tisti ki ocenjujete ljudi po zunanjem videzu pa tkole: Valda, privlačnost mora bit. Tudi sam gledam na to. Ampak definitvno ne morem biti z žensko, ki samo dobro zgleda in hodi po kavicah, ne zna nič, ve pa le kaj se dogaja na zabavah in v službi, življensko razgledana pa ni.

Hvalabogu smo različni...
Default avatar

matjazko

ta pravi tip! je napisal/a:
Joj, kako slabo poznaš ženske. Pravi moški je le tisti z debelo denarnic, z lasmi ali brez, nad ali pod 30, majhen ali velik, debel ali suh, grd ali lep, z velikim ali majhnim! :)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.