Forum.Over.Net

Starševski čvek

15.Oktober

Default avatar

nekaj o čemer se pri nas ne piše

Povsod po svetu naj bi se organizirala neka revolucija z zavzemom kjučnih finančnih in parlamentarnih stavb v protest bogatenju bankirjev in politikov.Nekaj sem zjutraj ujela na Valu 202...pri nas pa novinarji o tem ne pišejo in ne poročajo????Kdo kaj ve??
Default avatar

1mona

že samo na MONu je dnevno na to temo odprtih nekaj debat
Default avatar

Anti Fa

nekaj o čemer se pri nas ne piše je napisal/a:
Kaj to "Frillox undercover" nonstop odpira teme o tem 15. oktobru??
Včeraj 3x danes spet ... pa kaj mislite, da bo zato kaj več ljudi ...
Pa saj je jasno, da bodo prišli le brezdelneži in huligani iz metelkove in podobnih centrov "alternativne kulture" ...
Me zanima, če jih bo spet Zoki pozdravil kot pred par leti, ko so se šli tisto maškarado za 27.april .... pa volitve so blizu ... idealno za promocijo levosučnih politikantov :-)))
Default avatar

15. oktober - protest

Anti Fa je napisal/a:
Zakaj misliš, da so samo brezdelnieži in lenuharji zainteresirani za proteste. Čedalje več slovencev je zainteresirana za proteste in tudi jaz se bom tega protesta udeležila, pa nisem ne lenuhar in ne brezdelnež.
Pozivam ljudi naj se v podporo za spremembe udeležijo protesta v čim večjem številu.
Default avatar

FriLLox

barabe grde kako se obnašate pa sploh pojma nimate.

Kaj je to "Frillox undercover" ? ne me soditi po sebi, jaz pišem vedno samo kot FriLLox.

brezdelneži in huligani? ^^

Anti Fa

15. oktober - protest je napisal/a:
Pa sploh veš ZA KAJ se zavzemajo ti protestniki?
Veš KATERE spremembe zahtevajo?

Ali si takšna kot Hanžek, ki je kot eno od točk njegovega programa navedel 'nacionalizacijo' že sedaj državnih bank :-)))
Default avatar

FriLLox

zavzemamo se za brezdelnost in huliganizem, mar ni očitno?
in ti "Anti Fa", si ravnokar owned.

Boom

Anti Fa je napisal/a:
V podobno temo od včeraj sem napisal sicer bolj iz zajeb.. tole:
Boom je napisal/a:
... ampak zdaj vidim, da je stvar hudo resna.
Default avatar

FriLLox

[youtube]Utj2kEBj6Bk&autoplay=1[/youtube]

tell_me

Morda bi bilo dobro ohraniti originlano idejo:
On October 15th people from all over the world will take to the streets and squares. From America to Asia, from Africa to Europe, people are rising up to claim their rights and demand a true democracy. Now it is time for all of us to join in a global non violent protest. The ruling powers work for the benefit of just a few, ignoring the will of the vast majority and the human and environmental price we all have to pay. This intolerable situation must end. United in one voice, we will let politicians, and the financial elites they serve, know it is up to us, the people, to decide our future. We are not goods in the hands of politicians and bankers who do not represent us. On October 15th, we will meet on the streets to initiate the global change we want. We will peacefully demonstrate, talk and organize until we make it happen. It’s time for us to unite. It’s time for them to listen. 15october.net

Since this global initiative came to light, it reminded me of a Mother Teresa quote – “I was once asked why I don’t participate in anti-war demonstrations. I said that I will never do that, but as soon as you have a pro-peace rally, I’ll be there” I think this quote is perfect for this event. There’s no point in attending any of these demonstrations if you are going to come from a place of fear and negativity, the engergy that this creates is counter productive to what is trying to be achieved. Come from a place of love and peace by spreading your light.