Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sosedove grožnje

sosedove grožnje

Sosed pod mojim oknom prižge avto in gre v stanovanje spit kavo.Avto pusti prižgan kar nekaj časa in okno ni šans, da imam odprto.To je že kar nekaj časa.Lepo sem ga prosila pa mi je rekel naj se jeb.v p.m.Toliko me je razjezil, da sem obvestila upravnika in predlagal mi je, da se pogovoriva sama sicer sledi prijava.In res upravnik mu je poslal pošto sosed me je napadel in zagrozil, da bo mene poškodoval ali pa moj avto,da bom videla hudiča.
Ali naj se preselim zaradi takih norcev?Ne vem no kako postopati z njim?

Naj upravnik ukrepa dalje-po vseh reglcih.

ne pusti se ustrašit in spelji zadevo. če ti poškoduje avto prijavi, če se ti približa kliči policijo.

lp

Ne avto je še najmanj.On lahko mene poškoduje.Ima polno orožja doma in je star znanec policije.Vsi se ga bojijo od blizu in daleč.

Grožnje prijavi na policijo. Posvetuj se z kakšnim odvetnikom (nasvet te pride cirka 30€ pa maš mir) kaj storiti v primeru da se grožnje ne prenehajo. Policiji prijavi tudi vsake nadaljne grožje in zahtevaj prepoved približevanja. Zadevščino pa naj upravnik spelje naprej po vseh predpisih. Ne pusti se takšnim! Veliko sreče in živcev!!

Če te enkrat po glavi, ti noben nasvet odvetnika nič ne pomaga. Ker kolikor berem cajtenge, so tud taki …
Mi smo se zarad enega blesavega soseda rajši odselili.

juhu spet bodo odvetniki služili na folku ki se zmenit noče, vsak rine na svojo stran, sicer pa bo čez par dni mrzlo in dvomim da bo še želja po odprtem oknu, do pomladi pa se morda že vsi skupaj malo umirite

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

lol.. ja ta je huj ko tista ko sosed uporablja premočn mehčalc in suši cunje na balkonu:)))

Če je res rekel, da se jebi v tri pizde materne, ga še ovadi zaradi žaljenja in grdega govorjenja… Pojdi k zdravniku in prosi za pomirjevala, ker da zaradi vznemirjenosti ne moreš ne delati ne spati!
Takim kretenom je treba stopiti na rep, jim zagroziti z vsemi možnimi inštancami, denarno kaznijo, zaporom… Ker to se samo stopnjuje, stopnjuje… Ko bo izvlekel nož, kaj boš?

Nož je že izvlekel pa ne enkrat.Saj pravim, da dela po svoje za njega ni pravil.S kričanjem in dretjem in z grožnjami (tudi poškoduje ljudi) se raje umaknejo.Pa se vprašam a ni bolje spokati kot pa večno prenašati to arogantnost.

avto si pržge, da se mu ohladi … pozimi ga pržge, da se segreje … po tvoje bi kavo lahko spil v avtu? … povabi ga k sebi na kofe … zapri si okno … idi veni in mu ga vgasni … al pa kdo drug … samo spipaš ključ veni … ključ vržeš v kanto za smeti

Pol pa spokaj, a ne, če je bolje. Kaj potems prašuješ? Ampak če se misliš selit vsakič, ko nabašeš na kretena, boš postala podobna beduinom. Verjemi, da tisti, ki ima najdaljši gobec, najhitreje kakne v hlače, ko gre zares. Nismo tega enkrat doživeli.

Že grožnje so dovolj za policijo. Vsaj kakšen solzivec imej pri roki, ko boš drugič z njim komunicirala.

tak kreten, ti pa se greš po nepotrebnem bockat z njim?

matr si pametna, samo to ti lahko rečem….

En čik popuši ta cajt. :)))

Nimam idealnih sosedov, ampak vidim, da imam zelo solidne … Jih grem kar na en kofe povabit, zdaj ko lahko še zunaj sedimo in kofetkamo.

Samo to pa je varianta no … a ga ni nič strah, da mu bo kdo avto odpeljal?


Verjetno vse kandidate, ki bi lahko to storili, pozna.

Najlažja opcija je vsekakor ta, da se ne spuščaš v neke spore, oceni pluse in minuse kaj ti spor prinese. Dokazovanje je težko, škoda je lahko velika, konec spora oz. rezultat je lahko nepričakovan. Jaz osebno bi se odločil za opcijo zapiranja oken, konec koncev te življenjsko ne ogroža, ko pride do tega, se človek posluži brutalnejše opcije, ki je opravičjiva samo v primeru zaščite sebe in bližnjih.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

zihr je čifur postav mu bombo pod avto, al mu pa avto zakur

Ko je avto vžgan imej zaprto okno. Simpl!!!!

spet ena, k se ne zna sama zment, bi pa na pomoč klicala inštance… take k si ti bi morale kdaj pa kdaj dobit kero na kljun, da se mal prizemljite.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Bravo Gunnar – se pridružujem tvojemu mnenju.

En čik popuši ta cajt. :)))[/quote]

pa obvezno na balkonu :-))

Pozdrav,

Res je težko, če imaš takšne sosede (napiši koliko je star ta moški, bo lažje dajati nasvete).
Me pa zanima ali se tudi z njegovo ženo ne da pogovoriti ? Mogoče pa bi ga obe na eleganten način odvadile njegovega početja?

Grobi načini so vseeno še vedno na razpolago.

Lep dan vsem,

New Report

Close