Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kupil je zelooooooo grd avto

kupil je zelooooooo grd avto

Dva tedna je že tiščal, pa sem mu stokrat povedala, da je meni ta avto u iber grd, ful orto maksimalno GRD – ##${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&#!${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}##!!!!!!!!) in ga nočem pri hiši! Zdaj sem bila ponedeljek in torek odsotna, imeli so kao akcijo 2000€ prihranka in je lepo vzel predračun in ga tudi že plačal. Niti pisnil ni o avtu, pa sva se slišala vsak dan. In zdaj hoče, da ga registriram na svoje ime, ker naj bi zamenjal starega, ki je pisan name – res je že star 15 let in ves rjast in v resni okvari in ga je resnično treba zamenjat. Vedno sva se o vsem posvetovala in uskladila, zdaj mi pa naredi takole. In še pravi, da je prepričan, da se bom zelo hitro navadila in me ne bo več motil. Haloooooooo??????

In kakšen grozen avto je to? Znamka? Da vidimo, če je res tako hudo.

Jaz se ne bi iz principa vozila s tem avtom 😉
In ne bi dala starega stran…
Sam po drugi strani pa jaz svoj avto kupim sama takšnega, ki je meni všeč 😉

Sam zaj je kar je…prodat in kupit drugega bi bila bedarija…

nova
Uredništvo priporoča

Pravkar ti je dal vedeti, da je postal glavni v vajinem razmerju. Sicer imaš pravico da daješ predloge in pripombe, ampak odločitve pa namerava odslej sam sprejemati.

Pa saj avto ne rabi bit lep no. Če ti je nabavil thalio, pa iskreno sočustvujem, v kaj takšnega bi tudi mene težko spravil, če ne bi šlo ravno za življenje in smrt.

za kateri avto gre?

Ma, daj že povej, kaj je to za en avto!

Zanima me, kako se potem ujameta pri okusih ostalih stvari…?? Ker pri okusu dizajna avta se hitro ugotovi, kdo je nasplošno brez okusa za estetiko….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ne povem, kateri avto je, ker ni pomembno. Je čisto normalen avto in veliko ljudi ga ima in drugače je v redu znamka in vse ok. Samo meni je vizualno grd, ne morem pomagat! Če povem, kateri je, mi boste rekli, da sem jaz čudna.

Finta je, da kao prihraniš in akcije avtomobilov…lol, avto je največji strošek odkar ga kupiš…žal je tudi nujno zlo!

Ta Nisan Juke je imel akcijo, saj na pogled lep ampak eden najbolj ne uporabnih avtov sploh…

Meni je pa glih juke dobesedno krneki. Pa za kako mladino mi še nekako znese, ko pa notri zagledamo nončko, mi je pa smešen prizor. Enako nova honda civic. Pa sem hondašica in vse, samo to je pa ko en dvd plejer na kolesih.

no, če mi ga nekdo podari, bi ga vzela, če pa nekdo opravi tako velik nakup z najinim denarjem in me pri tem ne upošteva, bi pa imel zelo zelo zagrenjene prihodnje mesece….

Ni nisan juke. Imaš prav, ta res ni uporaben. Saj pravim, da je normalen, uporaben in kvaliteten avto.

jaz pa mislim da si ena razvajena kura 🙂

lp

Akcijo je imela Škoda Lep in kvaliteten avto. Posebno, če je 4×4.

No, samo še to: se mi zdi, da trenutno pri avtih prevladuje estetika grdega in vsi avti vlečejo rahlo na grdo, robato, “hudo”. V bistvu se je treba malo navadit.

Definitivno ga ne prepiši nase čeprav zahteva, sedaj pa ti naredi po svoje, če je že on, tega pa res ne more zahtevati od tebe, glede na to kar je naredil.
Moški res znajo, mojo mamco ati tudi vse “naserje”…

Pol pa že nehaj težit. Jaz si vedno sama kupim avto, mi ga nikoli ne mož.
Sploh pa če ne moreš povedat kateri avto je to, je sigurno ok.

midva z mojim sva šla v salon gledat ford c maxa…in on tam zagleda nissana note…mene je skor kap, ko je začel fantazirat da on bi pa raje mel tistga..prodajalec itak da je navijal, ker je šlo za nov avto..in je težil sto na uro..moj gleda, hodi okol..se vsede notr, pol pa prodajalec izjavi:..no gospa, gremo zdej na testno vožnjo. pa pravim js:..ja dejte mi ključe od c-maxa..mojemu pa od nissana..in sva se peljala vsak z svojim:))..ok, na koncu sva vzela c maxa..ampak da si drzne majku mu milo ej:)

Saj je vseeno, kateri avto je to. Dejstvo je, da je tip ni upošteval, z njunim denarjem je samovoljno kupil avto, ki mu je všeč, njej pa ne. Poleg tega pa hoče, da se ona s tem sprijazni in celo registrira avto na svoje ime.
Jaz ga zagotovo ne bi in bi obdržala starega. Ena je napisala, da zdaj je, kar je, ker je tip avto že vplačal. Vendar ti svetujem, da mu lepo poveš, da tega avta ne boš vozila, da naj stornira nakup. Če bo pri tem izgubil nekaj denarja, bo seveda škoda, a bolje draga lekcija zanj, da se je treba v zakonu glede velikih nakupov uskladiti, kot pa, da bi ga s popuščanjem navadila, da te ni treba jemati resno.
Samo mirno mu povej, da ti tega avta ne boš registrirala nase, da si mu že večkrat povedala, da ga nočeš imeti, zdaj pa naj naredi, kar hoče!

Saj tudi si.
Mene zanima samo, ali ga je plačal s svojim ali tvojim denarjem????

Se podpišem pod tvoj komentar! Mislm, da ne gre za grd avto, ampak za hvalospev, kako super in oh in sploh in fajn in blah moža ima, da ji kr avto kup. In kakšna revca je ona, da more zdj to prenašat. In potem še en hvalospev temu, da majo tok denarja, da grejo v tak nakup kr tko, brez kakšnih večjih komplikacij! Bleh…

Kako pa izgleda cmax?

google it, sicer pa je že bil objavljen na aon: http://avto.over.net/testi/ford_c-max_titanium_16_ecoboost/

ford c-max..poglej na netu:)

New Report

Close