Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ustavno sodišče prepovedalo Titovo cesto

ustavno sodišče prepovedalo Titovo cesto

Podmladek Nove Slovenije je vložil na ustavno sodišče pobudo za oceno ustavnosti odloka o Titovi cesti v Ljubljani. Po njihovem mnenju so bili vsi, ki so živeli v komunističnem sistemu nekdanje Jugoslavije, desetletja podvrženi trajnemu in sistematičnemu ogrožanju človekovih pravic in svoboščin. Ljubljanski župan Zoran Janković pa je takrat dejal, da mladi s pobudo “namesto, da bi kazali, kaj Ljubljana potrebuje, kaj bi si želeli, še vedno ustvarjajo nestrpnost in delitev”.

http://24ur.com/novice/slovenija/prepovedali-titovo-cesto-v-ljubljani.html

Bravo!

Prtegnjeni kristjani, to lahko samo od njih pričakuješ.


To pravite kot vrhunska strokovnjakinja za ustavno pravo?

Bizarna odločitev! Pretresen in šokiran sem!

Na žalost in moje veliko razočaranje se moram tule z Jankotom strinjati. Podmladki gredo po lepo utečenih poteh politike obtoževanja, obkladanja, kazanja s prstom itd., samo da ni treba reševat tekoče problematike, ki je voda na mlin vsemogočnim lobijem.

Končno!!!!!!!

Bomo videli, koliko bodo spoštovali odločbo US.

točno tako

Katastrofa. Že to, da so nam Titovo preimenovali v Dunajsko bi bilo treba prepovedat. Kateri kreten je sploh zamenjal to ulico.

In kot obliž je bila nova Titova in upam, da ostane. Oz. mora ostat. Ta podmladek pa, nimam besed. Ne bom napisala, kaj bi bilo treba z njimi narest.

HB, da imamo Jankoviča. Bo že kaj naredil, da Titova ostane.

In če mene vprašate, upam, da bo kdo ustanovil civilno iniciativo, da se Dunajska preimenuje nazaj v Titovo. In čeprav delam na Titovi, z veseljem vse kuverte in dopise zamenjamo. Brez problema.

Iščem ironijo v tem sestavku, pa je ne najdem. Saj menda ne misliš resno?

Zdej bo pa Titova postala Janševa! To bo šele dobr!

Mi levi bomo odločbo ustavnega sodišča seveda spoštovali, kajpak.
Me zanima, če jo boste vi desni tudi, ko bo prišlo do odločanja v zvezi z družinskim zakonikom.
Aja, registrirat sem se bila pa prisiljena zaradi nekega črnuharskega voluharja, ki je zlorabljal moj nick.

to je kr neki… ustava nima veze tu.

nisem vedela, da imamo podmladek na ustavnem sodišču. tam so ponavadi starine

Podmladek Nove Slovenije je vložil na ustavno sodišče pobudo za oceno ustavnosti odloka o Titovi cesti v Ljubljani. Po njihovem mnenju so bili vsi, ki so živeli v komunističnem sistemu nekdanje Jugoslavije, desetletja podvrženi trajnemu in sistematičnemu ogrožanju človekovih pravic in svoboščin. Ljubljanski župan Zoran Janković pa je takrat dejal, da mladi s pobudo “namesto, da bi kazali, kaj Ljubljana potrebuje, kaj bi si želeli, še vedno ustvarjajo nestrpnost in delitev”.

http://24ur.com/novice/slovenija/prepovedali-titovo-cesto-v-ljubljani.html%5B/quote%5D

Že odpiram šampanjec ….
še en korak bližje normalizaciji družbe in obsodbi vsakršnih totalitarizmov in diktatorjev vseh barv

Potem naj pa nemudoma ukinejo tudi Ul. Janeza Pavla II. in naj se ponovno imenuje Zrinjskega

"I dont care about money, but they are good for my nerves" -Ingmar Bergman

Odcepimo se od Dolejnske!

se bi moralo imenovatoi po tebi ..fuj in fej

…………………………………………………………………………………………………….
Re: ustavno sodišče prepovedalo Titovo cesto

04.10.11 14:45
Zdej bo pa Titova postala Janševa! To bo šele dobr!
………………………………………………………………………………………………………
Očitno si južna brača fej in fuj!

Končno, bravo!!! Mi Slovenci idioti gremo imenovat cesto po diktatorju. Bolano do konca!!

Neverjetno. Mogoče pa vendarle postanemo normalna družba.

Sedaj me naj pa samo še presenetijo in v predvolilni tekmi obravnavajo v boljšo prihodnost usmerjene teme. Kako je že rekel Kučan: Danes so dovoljene sanje – jutri je nov dan.

LP

Mogoče bi bilo boljše Cesta svetega Josipa.

mogoče bi komentatorji morali prebrati zakaj je US odločilo kot se je…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Code5, pa saj že imaš registracijo na MON-u :-)))

Pomoje si je NSI s to odločitvijo tik pred volitvami zabila avtogol.
Ludje pač ne bodo naklonjeni zdraharjem in tistim ki potvarjajo zgodovino.

Res je!
In, Dajte se vprašat, zakaj vam mladina beži v tujino?!?!?

Odgovori, kot so:

kiri kreteni
04.10.11 14:31
In kot obliž je bila nova Titova in upam, da ostane. Oz. mora ostat. Ta podmladek pa, nimam besed. Ne bom napisala, kaj bi bilo treba z njimi narest.

Josip Broz Tito
04.10.11 14:23
Bizarna odločitev! Pretresen in šokiran sem!

Ali res mislite, da vas bo mladina spoštovala in vas cenila zaradi vaših utvar in bolane “ljubezni” do Tita?!?
Ali res mislite, da današnji mladini ni jasno, koliko DOLGA ste jim pustili z vašim Titekom?!?!?

New Report

Close