Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdaj prejmem izkaznico da sem krvodajalka

kdaj prejmem izkaznico da sem krvodajalka

Lep pozdrav vsem mene pa zanima kdaj prejmem navedeno izkaznico oz.kartico.da bom lahko pri naslednji krvodajalski akciji sodelovala izven domacega kraja da oni vedo da sem krvodajalka.ze 3 yedne nazaj sem darovala kri in so mi rekli da boji mi poslali to izkaznico ker sem prvic darovala.

Jaz sem jo dobila takoj, ko sem opravila v laboratoriju. Pokliči ga. Polonco! (če gre za Ljubljano).

Brez skrbi, ko boš drugič pripravljena darovat kri – ne rabiš nobene kartice kazat;) Ker te imajo v sistemu za nadaljni dve leti zagotovo, pa četudi boš dala kri kjerkoli po Slovenji – si zabeležena v sistemu!

Kartice so za nekatere pač zbirateljski, oziroma pokazateljski kos nečesa – kar je v primeru darovanja dela sebe brezpredmetno in popolnoma nepomembno 😉 Ok, če jih zbiraš v denarnici, potem pa seveda!

Pa ostani pridna in lepo daruj kri še naprej!

Pošljejo po pošti.

Jaz jo pa še vedno nimam.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ja meni je v ponos met tako kartico zakaj jim tolk traja da posljejo.

Jaz sem dobila kartico takoj pri prvem odvzemu, a je nikoli nimam s seboj. Itak te imajo v računalniku, tako, da je ne rabiš….

jaz sem dobila čez kakšen mesec, mogoče še kasneje

New Report

Close