Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljice z otroci

Prijateljice z otroci

Drage prijateljice z otroci!

Res, da nimam otrok in da sem očitno zaradi tega na družbeni lestvici nižje od vas, ampak prosim, če me povabite na kavo, pričakujem kavo, ne pa 3 otrok, ki bodo plazli po meni, mama pa bo vmes skakala cel čas po sok pa po smoki pa po sendvič pa po sok pa po smoki pa po snedvič…

in ko me bo srečala pamet in vas bom povabila VEN V GOSTILNO na kavo PROSIM pustite kdaj svoje otroke doma, ker jaz nimam ne želje in ne volje in ne energije skakat za njimi po celi gostilni, tačas ko greste ve previt tamljašega, prav tako nimam niti najmanjše želje stat zraven peskovnika in tobogana in trampolina.

Če bi imela takšne želje, potem bi si omislila svojega otroka…dokler pa ga nimam pa želim vsaj tisto eno popoldan, ko ne rabim delat nadur, zidat, se ukvarjat z gospodinjstvom, preživet v MIRU!

Če pa vam to ne gre v glavo, pa mi prosim nehajte težit zakaj ne pridem nič okoli…

Naslednjič angažirajte svojega dedca, da 1 popoldan na mesec čuva otroke in me lahko brez problema povabite na kavo, koktejl, špricar, pivo…
Kaj vaš tip, ko gre vsak dan na pivo po šihtu tud pelje otroke s sabo?
Ne? Ja kako pa to?

je tole težko povedati prijateljici v obraz?

zakaj pa imaš take prijateljice, ki te spravljajo v tako slabo voljo?
in zakaj nimaš jajc tega povedat njim in trobiš to nam?

nova
Uredništvo priporoča

Tale post je očitna provokacija.

Jaz bom s svojo že naredila red, ta post pa je namenjen vsem tistim monam, ki se sprašujejo, kam so poniknile njihove prijateljice – mogoče bi se splačalo zamislit se 😉

sem brez otrok, ampak po tem sestavku sem tudi brez besed.

ti pričakuješ od ljudi, da najamejo varuško in jo plačajo, da boš blagovolila na kavo z njimi?
pa ne hodi več blizu in bodi odkrita, da ne maraš njihovih otrok.

Najprej..dobra provokacija,ampak na žalost ne nasedemo več.Šteješ klike a ne??Ziher si zaposlena nekje v pisarni,kjer se dogočasiš…ubožica.A ti sploh veš,kako je lepo imeti svoje otročke??Če najdeš idealnega partnerja še toliko lepše.iiiiiiiiii..ti pa si očitno eno neplodno babše,ki samo sebe prepričuje,da so otroc nadloga,v resnici si jih pa tok želiš,da zavidaš vsem svojim prijateljicam..ampak upam,da so one vsaj toliko inteligentne in,da bodo prai čas skužile,da nisi vredna,da si nihova prijateljica.Toliko.Odločitev je pa izključno in samo tvoja.

jaz takih prijateljic nikoli nisem in ne bom imela, tako da…

Ne pričakujem, da najamejo varuško – pričakujem pa, da če me vzstrajno in neumorno vabijo na obisk, da se potem vsaj malo vsedejo dol z mano, ne pa da se gredo “daj popazi malo tamalega jaz bom samo skočla prah pobrisat, kosilo do konca skuhat, cote obesit, mačku pesek očistit, itd itd”

Tudi jaz se enako sprašujem, ampak jaz otroke imam!
Ko se zmenim s prijateljico, da greva z mularijo na igrišče, na bazen, na kamor koli pač že, ni problema, ampak, ko se zmeniva za KAVO, pričakujem mir, kavo in prijeten klepet, ne pa da privleče mularijo s sabo in potem nimava ne jaz, ne ona nič od te kave. Njen dedec pa kao ne more čuvat otroke, ker ima sto hobijev!
Babe, meni se še nikoli ni zgodilo, da bi mi mož težil za otroke čuvat! Saj so njegovi madona! Res ne vem, razen če imate vse poštarjeve otroke, pa jih zato dedci nočejo čuvat, potem jih pa poštarju pelte, ko greste s prijateljico na kavo!

Moja nekdanja prijateljica je k meni prišla s petimi otroci, meni je pa povedala, da naj k njej raje pridem sama, da ne bo gužve v hiši. Jaz imam pa tri otroke in pol manjšo hišo kot ona. Zaradi te njene želje se nič več ne obiskujeva.

Tudi jaz se enako sprašujem, ampak jaz otroke imam!
Ko se zmenim s prijateljico, da greva z mularijo na igrišče, na bazen, na kamor koli pač že, ni problema, ampak, ko se zmeniva za KAVO, pričakujem mir, kavo in prijeten klepet, ne pa da privleče mularijo s sabo in potem nimava ne jaz, ne ona nič od te kave. Njen dedec pa kao ne more čuvat otroke, ker ima sto hobijev!
Babe, meni se še nikoli ni zgodilo, da bi mi mož težil za otroke čuvat! Saj so njegovi madona! Res ne vem, razen če imate vse poštarjeve otroke, pa jih zato dedci nočejo čuvat, potem jih pa poštarju pelte, ko greste s prijateljico na kavo![/quote]

Evo, hvala lepa .. .točno to sem hotela povedat…

Kolikor jaz vem, imajo otroci DVA starša! Očeta in mamo ponavadi ali pa tudi če dva očeta ali dve mami, ampak sta dva. Valjda lahko en popedena otroke 2-3 ure na 2x na mesec!
Ne mi zdaj o samohranilkah, ker moje prijateljice niso samohranilke!

Ko sem jaz imela otroka, smo bile skoraj še najstnice. Vedno, ko so me povabile na kavo, pa tudi pozneje, ko smo bile že starejše, vedno ko moža ni bilo doma, sem rekla “oprosti, ampak jaz lahko pridem, ampak bom imela mulca s sabo”. Če se ne strinjaš, povej, se zmeniva drugič, čez dva dni, ko bo mož doma in bo lahko čuval mulca. A je to res tak problem?

Ojla, nisi nesramnica, no ja mogoče samo toliko, ker to tej prijateljici ne poveš v obraz. Sklepam, da je njih več takih, tako da verjetno polna izolacija ne pride v poštev. Se pa da to naredit bolj taktno. jaz naprimer že poznam tolko urnik od mojih takšnih prijateljic in se nekako zmenimo, ko so brez mularije. Recimo izvem, da so jih za vikend oali k babici, pa se zmenimo za kofe, ali pa da je tamali na rojstnem dnevu, hčerka na treningu, pa je čas za en mrzu pir. K njim domov ne hodim, ker vem, da se pričakuje zabava z moje strani, meni se pač ne da glumit.
Pa imam svoje otroke, samo so že skoraj odrasli ( jap, jaz sem rodila pri 20 one pa pri 35-38 ). tako jaz pri 39 uživam v miru, posvečanju sebi, one pa letajo za dojenčki, polulančki, brišejo noske, ritke,….. vsak po svoje :)))) ( BOHINC PA S SVEDROM, PRAVJO ).

Pa ti res verjameš v “prijateljice”??

Jaz že dolgo ne več!

Nesramnica

dobro ti je ena povedala gor, a jajc pa nimaš tega povedat prijateljici?
Vedro na glavo,pa mrzlo vodo prej noter

jaz takih prijateljic nikoli nisem in ne bom imela, tako da…[/quote]

Jaz sama še zaenkrat nimam otrok…
…ampak jojmene, taka prijateljica, ki ne mara mojih otrok samo zato, ker so otroci, potem tudi ni več moja prijateljica

A JE RES BRISANJE RITK,PA NOSKOV TAKO TEŽKO??Jaz sem ob tem uživala,ker je to moj otrok,svojega otroka pa ljubim najbolj na svetu.Ubogi tvoji otroci,če si to s tako nejevoljo počela,kot sedaj pišeš.
In pa hvalabogu,da se jaz nisem takim staršem rodila.Ne morem verjet,kaka nestrpnost buhti iz vas..žalostno res

Jaz sem vedno vlačila otroke s sabo. res pa je, da nisem na kavo hodila po lokalih, ampak po obiskih. Ko so bili otroci majhni, je bilo pač tako moje življenje. Kdor ni tega prenesel, je imel možnost, da me ne povabi… Danes so moji otroci odrasli in priznam, da je bolj sproščeno klepetat, ko grem sama na obisk. NIKOLI pa ne pričakujem, da bo prijateljica, ki ima majhne otroke, k meni prišla samo takrat, ko ima organizirano varstvo.

jaz takih prijateljic nikoli nisem in ne bom imela, tako da…[/quote]

Jaz sama še zaenkrat nimam otrok…
…ampak jojmene, taka prijateljica, ki ne mara mojih otrok samo zato, ker so otroci, potem tudi ni več moja prijateljica[/quote]

Ja ne vem kjeti živiš, ampak vsi ljudje ne marajo otrok…torej če bodo blagovolili se družit s tabo potem samo v primeru, da bodo glumili kako so tvoji otroci ahinohinsuperinfajninIIII

jaz takih prijateljic nikoli nisem in ne bom imela, tako da…[/quote]

Jaz sama še zaenkrat nimam otrok…
…ampak jojmene, taka prijateljica, ki ne mara mojih otrok samo zato, ker so otroci, potem tudi ni več moja prijateljica[/quote]

Moji otroci so pa že odrasli, ampak tukaj se zeloooo strinjam s tabo!!!

A JE RES BRISANJE RITK,PA NOSKOV TAKO TEŽKO??Jaz sem ob tem uživala,ker je to moj otrok,svojega otroka pa ljubim najbolj na svetu.Ubogi tvoji otroci,če si to s tako nejevoljo počela,kot sedaj pišeš.
In pa hvalabogu,da se jaz nisem takim staršem rodila.Ne morem verjet,kaka nestrpnost buhti iz vas..žalostno res[/quote]

NI TEŽKO, JE PA TO BISTVENO LAŽJE PRI 20, KOT PA PRI 40, KO TE ŽE MALO NAPOL MENA DAJE, PA HRBTENICA JEBE….. kapiš !? Pri 40 je čas, da človek še kaj na sebi naredi, pa mogoče vnuke pocarta, ne pa lastnim otrokom riti breiše.

otrok
otroka
otroku
otroka
pri otroku
z otrokom

in ne:
otroc
otroca
otrocu
otroca
pri otrocu
z otrocom:))))))))

Moja najboljša prijateljica ima tudi otroka, pa sem zelo vesela, ko jo pripelje zraven, saj želim, da me mala spozna in se me navadi 🙂

zdaj pa napiši še za množino, tam je bolj tricky….
in napake so pri množini, ne pri ednini.
da bo kaj koristi od tvojega posta.

New Report

Close