Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kmetija in voditeljica?!

Kmetija in voditeljica?!

Joj kok ma ta ženska tremo!!! A niso mogli dobiti kakšne bolj ulafuane? Ma žalost noše jeclati bo začela pa bo “””popolno””””!!!

Ooooooo, katastrofa. Nič ne rečem, je lušna za pogledat, samo ko odpre usta, o đizs, pa od kje potegne ta čudno piskajoče hrapav glas…omg, sem pretipkala na Misijo Evrovizijo. Je neprebavljiva.

Fejst baba je , ni kaj. Ampak nekdo naj ji pove da ni na izboru za Miss ampak na vodenju Kmetije. Pa zakaj so vse tolk zategnjene te voditeljice. Malo se sprostite ženske, kaj vse naštudirano, šobca, ma mislim da ravno zaradi nje ne bom gledala. Žal mi je, nisem lepša, lepša je ona, ampak ne gre.

nova
Uredništvo priporoča

nimam kmetija tv in ne gledam :p

kaj se pol oglašaš ti kmetavz

pomoje si narobe citirala jst sem kensington 😉

Izjava tedna : čudovita misel je od Simona, ker je delal do sedaj centralne, si nabral dosti keša, bo zdaj delal kamine, ki so še dražji, hahahahah Jankovička : všeč mi je filozofija. Zakaj ženska potem sediš za male denarce tukaj in nisi na svoji kmetiji! Obup

voditeljica je še pa še simpatična. Ko osebe njenega spola začnejo šimfat, jekot bi dobil potrdilo, da je voditeljica fejst!!!

Voditelca mi ima blazno zoprn glas, sem mogla kar utisat, pa tud tole niti priblizno ni tolk zanimivo kot Farmer wants a wife, tist k je blo iz avstralije, tko da tole je sam se en big bedn bradr. Rajs se praskam po jajcih ki jih nimam.

Pa ne da misliš da bi bile vse rade voditeljice, res ne želim biti voditeljica take debilne oddaje. Luštna pa je, ni kaj. Zakaj bi ji bila folžna jaz 55 letna, saj bo prišla za menoj. Ti imaš pa neko čudno logiko, ki ne drži vode. Če sem ji kaj folž sem ji moža- pa še tega ne zmeraj. Dej ne bodi tako megalomanska – oblakov na slo ni, a res misliš da je tako gledana in lepa ! hihihi

Pička je čist ok za to kmetijo, taka kmetica v pravem pomeni besede – nesposobna, smrdeča, misli pa, da je Boga za jajca prjela, k vodi nek brezvezn kemtavzarski šov v katerem nastopajo sami luzerji^3.

Torej je po tvoji logiki kanal A ki jo je odpustil in najbrž kaj kritiziral – pljunil v svojo skledo, ker je fejst in fajn – za brat!

Meni je bila Lili že od prej simpatična in zaenkrat še ne bom spreminjala mnenja o njej.
Zakaj bi jo ocenjevali po prvi oddaji? Počakajmo, pa bomo videli naprej…kar se pa tiče tekmovalcev….hja no…pustimo se presenetiti;)

Pa dober no! A obstaja na tem širnem svetu kdo, ki vam ugaja? Čisto na vsakemu najdete nekaj, da ga lahko valjate po ustih do onemoglosti.

Ja, nekaj slovničnih napak je bilo. Za primer, tisto vikanje, ko je izročala zemljevid.
Sicer pa je simpatična in luštna.

Da obstajajo ljudje ki so nam všeč, pa jih vam ne povemo, ker jih boste spljuval. O matr slovnične napake so jo zmotile pri vsej tej bedi. OMG!

povhn reklam, za znoret!!!

voditeljica res ni sproščena, sam glas ma pa men zapeljiv. sem ž.

Itak da, slakonja na rtv, sploh ne Syrian da set gledal to neumnost na popu

Meni pa je Angelca obupna. Kaj res ne morejo najti ene bolj normalne komentatorke, no? Po mojem smo se je že naveličali, oni pa nam jo še kar naprej vsiljujejo. No, saj to bo itak prvi razlog, zaradi katerega ne bom gledala.

Sem mislila odpret temo, pa vidim, da je že. Mene blaaaazno motijo njene slovnične napake. Mislim, da nekdo nikakor ne more in ne sme biti voditelj na tv, če pojma nima o določenih osnovah. Resnično. Kar je napisano, je ok, ampak brat zna vsak, kar pa je spntano rekla, pa je bilo napačno. Ne vse, seveda.
Sicer pa tudi meni njen glas ni primeren za na televizijo, žal, pa na živce mi grejo njene šobe itd.
Pohvalim njeno postavo, lase, obraz (ko se nasmeji, ne), skratka … znam pohvalit, da ne bo kdo rekel 😉

je bilo kar prav

meni tudi ni ok kot voditeljica, glas obupen, pa niti imen ne za sklanjat

Pa kaj vam je?Tisti,ki se naslanjate ob slovnico,sami v teh nekaj besedah poglejte najprej svoje lastne slovnične napake.Ni se vam treba postavljati pred TV kot kakšni sodniki in šteti napake od Lili.Fajn je šimfat in gledat iz naslonjača.
Meni je ta Lili ok in simpatična,morda malo še nesproščena,vendar ni na njej nič motečega.Kar spomnite se na Nino,koliko ste imeli povedati o njej!

Sproščen ni niti tisti,ki gleda in sodi “napake”drugih,če seveda te le obstajajo.

Nisem gledal kmetije, ampak zdaj sem šel pa nalašč gledat, kdo je ta Lili Žagar. Joj, kako je to ena luštna stvarca! Moram obvezno naslednjič gledat. Zaradi mene, če kaj pove ali ne, samo da se zna tam lepo nasmihat, za na KMETIJO bo že!

Kot voditeljica na A kanalu je bila ful sproščena in simpatična.
Nekaj časa ni delala – medtem postala mamica- pa je bila včeraj prvič po dolgem času
spet pred kamerami in imela malo treme. Drugače pa je zelo fanj punca in naslednjič
bo že boljše.

Lep dan

New Report

Close