Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Srečala sem ga drugič, z njim imel še nič spolnega, a si želim, da bi bil oče mojih otrok….

Srečala sem ga drugič, z njim imel še nič spolnega, a si želim, da bi bil oče mojih otrok….

No, saj sem vse povedala v naslovu.

Sem normalna? Se je to že komu zgodilo? Tako močna kemija, da se ti zdi, kot da tega človeka poznaš že od vedno?

Samo dotaknem se ga (civilizirano dotikanje!) in mi skoraj pride od tega. Zadnjič, ko sva se drugič srečala, pa me je stisnil v objem, ker me je zeblo (bilo je pozen večer, bila sva skupaj v večji družbi) in sem videla vse galaksije. Želela sem ostati v njegovem obejmu za zmeraj.

Samo pogledam ga in v meni zavrejo hormoni in zbudi se mi nagon, ki ga prej nisem nikoli čutila.

Samo dve težavi sta: on ima resno punco in jaz fanta (s katerim pa že ne sexava več vsaj nekaj let in živiva skupaj samo še kot cimra…) in pa to, da je 11 let mlajši od mene…

Se lahko dotik moti? Vse v meni govori, da je ON tisti PRAVI. Diši mi, vse me spreletava že ob najbolj nedolžnem dotiku, vleče naju skupaj z močjo magneta… Ne morem misliti na nič drugega kot na njega!

Dejal mi je, da bi že imel družino, pa je punca trenutno vsa posvečena karieri. Jaz sem ob koncu 30. let in brez otrok… nisem si jih niti želela – dokler nisem srečala poleti njega. Če bi mi rekel, naj grem z njim in imava družino, bi to naredila brez razmišljanja. Pa prej nisem čutila trohice materinskega nagona… Se to zgodi, ko pride mimo tisti pravi? Kaj naj storim???

smešna zgodba

ta tvoj fant.. in ti… kr neki

To se je moji prijatejici zgodilo z enim 14 let mlajšim, tako huda kemija. Je bil seks, pa s kondomom, pa ga je po izlivu dal še malo noter. Od tako hude kemije ali pa sta oba tako hudo plodna je ta prvi seks prinesel zanositev. In potem je pla splavit. Ker on z njo in z otrokom ni hotel imeti nič.

Kaj naj storiš? Meni je noro na takšni osnovi delat otroke.

nova
Uredništvo priporoča

S fantom sva skupaj že deset let in zadnja štiri leta pač ne sexava več (in tudi jaz ne sexam naokoli, da mi ne bo kdo takoj naprej vrgel, da sem lajdra). Se imava pa rada in se spoštujeva in živiva normalno, kot vsak par, le da brez seksa.

Jaz pa s tem nisem zadovoljna, a nezadovoljstva se nisem zavedala, dokler nisem srečala tega 11 let mlajšega moškega, ki me je čisto zmešal (občutki so obojestranski, tudi on čuti podobno). Prej vsaj deset let nisem opazila nobenega moškega, nobeden mi ni zavrtel glave.

Saj ne govorim, da bi dejansko IMELA otroka z njim na podlagi kemije, govorim o tem, da je on prvi, ki je v meni vzbudil željo po razplodu, pa nisem niti malo materinski tip.

brez spolnih odnosov vidva nista par

Lep občutek a ne. Zadrž, da traja, kolkor bo

V redu, potem pa prav: to pomeni, da je vsaj eden od naju (potencialnih ljubimcev) prost… in to sem jaz.

Še vprašanje: koliko vas je tukaj gori, ki ste s svojim partnerjem ali bežno afero dejansko čutili popolno vznemirjenje – ko se naježi koža, ko res skoraj doživiš orgazem ob dotiku njegove ali njene roke? No?

Smatram, da je to, kar se nama dogaja s tem novim ‘prijateljem’, nekaj zares posebnega, leta gor ali dol.

ej ženska, to je normalno,no. Očitno sta spolno kompatibilna, kar pa ni porok za srečo. Ogromno jih je skupaj,dokler seks laufa, ko pa Življenje začne še druge preizkušnje servirat,pa vsak k sebi,kar seveda ni ok.
Prava ljubezen ne temelji le na surovem fukanju.

Recimo, da vem, kaj se ti dogaja in ja, mislim, da je možno. Meni se sicer dogaja v obratno smer – da sem umirjena, kot bi doživela nirvano, ampak glede na to, da sicer bolj vihram kot ne, iščem mir.

Leta niso pomembna, je pač mlajši, bog pomagaj. To odmisli. Ampak: vezana si. In to švoh. Stara si 30 in nekaj, pa živiš, kot bi jih imela 60 in nekaj. Tvoj partner je v tebi zadušil pravo žensko in prej ali slej mu boš to zamerila, sploh zdaj, ko si se spet zavedla, da si prava ženska. Naredi si uslugo in končaj to slabo, trhlo zvezo, ki je bolj poslovni dogovor iz udobja kot kaj drugega. Zaživi, sama, in si daj sploh priložnost, da v miru, brez slabe vesti, svobodna užiješ srečo z drugim (ali pa tudi ne, ali pa s kom tretjim, kakorkoli se bo že razpletlo). Ne dovoli, da bi se nekaj, kar bi lahko bilo čudovito, začelo z grdim madežem. Prvi poljub je samo eden, prva zaljubljenost je samo ena in prav je, da takrat uživamo sto na uro in se deremo Lupčka mi je dala, ne da se skrivamo po temnih kotih in sobah.

Joj, če bi bila jaz tvoja frenda, bi te zadnja štiri leta ne samo sekirala, ampak tudi tepla. Ne se živa zakopat.

Ne bi bilo te vrste razmerje, ki bi temeljilo na FUKU, kaj šele surovem.

V mlajših letih sem FUKALA, ja, s tem, ki me je zdaj tako očaral, pa se želim LJUBITI.

Ker ob njem čutim vse, samo ne potrebe po dominaciji ali kurcu ali podobnih rečeh, ampak si želim, da bi se STAPLJALA drug z drugim in se izgubljala eden v drugem. Ja, tič bi bil v obeh primerih noter, gre pa za razliko, ki jo jaz čutim v sebi, ko pomislim nanj.

In res vem, kaj govorim, ker sem bila pred tem zadnjim dolgotrajnim razmerjem t.i. ‘poredno dekle’.

Vsak zaljubljen človek misli, da se dogaja nekaj posebnega, vsak. To čisto nič ne pove in čisto nič ne pomeni.

tako je fink. Točno.

To pa podpišem.

Ta zveza mora razpasti. Ampak to ne pomeni, da je treba takoj na drugega skočiti.

noro zaljubljena

ok,mislim,da štekam zdaj,kaj misliš.
Poskusi ga OSVOJIT,ampak !! ON IMA ŽENSKO!! Zavedaj se,da njo vsak dan nateguje.In ona SE BO BORILA ZANJ. Sestrinski nasvet; ne rini roke v osje gnezdo samo zato,ker vidiš med.

Drži se.In skušaj od mrtvuh zbudit tega doma, ha ha ha

HVALA :-)))) Dala si mi odličen nasvet in točno tako je, kot si napisala. Ostajava skupaj iz udobja… zveze v osnovi že dolgo ni več, iskre so že zdavnaj šle (najina zveza se je začela iz prijateljstva in že na začetku me ni ‘rajcal’, je pa nežen in prijazen fant in to mi je takrat zadostovalo…).

S tem drugim… ima vse, kar sem si kdaj želela v moškem. Pa ni samo to – ko pogledam njegov ljubeznivi in lep obraz, ko ga pogledam v oči, čutim bližino in poznavanje, ki si jih prej nisem niti predstavljala… pa je že kar nekaj izkušenj za mano!

noro zaljubljena

ok,mislim,da štekam zdaj,kaj misliš.
Poskusi ga OSVOJIT,ampak !! ON IMA ŽENSKO!! Zavedaj se,da njo vsak dan nateguje.In ona SE BO BORILA ZANJ.

Sestrinski nasvet; ne rini roke v osje gnezdo samo zato,ker vidiš med.

Drži se.In skušaj od mrtvih zbudit tega doma, ha ha ha

Te razumem. Tudi meni se je pred leti zgodilo podobno, le da je bil 15 let starejši 🙂 Če je tudi on kaj čutil, ne vem. Poznala sva se namreč samo na videz.
Zagotovo pa to ni razlog za imet otroke. Ker takšna ljubezen prej ali slej mine, otroci pa ostanejo.

poskusi prebrat tole še enkrat;

ON IMA ŽENSKO!! Zavedaj se,da njo vsak dan nateguje.

In ona SE BO BORILA ZANJ.

Ene ženske to sploh ne gane. Ne, da jih ne moti, enim je to celo dodaten rajc.

večine ne, fink. Vsaj večine žensk,ki jih poznam,

Pa lep pozdrav

p.s. Naj poskuša,pa bo vidla,česa je morda sposobna njegova partnerka.

Res je. Z njo je, z njo sexa… Ampak ne ti ne jaz ne veva, kakšna je v resnici njuna zveza. Zakaj si je tako želel spet srečati MENE, če je njegova zveza tako popolna? Zakaj je bil z mano do enih zjutraj, ko pa bi ‘moral’ biti ob desetih doma? Zakaj z očmi išče samo mene, se v družbi tri ure tišči mene, govori z mano o vseh intimnih stvareh iz svojega življenja in pozabi, da obstaja svet okoli njega, razen MENE? In tudi jaz sem slepa in gluha za vse, samo za njega ne. Sprijazni se, OBOJESTRANSKO je.

Če bo iz tega več kot eno vroče srečanje, prav. Če niti tega ne bo, tudi prav. Če se poročiva – še bolj prav. Moja poanta iz uvoda je pa predvsem bila, da sem že prvič, ko sem ga srečala, začutila željo po tem, da bi svoje gene pomešala z njegovimi… no, kaj takega pa se mi še ni zgodilo. Čeprav je moja mladost že praktično mimo.

Res je. Z njo je, z njo sexa… Ampak ne ti ne jaz ne veva, kakšna je v resnici njuna zveza. Zakaj si je tako želel spet srečati MENE, če je njegova zveza tako popolna? Zakaj je bil z mano do enih zjutraj, ko pa bi ‘moral’ biti ob desetih doma? Zakaj z očmi išče samo mene, se v družbi tri ure tišči mene, govori z mano o vseh intimnih stvareh iz svojega življenja in pozabi, da obstaja svet okoli njega, razen MENE? In tudi jaz sem slepa in gluha za vse, samo za njega ne. Sprijazni se, OBOJESTRANSKO je.

Če bo iz tega več kot eno vroče srečanje, prav. Če niti tega ne bo, tudi prav. Če se poročiva – še bolj prav. Moja poanta iz uvoda je pa predvsem bila, da sem že prvič, ko sem ga srečala, začutila željo po tem, da bi svoje gene pomešala z njegovimi… no, kaj takega pa se mi še ni zgodilo. Čeprav je moja mladost že praktično mimo.[/quote]

Ne vem no, bi rekla, da se je tvoja mladost spet začela.

Daj povej, kaj bi rada naredila? Kaj boš naredila?

ha ha, si hecna, nimam se jaz kaj sprijaznit z tvojim hormonskim stanjem.
Če si res stara dost,pa menda veš,da so sladki in gladki,dokler te ne dobijo v sex. Potem se boš , značilno za ženske, zaljubila vanj,on pa bo,značilno za moške,češ spoznal,da pravzaprav ljubi njegovo partnerko.STARA ZGODBA, le igralci se menjajo.

Pa lep pozdrav in pamet v glavo,v češplji in njegovem klincu pameti ni.

Ne razumem prav dobro… je on mogoče NJENA ZASEBNA LASTNINA?

Čudno razmišljate: tip je svoboden, nima otrok z njo in niti poročen ni, živita skupaj šele kratek čas. Pa tudi če bi imel doma 100 otrok, vsi vemo, da se ljudje vsak dan ločujejo zaradi novih ljubezni…

Ergo, ti sestrski nasveti me ne ganejo. Jaz do zdaj še nisem pecala zasedenih tipov, je preveč komplikacij s temi rečmi, tokrat me pa po moje ne bi ustavil niti Veliki Kitajski zid, tako strast čutim do tega novega prijatelja.

O ja vem kako je to..ko sva se spoznala..vav, prevzel me je z enim pogledom, še nikoli prej me človek ni tako prevzel kot on, izmenjala sva številke, in začelo se je…že leta, leta nazaj..ta nora energija med nama, sexipilnost, res wauuu, sex odličen, boljšega še ne! Oba v vezi, takrat sicer še brez otrok, a sedaj oba poročena z otroci! pa me še vedno ni minilo, ko ga vidim mi tudi bog ne more pomagati, srce eno, razum drugo! Nikoli ga nebi imela za “moža”(sva si drugače preveč različna-tudi njegovega otroka nebi imela) , ampak za pogovor, za potolažit, za sex..jao, če karkoli pride mi pomaga, pomoje bi šel na konec sveta za mano, jaz pa za njim..čista kemija! Sicer res ne štekam teh občutkov, moža ljubim je odličen mož, oče otrok, nebi ga zamenjala svoj živi dan! Čuden ta moj svet…sicer pa na tvojem mestu bi se najprej losala tega tvojega tipa in zaživela kot se spodobi(veza brez sexa tudi ni nič), pa uživaj s tem ki te je obnorel, čeprav le 1x, če je med vama taka kemija, bo sex fantastičen 🙂 vse ostalo pa boš videla kako bo 🙂

New Report

Close