Forum.Over.Net

Starševski čvek

Zelo malo je lepih žensk

Default avatar

realno

Smešne so mi debate o šminkanju, ličenju, katera je kmetica in katera ne..

Malo je lepih žensk. Mislim, naravno lepih. Žensk, ki rabijo maskaro, puder, šminko, visoke pete, da zgledajo lepe, jaz namreč ne štejem za lepe. To je švinglanje. To je, kot da narediš grdemu dedcu korekcijo obraza in potem je on naenkrat "lep".

Poglejte recimo Iris Mulej. Ona velja v Sloveniji za hudo mačko, ampak huda zgleda samo, ko je naličena. Enkrat sem v neki reivji videl njen nenaličen obraz; bože mili, totalno nezanimiva konjska faca.

Razen tega se leta ženskam bistveno prej poznajo, kot moškim. Dajte skupaj povprečnega 30-letnika in povprečno 30-letnico, NENALIČENO, ona zgleda vsaj 5 let starejša.

Ženske, ki se ne ličijo, so vsaj tako odkrite, da ponujajo svojo pravo podobo. In ne glumijo, da so lepše, kot dejansko so.
Default avatar

TERAPEVT

Imaš zelo nizko samopodobo. Svetujem terapijo.
Default avatar

Aredhel

Pojdi po Beogradu ali Novem Sadu, nismo mogli vrjeti...kot, da bi same manekenke hodile po cesti. Dobro bile so popedenane, ampak vseeno. Nobena debela, zanemarjena...
**********************************************************************************************************
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

by J. R. R. Tolkien
Default avatar

ladyxxx

Jaz sem popolnoma naravna 38-letnica.Sicer športnica in vse kar dam nase naberem v naravi.Ne rabim ličil za v službo maskara in labelo, naravo dela imam tako, da moram biti urejena.
Pa se mi ni treba boriti ne s celulitom ne z aknami in gubicami.Naravno in veliko gibanja in seveda vode.
Default avatar

dejstvo....

realno je napisal/a:
dejstvo je, da imajo moški kar se staranja tiče bolj kvalitetno kožo, ker je debelejša in izloča več maščob in se tudi zaradi tega manj guba.

drugo dejstvo pa je, da ženske bolj skrbijo za svoj videz, kot moški.
Default avatar

hehe!!!

realno je napisal/a:
In v katero skupino moških spadaš ti? Namreč, zelo zelo težko srečaš na ulici lepega moškega! In tole o letih ravno ne drži! Moški ste zelo hitro zgubani in zgarani, da o pleši sploh ne govorim :-)
Default avatar

Aredhel

haha, ja o pa je res. Plešasti, vampasti, zanemarjeni... ... tako pišeš kot, da si amneken...vrjetno pa si slabo ostrižen, zaraščen in zapuščen. Samo moški so kao lahko tako, ženske pa morajo biti tip-top.
**********************************************************************************************************
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

by J. R. R. Tolkien
Default avatar

SelenaLorena

Naravno lepih ljudi - moških in žensk je res zelo, zelo malo. Ampak, če že nisi lep, si lahko vsaj urejen. Urejen videz pa veliko pripomore k pozitivni samopodobi:)

Tudi sama sem se zgrozila, ko sem poleti srečala in klepetala z nenaličeno in neurejeno Saško Lendero na kopališču Laguna. Ampak je pa simpatična in prijazna in prav nič vzvišena, čeprav v revijah ali na TV res vedno dobro zgleda :)
Default avatar

butasto

Aja, če se ženska naliči, je takoj umetna in takoj skriva svojo pravi naravo? hahahaha Kaj takega pa še ne!
Default avatar

grem stran

Ljudje so lepi, kolikor jih vidiš lepe. Jaz vidim mnogo, mnogo lepih ljudi okrog sebe. Zelo redki mi niso lepi. Kadar imam pa slab dan, se mi pa tako ali tako cel svet pogrša.
Default avatar

dve besedi

Aredhel je napisal/a:
Seveda, moški morajo biti uspešni, ženske pa lepe. Kar poglej Demi Moore in njenega Ashtona Whatshisnamea. Kaj ji je pomagal denar? Po drugi strani pa imaš kopico plešastih vampastih in zanemarjenih bogatih moških z lepoticami, npr. tale slovenski tajkun, kaj je že za eden?
Default avatar

jah, no

Priznam, da sem zelo grda brez maskare! Nemogoča spaka! Ko si pa namažem trepalnice pa zasijem v dihjmeljajoči lepoti,

a žal umetni.
Default avatar

Realno je relativno

Jaz sem enkrat srečala tipa, ki je izgledal precej starejši od mojega moža, ki je 10 let starejši od mene. Bil je plešast, s sodčkom. Potem sva ugotovila, da sva istih let. Mene so pa pri teh istih 30ih vsi proglašali za študentko. In tudi zdaj, pri 35, mi v gostilni ali trgovini vedno rečejo gospodična :) Res pa je, da nisem ful namazana. Jaz mislim, da dober make up kaj prikrije ali omili ali poudari. Pretiran pa prej postara kot polepša (samo poglejte namazane 16 letnice, ki so videti vsaj 25).
Default avatar

hočeš reči?

dve besedi je napisal/a:
hočeš reči, da je demi moore zanemarjena grda stara krava?
Default avatar

naravnazelo

ladyxxx je napisal/a:

figov list????? za pozimi bi svetovala sicer krzno, a kaj, ko se ne nabira.....
Default avatar

BMW 540

Jaz pa videvam dnevno precej lepih žensk, ne vem kje se ostali gibljete.
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

ofca

realno, kak pa kaj zdravje?
Default avatar

Nisem lepa niti pametna

En star vic.

Ženske se delijio na lepe in grde.
Grde pa na tiste, ki so hodile na strojno, in tiste, ki so hodile na elektro...
Default avatar

BMW 540

ofca je napisal/a:
Sprašuješ mene ali koga drugega?
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

helenca33

Realno,pa mi opiši sebe:))

Zares me zanima,kakšne zunanjosti si ti....