Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Saša Boštjančič

Dobro službo in dobrega delavca je vedno težko najti. Povejte svoje reference, bodite pošteni do sebe in drugih. Prostor namenjen iskalcem dela in delodajalcem, raznim vprašanjem v povezavi s pripravo CV-jev, motivacijskih pisem, iskanjem prostih delovnih mest, pripravo na zaposlitveni intervju in podobno.

Saša Boštjančič

mojaZaposlitev.si

ISCEM CISTILKO V LJUBLJANI

Default avatar

anja............

Iscem cistilko za 4 sobno stanovanje v Ljubljani. Potrebujem nekoga, ki je natancen in ima IZKUSNJE S CISCENJEM PRIVAT STANOVANJ! Ciscenje bi potekalo v dopoldanskem casu (od devetih naprej) in za vse bi potrebovali kaksne 4-5 ur. Placam 6 evrov na uro. Ciscenje potrebujem 1x na teden oz 1 na dva tedna (dogovarjali bi se sproti).
Zainteresirani se javite na postala9gmail.com
Default avatar

čistilka

Draga ....anja.......jaz dam tebi 10€ na uro in pridi ti k meni očistit 4-sobno stanovanje za 4-5 ur,da se bo vse bleščalo!!!!!!!Bodimo človeški in ne izkoriščajmo ljudi,ki se morajo pošteno spotiti in jih tudi pošteno plačajmo,če ne pa si sami zavihajte rokave.
Default avatar

Metka-bravo čistilka

Ja kako,bi drage dame izkoriščale to nastalo situacijo,da vas ni sram tudi jaz ji plačam 6 pa da jo vidim,kako se bo potila
Default avatar

izkušena in pridna

anja............ je napisal/a:
Iscem cistilko za 4 sobno stanovanje v Ljubljani. Potrebujem nekoga, ki je natancen in ima IZKUSNJE S CISCENJEM PRIVAT STANOVANJ! Ciscenje bi potekalo v dopoldanskem casu (od devetih naprej) in za vse bi potrebovali kaksne 4-5 ur. Placam 6 evrov na uro. Ciscenje potrebujem 1x na teden oz 1 na dva tedna (dogovarjali bi se sproti).

Z veseljem vam pridem čistit, le da ne vem če boste sprejela.
Moja cena je 8€/h.

Če vas zanima, pustite kontakt.
Default avatar

izkušena in pridna

izkušena in pridna je napisal/a:
anja............ je napisal/a:

Z veseljem vam pridem čistit, le da ne vem če boste sprejela.
Moja cena je 8€/h.

Če vas zanima, pustite kontakt.

Se opravičujem, šele sedaj sem videla vaš email nasliv. Vam pišem.
Default avatar

izkušena in pridna

naslov*

Če bi me še kdo potreboval naj pusti kontakt.
Default avatar

kosica

Pozdravljeni!
v kolikor še nimate čistilke pridem čistit, le da v popoldanskem čsau ali za vikend.
Lep pozdrav, Tanja 040 259 417
Default avatar

jasmina197

Pozdravljeni,

če potrebujete pomoč pri čiščenju vašega stanovanja, hiše, poslovnega prostora,..., me lahko kontaktirate na tel.št.: 040/805-236 . Imam ogromno izkušenj in kar nekaj rednih strank. Urna postavka je 8€/h oz. po dogovoru. Oglas velja za Ljubljano in ožjo okolico (eventuelno tudi za Vrhniko in Logatec), za generalna čiščenja pa se za lokacijo lahko dogovorimo.

Lep pozdrav!
Jasmina
Default avatar

Natashaccl

Iscem cistilko za stanovanje v centru Ljubljane ( samo likanje srajc, pomivanje koplanice in pospravljanje omare. oz pomivanje kuhinje). Placam 6 evrov na uro. [email protected]
Default avatar

sanela 50

Ce je kdo zainteresiran lahko me poklice na 070736668 me zanima ciscenje stanovanja in hisa na obmocju ljubljane delam kot cistilka v enem podjetju moja cena je 6 eura na uru moje ime je sanela
Default avatar

maida..

cistim stanovanja,hise,generalno,al po vasi zelji,sam zelo natancna,cena po dog:)
Default avatar

son son

Iščem hitro, natančo in učinkovito gospo za čiščenje stanovanja v hiši najraje ob petkih dop., (ni pa pogoj).
Lokacija Lj.Rudnik.
[email protected]
Default avatar

Fikra

imam cas ce rabite cistilko na dom kar poklicite na st 051-704-629 ..lp Fikra
Default avatar

maida..

gospa ce se rabite cistilku,me poklicite,moja cena je 7e na ur.maida 070281639
Default avatar

Jelica34

maida.. je napisal/a:
gospa ce se rabite cistilku,me poklicite,moja cena je 7e na ur.maida 070281639
7 € na uro? A se ti ne zdi, da si malo preveč študirala?
Default avatar

040490160

7 eur je premalo,za dobro ciscenje stanovanje je 8 eur minimalno nekako realna urna postavka,ne podcenjujte sebe in svojega dela,res da ne rabis studija za to a rabis vse drugo,ta ki ne ceni tega dela naj sam cisti in problem je resen,lp
Default avatar

aida e

aida jas bi rad delala poklici.070566958
Default avatar

Anja1111

135 Pozdravljeni,

nudim čiščenje na domu v dopoldanskem času v Ljubljani (center ali bližina). Sem zanesljiva, natančna in poštena. Računam 8 €/h oziroma po dogovoru, za opravljeno delo izdam račun. Kontaktirate me lahko na tel.: 068 *** ***.

Lep pozdrav,

Anja
Default avatar

11nadja11

Kdor potrebuje pomoč pri čiščenju, likanju...me naj kontaktira na: [email protected]
Sem natančna, urna, diskretna. Ljubljana in okolica.