Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je vaš otrok sposoben tega???

Je vaš otrok sposoben tega???

http://www.slovenskenovice.si/bizarno/krutost-brez-meja-sezgali-so-zivega-psicka.html

http://2.bp.blogspot.com/-fOPpAYMQbzM/Tir4R-M1FvI/AAAAAAAAIF0/GB-ufYCfKFo/s1600/cachorrinho+fogo.jpg

?????

Ne, sončkom od monovk kaj takega ne bi prišlo na misel

upam da ne 🙁

nova
Uredništvo priporoča

Moja hčerka bi se nad tem prizorom zjokala. Je velika ljubiteljica živali in ima velik čut
odgovornosti do njih. Posledično tudi do soljudi. Sama pri sebi se vprašam, kakšen človek
mora biti, da lahko stori kaj takega. To so verjetno bolj pošasti kot ljudje.

Mi žal ne odpre članka. Slikico iz bloga sem videla. Zato predvidevam, da gre za mučenje živali.

NE in še enkrat NE, moj otrok tega ne bo nikoli sposoben narediti. Ima preveč rad živali in je nasploh zelo čustven. Pa jih šteje že 18.

Lahko pa povem kaj se je zgodilo v vrtcu pred leti, ko sem tam delala. Otroci so našli ranjeno ptičko. Se skrili v en kot in jo dobesedno razmrcvarili na koščke. Vsi smo bili šokirani nad dejanjem teh mislim, da petih otrok. Mislim, da so bile vmes tudi punčke. Še dolgo smo se pogovarjali kako se lahko spomnijo kaj takšnega. Namesto, da bi poklicali vzgojiteljico in bi ranjeno in še živo ptičko morda celo rešili.

KAJ JE S FOLKOM NO??? ZAKAJ SO TAKI???
ojoj kr roke se mi tresejo…

čist sm objokana… KAJ JIM JE NO ZAKAJ SO TO NAREDLI?? KAJ JIM JE PSIČEK STORIL???

To so otroci z bolnimi dušami

Niso krivi otroci, da ne dojemajo stvari kot mi. Brazilija? Vemo kakšne razmere so tam. Verjetno so bili prepuščeni sami sebi, nikoli občutili ljubezni staršev. Saj ne vedo kaj je prav in kaj ne. Kdo jim je to razložil? Nihče. Otroci niso pošasti, pošasti so starši.

joj kako mi je žal da sem odprla ta post….:((((((((((((((

Nimam besed…, mi gre na jok.

aja? a tisti zgornji primer ko so razčetverili ptička je bil tudi v braziliji? je to kaj drugače? POPOLNOMA NIČ! V OBEH PRIMERIH SO UBILI NEDOLŽNO ŽIVAL! so bili to otroci ulice, ki nimajo ljubečih staršev? zelo dvomim. takšni otroci so tudi v sloveniji, le da si nekateri še prekleto zatiskate oči in sami sebe prepričujete da to ni res. v slednjem so bili otroci prepotentnih staršev, ki imajo vsega polno rit, staršem pa se ne ljubi z njimi ukvarjati in vzgajati potem pa nastane takšno skropocalo od človeka iz njega. fora je samo v tem, da današnji starši sploh vejo ne kaj je ljubezen. mislijo da če otroka ne šmirglaš 5 posto in mu potem kupiš karkoli si želi to dobra kompenzacija. ja za njihovo bolano glavo že, kaj pa nastane potem iz otroka je pa druga zgodba. to da nekdo živi v sloveniji ga pač ne obvaruje pred primitivizmom in nasiljem.

Torej najstnik ni pošast, če uživa in se smeji, ko polije z bencinom in zažge odraslega psa?? On uživa ob mučenju, to je zame pošast.

Sem si ogledal posnetek. Na National Geographic si lahko hujše prizore ogledate vsak dan (levinja požre bivola, krokodil razmesari antilopo, grizli pokonča mladiča kar tako za hec itd. itd.). To jebena pravila narave. Ja so tile človeški mladiči objestni, ni kaj, ampak tko pač je, so odraščal v takšni družbi, verjetno sami veliko pretrpeli itd. Pač svet je u kurcu! Ne potrebuješ takšnega posnetka, da to zveš. Tisti, ki ste se ob tem posnetku zjokali ste res eni mamini razvajenčki, zihr kakšna Titova generacija, ker ta generacija je pa res tko razvajena, da ti prav sili na bruhanje.

Sicer se pa mene ta posnetek ni niti malo dotaknil. Prav nasmehnil sem se, ko sem gledal tega psa in si misli kako prekleto je res ta svet u kurcu.

Ne toliko zagovarjati otrok,ker vemo,da NISO vsi sposobni kaj takšnega!

Vendar se mi vse bolj dozdeva,da je ženska roka veliko manj sposobna kaj takega…pa ne mislit,da mečem vse moške v isti koš!!

GROZA!!!!Nisem si ogledala posnetka ker so me solze oblile že ob gledanju slikice……….ubogi pes!
lahko rečem samo to da bom 1,5 letnik že sedaj ve kako je treba delati z živalimi…imamo mucka,kužka in zajčke in vse lepo boža in jih ima rad! tako kot se otroka vzgaja od začetka tako bo kasneje!!

Lev ubije antilopo za hrano, ponovadi jo hitro pokonča z ugrizov v vrat. Popolnoma drugo pa je, ko se človek smeje temu kako muči žival in uživa zraven. Ne moreš divje živali primerjati z človekom. Pes je dlje časa trpel, ker ni umrl takoj. Bil je tudi članek kako so osla zažgali. Je pobegnil, ampak hrbet mu je gorel. Takšna žival se bo potem še dolgo mučila in trpela, ker jo bo bolelo in peklo. Jaz sem tudi veliko pretrpela in marsikdo drug tudi, pa ni na kraj pameti ne pade, da bi se šla zabavat tako da bu mučila žival.

Drugače pa je ta mladič preživel 30 sec svojega trpljenja. A tisto ko pa prašičem na živo režejo stran moda, kastrirajo ovne, kuram režejo vratove, prašičem zabadajo nož v vrat pa vas ne gane? Ja ljube ndeolžne duše pa to imate vi vsak dan na jedilniku!!!

a so ga saj pogasili ? ne bom si olgedala tega posnetka…povjete, da ga niso pustili da zgori!!

Torej si tudi sam psihič, saj ravno takšni ponovadi ne prizadane trpljenje drugih. Vsakemu normalnemu človeku se trpeči človek ali žival zasmili. Kako veš da je trpel pes 30 munut? Kaj če je potem cel ožgan še dneve kje umiral? Ja vem kaj delajo z živalmi v klavnici, zato pa se da kupiti tudi meso, ki ni tako grdo umiralo. Ampak je razlika tudi v tem, da ljudje zares uživajo v tem ko mučijo žival. Kaj pa ko je ženska zvezala psa, ga polivala z kislino, likala z vrelim likalnikom, tolka z palico, mu živemu vstran rezala ude…. LJUDJE UŽIVAJO OB TEM KO MUČIJO ŽIVALI IN TO JE RAZLIKA PROTI DIVJIM ŽIVALIM, KI LOVIJO ZA HRANO.

aasaas,al kaj si že,prav bolano debilen se mi zdiš….želim si,da se taka ¨pasja¨nesreča dotakne tebe!!!

Kako zelo smo objestni ,dokler nam gre vse gladko!!

Zamisli se nad svojim duševnim zravjem in čustveno nestabilnostjo in poišči zdravniško pomoč !!!

Kolikor vem je pobegnil z ognjem na sebi. Enako en osel, ki je bil v novicah, ko so ga kurli in se na ves glas zraven smejali. :(((((((

Lev ubije antilopo za hrano, ponovadi jo hitro pokonča z ugrizov v vrat. Popolnoma drugo pa je, ko se človek smeje temu kako muči žival in uživa zraven. Ne moreš divje živali primerjati z človekom. Pes je dlje časa trpel, ker ni umrl takoj. Bil je tudi članek kako so osla zažgali. Je pobegnil, ampak hrbet mu je gorel. Takšna žival se bo potem še dolgo mučila in trpela, ker jo bo bolelo in peklo. Jaz sem tudi veliko pretrpela in marsikdo drug tudi, pa ni na kraj pameti ne pade, da bi se šla zabavat tako da bu mučila žival.[/quote]

Daj ne nakladaj preveč. Ni človek nič drugega kot malo bolj inteligentna žival! Mi smo le del narave in se v mnogo primerih obnašamo povsem primitivno in nagonsko tako kot to počnejo živali. Zihr kardelo podivjanih slovenskih psov, volkov razmesari čredo ovac zato, da se bodo do sitega najedli, zihr medved ubije mladiča zato da ga bo pojedel itd. Ne vem na katerem planetu ti živiš, da tukaj nakladaš, da žival žival ubije instant samo za hrano. Pa tudi če jo, je to pogosto dooooooooolga in mučna smrt. Ti sploh kaj gledaš TV??? Zbudi se! To je narava, to je svet, to je ta kurčev planet Zemlja. Eno veliko sranje za šibkejše.

Zamisli se nad svojim duševnim zravjem in čustveno nestabilnostjo in poišči zdravniško pomoč !!![/quote]

Morda je z tabo kaj narobe, ki se ti takšno ravnanje zdi normalno.

New Report

Close