Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzgojiteljica

Vzgojiteljica

Po 10 letih dela za tekočim trakom si premislim in naredim 1 leto izobraževanja za pomočnico vzgojiteljice. Dobim službo, čeprav me delo sploh ne veseli, veseli me višja plača. A take res tudi jemljejo v službo?

pusti raje mesto tistim ki si to želijo. Nas je veliko

Močno upam, da takih ne jemljejo v službo!! Se pa bojim, da se motim…

Delo vzgojiteljice/pomočnice vzgojiteljice te sploh ne veseli… pa kaj za božjo voljo rineš v to?? daj usmili se otrok,s katerimi bi delala in si izberi kakršnokoli drugo prekvalifikacijo!!

upam, da se hecaš in da je to le provokacija…

pa kam greta svet???

Mene ZELO veseli in bi šla naredit tečaj,šolo…samo ne vem kam?
Pozna kdo?

Mislim, da te plača pomočnice vzgojiteljice ne more kaj preveč veseliti. Je prenizka.

Se mi zdi, da je vsaka tadruga reklama na radiju za izobraževanje tega. Prav prejle sem slišala: Postanite frizerka ali pomočnica vzgojiteljce…. ali nekaj v tem smislu

Kje?Nisem še slišala!

odvisno iz kje si… tečaj za prekvalifikacijo je v Laškem, v Zagorju, v Celju, verjetno še kje…

je pa težko pridit zraven oz je veliko mobbinga…

sama sem ravno te dni predčasno prekinila usposabljanje v vrtcu, zaradi mobbinga vodje enote. nihče se ni postavil zame, ker se vse bojijo za službo…

Če imate v vašem kraju Ljudsko univerzo povprašaj tam. Če ne v google vpiši poklicni tečaj za pomočnico vzgojiteljice in poišči kje najbljižje tebi ga izvajajo, glede na to da se bo letos šele začelo lahko začneš oktobra s predavanji.
Če imaš končano gimnazijo lahko opraviš Tečaj za delo s predšolskimi otroki.
Če imaš končan pedagoški faks(si prof. nečesa) se lahko vpišeš na 2 stopnjo Predšolske vzgoje na Pedagoški fakulteti in v 2 letih magistriraš kot vzgojiteljica ali pa se vpišeš na Študijski program za pedagoško izpopolnjevanje iz predšolske vzgoje. To zadnje zelo težko prideš zraven, saj je razpisanih 40 mest na leto, rok prijave je bil letos par dni, vpisnina letos nekaj čez 2000 evr, dobiš pa potrebno izobrazbo v 1 letu…

http://www.pef.uni-lj.si/index.php

Če nimaš končane srednje šole, potem s prekvalifikacijo ne bo nič.

Le imaš srednjo šolo, kaj sploh delaš za tekočim trakom?

lol vidim, da nisem dovolj razumljivo napisala. Jaz ne želim postati vzgojiteljica. Zaradi statusa sem klicala na cdi univerzum in vprašala koliko pride izobraževanje in koliko časa traja. 1 leto in malo čez 1000€ pa je. Sem samo karikirala in uporabila sebe za primer, ne delam pa za tekočim trakom. Je pa ena spraševala pred kratkim katero šolo naj si izbere da bo vsaj 800€ plače in da je do zdaj delala v proizvodnji, ste ji svetovale vzgojiteljsko 😀 Motilo me sicer ne bi, da taka ženska ki je to ne veseli, dela z mojim otrokom, ker je poleg itak vzgojiteljica. Vesela pa tudi ne bi bila no….

vzgojiteljica/vzgojitelj, ki ima 5 min časa. Potem jih pa poslušaš kako imajo v skupini veliko otrok, kako ne morejo tega in onega. briga me, če si izbereš neki poklic to pač potegne za sabo določene posledice.

V našem vrtcu je nekaj vzgojiteljic, ki so iz dragih poklicev in rečem vam to so najboljše vzgojiteljice z dušo in srcem.

New Report

Close