Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nagradne igre, ki so v polnem teku na Med.Over.Netu

Nagradne igre, ki so v polnem teku na Med.Over.Netu

Na portalu Med.Over.Net je trenutno kar nekaj nagradnih iger, ki so v polnem teku.

Nagradna vprašanja:

1. Moj planet je? S pravilnim odgovorom in kančkom sreče, je polletna naročnina na revijo Moj planet lahko vaša. To je Nagradna igra za radovedneže[/b][/url][/i]

2. Kolikokrat so slovenski farmacevti razglasili Algeo kot proizvod št.1 za razstrupljanje? Poiščite nagradno igro Algea nagrajuje ali kliknite na >>[/url]

3. Ste ljubitelji medu? Zaupajte nam recept, kako ga uporabljate. Na kakšen način ga vključite v jedilnik? Nagrada je komplet 2 lončkov medu.Vabljeni k sodelovanju v nagradni igri: Pestrost medu na naših jedilnikih[/url]

Vabljeni k sodelovanju.

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)

Jaz sodelujem in upam, da boste izžrebance teh nagradnih iger kje objavili, ker enkrat sem že sodelovala, nagrajencev pa takrat ni bilo nikjer objavljenih.

Lp

Nagrajence objavimo na istem “naslovu”, kjer je objavljena nagradna igra (tam, kjer ste oddali odgovor in podatke).

Ko bodo nagradne igre zaključene, poglejte tam, kjer je bila nagradna igra objavljena, saj bomo tam objavili imena ali vzdevke nagrajencev.

[youtube]abqZU5OVkKk[/youtube] Nikoli obupati 5 sekund pred čudežem ( Maginja Blinkita)
nova
Uredništvo priporoča

Kdaj bodo objavljeni rezultati ( kdaj je konec nagradne igre) ?
a nagrejence obvestite tudi po mailu?

New Report

Close