Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek odprt ospen sirup

odprt ospen sirup

Pred kakim mesecem smo preboleli angino, ki se je zgleda ponovila. Imam še skoraj celo stekleničko sirupa Ospen, ki pa je kak mesec že v hladilniku in je bila takrat tudi načeta. Ali jo lahko uporabim dokler ne dobim pri zdravniku nove?

Mislim da je v hladilniku lahko največ tri mesece, tako da ne bo problem!

Hmm nam je pa pri ponovitvi dr dala drug antibiotik. Da ni dobro istega v tako kratkem razmaku.

Ko zdravnik presodi da je potrebno jemati AB -SE GA JEMLJE DO KONCA .

ČE SE DRŽIMO NAVODIL NE OSTANE NIČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oz, pri sirupih če ostane vržemo stranj.

Kako pa veš oz. kako si diagnosticirala angino?

Pa prosim dajte se že enkrat zavedat da z nenehnim vnosom AB slabite imunski sistem VAŠIH sončkov.

Verjemite da ko pride do resnega zapleta in je otrok rezistenten že na večino AB pridejo na vrsto taki, ki so po strupenosti in povzročeniškodi že primerljivi z kemoterapevtiki

Po petem vnetju ušes fašeš en res res zanič in močan AB, ki se ga daje na 24 ur kot strup nekaj ml

Pelji ga/jo k dr naj pogleda, da drug AB, določi primerno količino in časovni razmak in pojest do konca in če je to kot običajno po 3 x na dan po 10 dni res nič ne ostane

Sorry sem zamenjala z sirupom za kašelj 🙁

V to, da sama diagnosticiraš angino, se sploh ne bom spuščala … najmanj to je, da obstajajo zelo zelo hude virusne angine, kjer ab ne pomaga nič in se ne predpisuje … škoda besed (ravno smo jaz in moji trije otroci preboleli hido virusno angino, s TT 40-41 5 dni + še 5 dni zmerne TT).
Glede sirupa pa, ne, zavrzi. In četudi bi bi ok, če se bolezen ponovi v roku enega meseca, predpišejo drug antibiotik.

New Report

Close