Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča in tast znoreli , ker je snaha rekla , da njo ne zanimajo

Tašča in tast znoreli , ker je snaha rekla , da njo ne zanimajo

Tašča in tast znoreli , ker je snaha rekla , da njo ne zanimajo oni , ampak njihov sin , da je zaradi sina tam , ne zaradi njih !!!! In zdaj so znoreli !! Zakaj ? A jih ni sram ? snaha je rekla po pravici tako kot je .

edino pravilno da je snaha tko rekla!

sam zakaj bi blo pa taščo in tasta sram? pač sta znorela ker sta mal užaljena… normalna reakcija, tko je…res pa ni lepo od snahe da gre pol na MON se zgražat nad taščo ko ji le-ta nič noče in snaha sama išče špetir…

Zdej pa spet bistvo za nas MONe. Kje je ona TAM? V atstovi in taščini hiši??

nova
Uredništvo priporoča

http://www.youtube.com/watch?v=bwlAnzJSNio

Snaha ima prav , pa , tasta in taščetino pobere !!!!

Pa še ti noriš in si znorela.

Snaha ima prav , pa , če tasta in taščetino pobere !!!!

Kar tako tega ni rekla, prej je bilo še nekaj drugega in je to v jezi rekla. Včasih bi bill bolje jezik za zobmi drżat, ker sem prepričana, da tudi tašča vse ne reče kar misli. Tako, da Muslim, da je to samo polresnica.

O, a je v Polju spet zmanjkalo zdravil?

JA , ČE JE PA RES NO !! SNAHE NISO ZARAD TASTA IN TAŠČE TAM , NO !!! ZAKAJ SE BOJITE RESNICO POVEDAT ?!?

Če je še ne zanimajo, jo bodo pa še začeli. Sinček je njuna “slika”, posnetek, replay:))) Žal, snahca.

Če pa se je še v njihovo bajto vselila:))) uf, jo pa morajo zanimat vsaj tolk, kot tiste v bloku zanimajo sosedje in hišnik:))))

P.
I.
Š.
I.

KUČI : PROPALO

Verjetno sta jo tast in tašča prosila, da jima populi korenje na vrtcu, ker ravno živi v njuni hiši, ne plačuje ničesar, sama pa sta nepokretna.
Jo čist razumem, snahico, da je popizdila.

Če “tam” pomeni v hiši tasta in tašče, potem se lahko razburjate, kolikor hočete, ampak tast in tašča te morata zanimat vsaj toliko, da te ne zabrišeta čez prag.

A jo zanima sam njun sin v svoji hiši, ali tudi samo sin v njuni hiši ! That is the question !

He he, jaz sem pa zaradi njih dveh tam, v njihovi hiši, ker mi je zelo zelo všeč. In enkrat bo moja.

Nikoli ne bo tvoja. Po smrti staršev bo od moža (če ima to “srečo”, da je edinec). Ker se premoženje, ki ni pridobljeno z delom, ne šteje za skupno, ne bo tvoj niti en cegel. In ti boš do smrti v tuji bajti živela.
Samo toliko, da veš. Ker te zablode, kako bodo snahe dobile bajte, so že smešne. Zdaj si na taščinem terenu, potem boš na moževem. Kot te zdaj lahko tašča zabriše čez prag, te bo potem lahko mož. Zato malo pazi, kako se obnašaš.

A ne ne, smo se že dogovorili, napisali in daritev je tudi možna, a veš to, leelee?

Možno je tudi, da ko te bo mož zamenjal za mlajši model, da bo zahteval vračilo daril…to je tudi možno a to veš heheke?

Se spet strinjam s teboj. Mal preveč mislijo nase, ne pa na zakone ki veljajo, hahahaha. prav vse kar si napisala je res. Še bo dela, da može prepričajo da pol bajte prepišejo na njih, če bodo pridne seveda ! hahaha kaka zaverovanost vase – brez ….

A VESTE KAJ DOKAZUJETE TISTE , KI ZDAJ NAENKRAT ZASTOPATE TAŠČE IN TASTE ?? DA SO VAM MOŽGANI POPOLNOMA IZPRANI !!!

PA LEP POZDRAV

Možno je tudi, da ko te bo mož zamenjal za mlajši model, da bo zahteval vračilo daril…to je tudi možno a to veš heheke?[/quote]

Ja pa kaj je s tem narobe, če imam jaz rajši tasta in taščo kot pa svojega moža in oni rajši mene kot svojega sina?? Se tudi to dogaja.

TISTE UBOGICE , KI ZDAJ NAENKRAT ZASTOPATE TAŠČE IN TASTE ?? DA SO VAM MOŽGANI POPOLNOMA IZPRANI !!!

PA LEP POZDRAV

Možno je tudi, da ko te bo mož zamenjal za mlajši model, da bo zahteval vračilo daril…to je tudi možno a to veš heheke?[/quote]

Ja pa kaj je s tem narobe, če imam jaz rajši tasta in taščo kot pa svojega moža in oni rajši mene kot svojega sina?? Se tudi to dogaja.[/quote]

V to zgodbo si lahko prepričana samo, če sin ne živi s taščo in tastom, ti pa si še vedno tam in se greste veliko srečno družino.

A sta prepisala že vse na tebe? Samo to ti je lahko dokaz, da imata res tebe rajši kot sina…
Ker če škripneta bo vse skupaj od sina – potem pa si spet pred nalogo, kako ga prepričati, da prepiše 1/2 na tebe in kako ga prepričati da ne bo zahteval darila nazaj, ko te bo menjal za mlajši model.

Zelo težko namreč verjamem, da bi starš imel raje snaho/zeta, kot pa lastnega otroka, ne glede na to kako dober je zet/snaha in grozen njihov lasten otrok…po moje imata tast in tašča od tebe korist (denar? delo?) pa ti malo mažeta oči…če bi se tvoja pipica zaprla pa bi bili odnosi najbrž precej drugačni.

Ta stavek “jaz sem tukaj zaradi vašega sina” sem tudi jaz že uporabila.
Živimo na manjši kmetiji moževih staršev.
Mož kmetuje, jaz hodim v službo in se ukvarjam z najinim gospodinjstvom in otroci.

Ko imata tast in tašča žute minute – se pravi ko je tašča mnjenja, da bi se bolj spodobilo okopavat krompir (ki ga bi lahko imeli 3x manj, če ga ne bi ona potrebovala še za svoje 2 hčerki, ki pa imata posla s krompirjem samo, ko prideta po polne vreče) kot pa it z otroci na bazen, tedaj pride do raznoraznih debat, ki se končajo s stavkom tašče “da sem ji lahko hvaležna, da me je vzela pod streho”.

Nakar ji jaz povem, da imam svojo streho nad glavo (domačijo mojih staršev, brata sem izplačala) in svoje finance in da nisem tam, ker bi bila lačna in brezdoma sirota in da lahko mirno pakiram sama z otroci ali s svojim možem takoj v minuti, samo naj mi reče…

Seveda se tašča potem pametno potuhne, ker ve, da če grem jaz z otroci potem gre tudi mož in se lahko ona slika s svojo kmetijo…in zastojn krompirjem/vinom/mesom/drvami/itd za svoje hčerke in da lahko začne razmišljat o tem, kdo ji bo na stara leta kuhal in rihtal…

Tako da tudi jaz sem tam zaradi moža ne pa zaradi tega, ker ne bi mela kje za bit oz ker bi želela živet s starši, ki sploh moji niso…

New Report

Close