Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kurbice prek oglasnika

kurbice prek oglasnika

Kakšne so te ženske ki delajo prek oglasnika?? Študentke, zaposlene, poročene, starejše, mlajše…???
Če ma kdo kakšne izkušnje naj napiše. Rad bi probal pa ne vem kaj bi storil če bi naletel na tako ko mi ni všeč ?? Narajš bi kakšno že preverjeno telefonsko . Jo kdo ima , z opisom ??

Tebi gre pa res slabo!

če maš tako punco,ki se je podpisala pod post “moj zahaja v kupleraj”
je velikoooo ceneje da greš na kurbico

:)))) saj mogoče je pa tista njegova

moja prijateljica je bla nekaj časa kurba. malo ji je všeč seks, največ pa jo je k temu pritegnil denar.
ko so jo poklicali po telefonu, je odšla na dogovorjen kraj, molila, da se ji kaj hudega ne zgodi, pocuzala, nastavla, vse skupaj je redko trajalo preko pol ure.
za eno akcijo je dobila 15 jurjev, pred dvemi leti.
po treh mesecih prostitucije mesece jo je izdala psiha, najbolj se ji je vtisnu u spomin dogodek, ko je šla k tipu v stanovanje in sta fukala na zakonski postli, zraven je bla otroška postelca in stanovanje polno igračk.

ja, pa tamala jo je nonstop bolela od vseh kurcev…

uživaj v seksu!

klara

http://www.nejcpass.com/forum/forum.html

bil pri eni, sem se mogel sleci, se je slekla ona, oba v posteljo … me zacne mal rajcat … kondom gor … mene je blo strah erekcija dol, … pol ure je bilo zelo mucno , biti tam z mehkim…pol pa sem sel domov – se bolj nesamozavesten kot sem preisel …

kaksna je bila ? 26 let ( vsaj tako je rekla), rdecelasa, obrita, cista, lepa …

pride kako tako leto

še posebi če je suša in mrčes:)

Ti se raje sekiraj, da boš naletel na kako, ki jo poznaš :)))))

Zakaj te je blo pa strah?

Točno take ženska, ki si jih naštel. Saj ne da bi vedel iz prve roke, ampak dobro poznam eno, ki dobro ve kako gredo te zadeve.
Najboljš da probaš. Če ti pa ne bo všeč, se pa obrneš in greš. Kaj pa je tu problem ?

jst vem za eno preverjeno cifro ,pa se na dom ti pridejo!!!!!!!!

113

ciao

En moj znanec pa je rekel, da je poklical punco iz Salomonovega oglasnika in se zmenil za “akcijo”. Dobila naj bi se v hotelu. Ko je prišel v hotel, je pred sobo že stala vrsta fantov, ki so tako kot on, čakali na seks. Se je samo obrnil in šel domov. :)))

Jih obiskujem enkrat ali dvakrat na mesec, večkrat v času izpitov. Sem še študent, tako da zaenkrat še nimam kaj dosti denarja za seks.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close