Forum.Over.Net

Starševski čvek

shujšala 8 kg v enem mesecu

Default avatar

suhajužna

Nenamerno... Sedaj tehtam 44 kg pri 167 cm. Jem normalno (kot doslej, ko sem težo večinoma držala), tudi telesno aktivnost nisem prav nič povečala v tem času... Bi me morda to moralo skrbeti? Mi je danes kolegica omenila, da ni ok, da sem v tako kratkem času izgubila toliko kg, da se mi ful pozna...
Default avatar

BMW 540

Nekaj sigurno ni čisto ok...., si se v tem času s čimerkoli hudo obremenjevala?
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

suhajužna

Ne, nič posebnega.
Default avatar

nič ne čakaj

Ja, halo??? Logično, da je nekaj narobe in to ne malo narobe, da brez spremembe hrane ali gibanja v enem mesecu izgubiš PETINO TELESNE TEŽE. Takoj, ekspresno k zdravniku!!!
Default avatar

ti se hecaš?

kaj to je provokacija?
tehtaš 44 kil pri 167 cm, izgubila si več kot 15% telesne mase v enem mesecu, po vseh kriterijih si resno podhranjena in si se sprašuješ, če je kaj narobe????
Default avatar

suhajužna

Jaz skoraj nisem opazila izgube teže, če sem iskrena. Sem se pa danes tehtala, ko je bila kolegica tako zgrožena, ko me je videla.
Jem srednje količine, morda malo za nekoga, ampak tako je že ful časa in nikoli nisem posledično izgubljala telesno težo.
Default avatar

samo vprašam

Da nisi monika ta prava, njej se je isto zgodilo pred časom.
In ja res ni normalno k zdravniku.
Default avatar

suhajužna

Nisem "monika"...
Ok, zdaj pa mi še povejte, a me bo kak zdravnik v kraju (glede na stalno bivališče, enoto- v Lj) sprejel?!? Ker sem se preselila v Ljubljano pred enim letom, pa dosedaj sem bila samo 1x pri osebnem zdravniku na Obali, no, bi rada menjala, da imam bližje...
Default avatar

[email protected]

Če se ti kolikor toliko dobro počutiš, je ok! Jaz sem imela na kupu družinskih ceremonij malo morje in še opazila nisem, da hujšam! Pa so me prijatelji vseskozi vabili na ene partije, pice... Ampak če nimaš apetita, ga pač nimaš...
Sama sem začela hoditi v naravo, na manjši hrib, po uro ali dve... Ko sem se vrnila, sem nekaj malega pojedla, kar mi je pač pasalo... Po enem letu je rezultat- 160 cm-48 kg, pred tem 160 cm-43 kg! lp!
Default avatar

1 plus 14

suhajužna je napisal/a:
Pojdi na urgenco in reči, da omedlela. Potem pa tole zraven povej, te bodo vzeli.

Da bi te par kar en zdravnik vzel, to te pa ne bo.
Default avatar

suhajužna

Ja, jaz se povsem dobro počutim, v tem je fora. Sploh nisem sama toliko šla za tem, da sem toooliko shujšala... Ja, res so mi postala že tako mini oblačila premajhna, ampak sem mislila, da sem shujšala kake tri kile, ne pa osem.
Default avatar

suhajužna

suhajužna je napisal/a:
Popravek- oblačila so mi postala prevelika, ne premajhna... :-))
Default avatar

brez zamere.

suhajužna je napisal/a:
brez zamere, ampak res se ni hecat s tem. prvi dohtar, ki ti pride pod roke bo dober, ziher!
Default avatar

Ona55

samo vprašam je napisal/a:
j
Moniko pa res že dolgo pogrešam, upam da vse ok z njo.
Default avatar

kaj pa..

Znanec je v dveh mesecih shujšal za cca.20 kg. Neozdravljiv rak, danes žal pokojni. S tem se ni za hecat, vsako nenamerno hujšanje zahteva takojšnje ukrepanje. srečno
Default avatar

torek

Te ne strašim, ampak 8 kg ne namerno shujšati to vsekakor ni v redu. Moja soseda sicer starejša 75 let, je jedla kot vovk, hujšala pa zelo močno.Ona se ni nič slabo počutula. Ko jo je mož le pregovoril, da naj gre k zdravniku so ji našli raka.
Default avatar

Cha

Problemi s ščitnico???
Default avatar

POJDI SVOJEMU OSEBNEMU ZDRAVNIKU

POJDI SVOJEMU OSEBNEMU ZDRAVNIKU IN BO PREVERIL ALI TI ŠČITNICA PREVEČ DELA IN KURI PRESNOVO ... ITD ....

MI NISMO ZDRAVNIKI , IMAŠ PA SPLOŠNEGA ZDRAVNIKA NA FORUMU !
Default avatar

ni res

[email protected] je napisal/a:
Tole pa ne drži. Moja mama se je odlično počutila, shujšala pa tako, da so se je ljudje na cesti prestrašili.... Diagnoza: sladkorna v zelo hudi obliki!