Najdi forum

Moj predlog….

…da vsak mesec izberemo najbolj originalno provokacijo v preteklem mesecu…Edini pogoj bi bil, da je to res provokacija…To se pa pri vsaki da prav hitro opaziti 🙂

ne vem no… ponavadi je Primož jezen in nemalokrat zadevo izbriše.

Potem bo šele veselo tukaj :))

nova
Uredništvo priporoča

Izbiralo bi se med tistimi, ki pridejo skozi Primozevo “sito” 🙂

Moj zahaja v kupleraj…

Jest se pa trenutno ne morem odločit, katera provokacija je bolj utrgana – ali tista od ‘pokopane Sinthije’ ali pa tale ta novejša s kuplerajem …

najbolj bolana je od pokopane Sinthije

imata prav:tista je bila res “močnejša”

Ta post bi moral Primoz ze zdavnaj zbrisat …V mislih sem imel tiste, ki v svoji originalnosti na koncu,ko se jih spregleda,spravijo v smeh..

S tem, da bi izbirali tak post, bi dosegli le to, da bi bilo takih še več. Treba jih je enostavno ignorirat. So mal bolani.

pa sem ga (tara)

dej Rabuzin ti s mal fuknjen. Dela se lot pa bo.

Prav provokativni posti dosegajo najvecjo pozornost..Le malo si poglej..Prav te dosegajo najvecje stevilo odgovorov..Nekatere so res bolne, vecina jih je pa prav zabavnih…

Ma, men je v bistvu prav zanimivo videt, kaj vse lahko sproducira človeška domišljija in psiha. Mogoče nekateri na tak način pač ‘filajo svoj ego’ s priigrano pozornostjo ali pa se samo mal preveč dolgočasijo. Ampak – a se zavedate, da je v dejanskem življenju vse to, kar ljudje pišejo tukaj v provokacijah, čisto možno?

Meni osebno so včasih celo bolj zanimive vaše reakcije kot pa sama tema. Predstavljam si, koliko ljudi bi v real life-u sploh odreagiralo in predvsem KAKO bi odreagirali ob takih in drugačnih situacijah, zgodbah … ki nasvezadnje mogoče sploh ne bi bile samo provokacija.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close