Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ob katerem filmu ste najbolj jokale?

ob katerem filmu ste najbolj jokale?

in zakaj

Jaz takrat, ko sem gledal Nodi in božič, pretresen do konca.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

star film-Imitacija življenja

poslednji mohikanec,……aaaaahhh….smrk, smrk

Ah, jaz jokam pri skoraj vsakem filmu. Razen pri teh butastih akcijah ala žan klod van dam, james bond, silvester stalone in ostalo sranje.

Ljubezen v steklenički

http://www.imdb.com/title/tt0116136/ – Dragon Heart

Zato, ker prokleti froc je tako zloben, da zmaj umre… 🙁

La vita e bella….sem jokala še pol ure po filmu…
pa Plesalka v temi ..čist me je zvilo
pa Bambi :-))

Hačiko-glavna vloga pes pasme akita ki umre od starosti ampak vsak dan čaka svojega gospodarja ki je predčasno umrl:((((

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Poslednji samuraj, s Tomom Cruisom. Prizor na koncu filma, ko vojaki kar z mitraljezom streljajo samuraje, ki so oboroženi samo s sabljami. Kar dlake mi vstanejo, če se spomnim.

Hačiko in pa pri filmu Marley in jaz.

hm..kaj pa vem. mislim, da je bil a walk to remember. ne jokam pri veliko filmih, ker ne gledam veliko dram. imam rajši komedije in pa grozljivke, tu pa ni veliko za prejokat 😀

Jaz tudi pri Življenje je lepo, pa včeraj na SLO2 Moje življenje brez mene, film o 23-letni mamici dveh malih deklic, ki zve da je neozdravljivo bolna in se a svoj način “poslavlja od dragih” ne da bi oni vedeli. Ker sem ga gledala že drugič sem bila na “rezervi”, prvič pa me je čisto vrgel s tira 🙁
Pa Najnini mostovi, ko sem ga prvič gledala. Še vedno se spomnim da me je skoraj razneslo od tesnobe ko se je Meryl odločala ali naj na semaforju stopi iz avta ali ne…

Marley in jaz – točno sem pozabila, tukaj tudi ja 🙁

film Rdeči, na koncu sem cvililila, ne samo jokala
http://www.imdb.com/title/tt0082979/

Beli očnjak.

Paris, Texas (Wim Wenders, Harry Dean Stanton, Nastassja Kinski, Dean Stockwell)

terracotta soldier (ko ona zavrne svilene copatke, ki jih je toliko časa hranil zanjo)
gladiator (ko pokaže križanega otroka) – tega filma sploh ne morem več gledat

Ja, Življenje je lepo in Najini mostovi – oba za zjokat 🙂
Pa Love Story, iz sedemdesetih. Pa še bi se našli, se zdajle ne spomnim.

Nazadnje sem prišla solzna iz kina, ko sem gledala risanko V višave. Čist zares! Tisti, ki ste jo gledali, boste že vedeli, zakaj …

evo sem ravno pogledala Prevzetnost in pristranost (Pride and Prejudice) solze itak, sicer pa res velikrat med filmi jokam, šmrk šmrk

Najbolj pri:

Najini mostovi – tukaj sem že kar hlipala:)
Walk to remember
Ljubezen v steklenički
P.S.I love you
Jeklene magnolije- na koncu-kot dež………………………teh se spomnim trenutno

pri eni humoristični seriji, pri Urklu, ko so se mu starši odselili, a mu niso povedali, on je pa živel potem pri sosedih

lol, ja, res je, točno pri tem delu:)
Mi je bilo že kar malo nerodno pred možem, ker sem zadrževala jok, najraje pa bi zaaavpilaaa!!!

Film sem gledala kar nekajkrat, vsakič sem rekla, nee, danes pa ne bom jokala in evo, vsakič jokam kot nora:) Ne gre drugače, kaj čmo.

http://www.youtube.com/watch?v=BTeOcVelYi0 hvala 🙂

pri Prijateljih, ko je Rachel ugotovila, da je v resnici noseča :)))

New Report

Close