Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem naslov na B- v Ljubljani

Iščem naslov na B- v Ljubljani

… izgubila sem naslov osebe, ki živi v Ljubljani… telefonske pa tudi nimam, da bi poklicla…
nekako imam v spominu, da je naslov nekako na B. mislim pa da ni ulica ali cesta… nekako v tem smislu kot “Brdje” ali nekaj takega…

imate vi kakšno idejo?

hvala.

brdo?

Brdo?

ni, Brdo… 🙁 neko nenavadno ime je…

hvala vseeno za pomoč

brilejeva ?

Bičevje?

Veš vsaj cirka, kateri konec naj bi bil ali kaj je v njeni bližini? Karkoli?

Aja, tukaj je seznam ulic v LJ:

http://sl.wikipedia.org/wiki/Seznam_cest_in_ulic_v_Ljubljani

..pa kaj hudiča ne znate v NAJDI si- zemljevid vtipkat nekaj na B, pa malo poklikat sem ter tja..
..če ne gre drugače vzamete star zemljevid Ljubljane..
..skratka ni čudno da imamo krizo, ko bi vsak sedel ko kup nesreče in čakal da kaj pade z neba..

Aja, tukaj je seznam ulic v LJ:

http://sl.wikipedia.org/wiki/Seznam_cest_in_ulic_v_Ljubljani%5B/quote%5D

to sem tudi že sama gledala, vendar to ni ulica ali cesta… 🙁 nekako imam v spominu, da je bilo nekaj na B… brez da bi se končalo z ulica ali cesta… za kateri predel gre pa tudi ne vem, ker ne poznam Ljubljane 🙁

Brod, Bonifacija,

brinje ?

sorry, če te je moje vprašanje tako vrglo iz tira 🙁 probala sem že tako, da sem dala v iskalnik b, ljubljana ampak si nisem mogla na ta način pomagat, ker ne vem po katerem predelu naj iščem…

a bi se dalo kje pogledat na ta način, da bi bili na enem mestu ulice, ceste, naselja…. skratka vsi možni naslovi v Ljubljani..?

..ja…
… pogledaš v elektronski telefonski imenik..
.
..mah..
..

Če je naslov, potem je to ulica, tudi če v imenu nima ulice ali ceste:) Tako da mirno poglej seznam, pa ne samo naslovov na B, prav možno, da se začne na kako drugo črko.

Brinje?

Imenik, ime in priimek ali pa smao po priimku isces in gledas ulice…

Beblerjev, Brodarjev trg, Blasov breg, Bičevje…

hvala ti za prijaznost… vendar se beseda ne konča na x- ova cesta/ulica…

v bistvu gre za to, da sem v službi pomotoma dala papir s podatki skozi rezalnik… oseba ni prijavljena na tem naslovu, telefonske številke pa nima objavljene v imeniku, da bi jo poklicala :((( totalna štala… zrolalo se mi bo…

Bežigrad?

Bizovik?:)

Brod

hvala ti za prijaznost… vendar se beseda ne konča na x- ova cesta/ulica…

v bistvu gre za to, da sem v službi pomotoma dala papir s podatki skozi rezalnik… oseba ni prijavljena na tem naslovu, telefonske številke pa nima objavljene v imeniku, da bi jo poklicala :((( totalna štala… zrolalo se mi bo…[/quote]

Pa saj ravno to ti razlagam: tudi Bičevje je naslov, recimo Bičevje 1 in je zato na seznamu LJ ulic (čeprav v imenu nima izraza ulica oziroma cesta). Poglej še pod drugimi črkami, ker si si mogoče narobe zapomnila, ko boš pa ime videla, se ti bo pa pobliskalo v spominu.

Sam iznajdljiva pa niti nisi kaj preveč a ne.

Barje?

To je sicer becirk v Ljubljani, ne more pa biti naslov …

mami

Bratovševa ploščad?

New Report

Close