Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Redna odpoved delovnega razmerja

Redna odpoved delovnega razmerja

Dajte mi prosim povedat, če je takole sestavljena odpoved pravilna. Poslala jo bom priporočeno s povratnico. Do sedaj še nikoli nisem dala odpovedi, tako, da mi je res novo…

Zadeva: Redna odpoved delovnega razmerja

Delavka———–zaposlena na delovnem mestu———–z dnem 24.09. 2011 redno odpovedujem pogodbo o zaposlitvi.
Z dnem 24. 09. 2011 začne teči 30 dnevni odpovedni rok skladno z zakonom o delovnih razmerjih. Iz tega sledi, da bo moj zadnji dan delovnega razmerja s podjetjem ———– dne 23. 09. 2011.

Še kaj manjka?

Dopust sem pokoristila, kako pa naj napišem, da pričakujem še sorazmerni del regresa. (izplačali so mi pol kolikor mi pripada).Se mi pač zdi, da bi jih morala opozoriti, žal, čeprav bi naj bilo to samoumnevno.

Hvala, res najlepša hvala. In se opravičujem, ker sem dala na oba foruma, tukaj je večji pretok ljudi.

Je OK, samo pazi, dac to odpoved vročiš 23.9. Samo tako bo odpovedni rok začel teči 24.9.

Glede regresa pa dopiši, da ob izplačilu zadnje plače pričakuješ še izplačilo preostalega dela oz. sorazmernega dela regresa.

Hvala OK, OK.
Ja, bom poslala v četrtek, torej dobijo v petek 23. V soboto 24. pa naj bi začel teči odpovedni rok. Ker 24. oktobra me zaposli nov delodajalec. 🙂


Pazi datum!

bi imela službo…pa je ne najdem…mogoče te bom nadomestila
tebi pa srečno v novi službi


Pazi datum![/quote]

Hvala, sem se zatipkala, bom pazila, da se ne bom v originalu.

Ne želi si te službe, ki jo jaz zapuščam. Verjemi, če bi bila OK bi ostala. Hvala za zaželjeno srečo v novi službi.

http://med.over.net/forum5/read.php?147,7152074

Tudi jaz ti želim veliko sreče v novi službi in bodi srečna.
lp,

New Report

Close