Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroške Nike superge

Otroške Nike superge

Mene pa zanima naslednje.
Sinu sem kupila, no je bil z menoj v trgovini, usnjene Nike superge št. 30,5. Moj sin ima drugače številko nekje 31 do 32.
So mi rekli v trgovini, da so večje številke. Isprobal je kar par številk in vse so mu lezle dol, razen št. 30,5. Ko pa jih je doma obul in imel 1 uro gor, pa so ga ožulile v male prstke in to kar ornk.

Ali imate kakšne izkušnje: ali so tako ozki modeli ali kaj? Če mu kupim pa večje, mu bodo pa dol lezle? Sedaj so itak še nenošene in jih greva zamenjat, ampak kaj pa če mu kupim 1 številko večje, pa mu bodo dol lezle, ožulile v male prstke pa vseeno?

Moram povedat, da nima široke noge, ima bolj ozko nogico namreč, tako da mi je čudno.

Kakšne izkušnje imate vi? Ali se mogoče po širini kaj raztegnejo, ampak sem v dvomih zato, ker so usnjene in z gumo tako okoli, da ne vem koliko se lahko to raztegne!?

So pa take bele, z rdečim Nike znakom ob strani in na ježke.

Nike ima manjše, ne večje številke. Vsi štirje v naši družini imamo vedno vsaj pol št, večje Nikice od sicer naših številk. Nekatere modele celo eno številko.

Meni pa se zdi, da ima nike majhne številke. Naša vedno vzame vsaj pol številke večje superge kot npr. adidas. Jaz mam tud eno št. večje kot pa ostalo obutev.

Moj sin ima nogo št. 31 pa so mu Nike superge št. 32 čisto prav.

lp

Ma ja anede no! Vsaj za odrasle smo vedno kupili 1 št. večje no. Sedaj pa kar nek model, ki je ogromen v dolžino in ozek. Puma superge ima nove, pa ima 32 št. in so mu čisto prav. Nike mu pa 32 ful dol lezejo – kot nek natikač no.

Nike ima manjše številke, kar pomeni da mora imeti večjo cifro, kot jo nosi sicer.Očitno nekaj ne štima z modelom, zamnajte za drugega ali pa zamenjate firmo.Včasih je pač tako. Jaz tudi moji hčerki ne morem kupovat Puma supergic, ker ima čisto prširoko nogo za njih.

pri Nike je splošno znano da so številke manjše ne večje, …….. le kje si kupovala te superge

New Report

Close