Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi bile zadovoljne s tem za poročno darilo…

Bi bile zadovoljne s tem za poročno darilo…

http://www.hofer.si/si/html/offers/2827_22817.htm

Jaz sicer ne bi bila, ker bi raje imela “klasičen” kafe mašin v katerega nasiplješ kavo in teče v vrč – ker te kapsule se mi zdijo kr zamudne in potrata denarja…

Kakšno je vaše mnjenje?

Ne.

Če že, bi imela klasično mašino za expresso in penjenje mleka. Kava iz teh mašin na kapsule je sicer dobra, so pa kapsule kar drage. To, kar bi imela ti, je pa filter kava, kar je pa za moj okus samo malo bolje od vode.

Glede na to, da pijem samo turško kavo, bi avtomat podarila naprej.

ma ne moreš poročnega darila v hoferju kupovat no 🙂 potem kupi dolce gusto ali kaj podobnega 🙂 moje mnenje, ker tega imam in vem, da je uredu. verjetno je na tržišču še kateri, ampak ne v hoferju…

ne, ker ne pijem kave in s to zadevone bi imela kaj početi.

Zraven bomo dali tudi kar nekaj denarja, ker sta si nevesta in ženin zaželela “prostovoljne prispevke” za poročno potovanje.

Ampak ne bi rada prišla tja samo s kuverto v roki :S:S:S

a če za slabšega da v merkurju ali big bangu 100€ več, bo pa super darilo?
spet neki bedni predsodki…

Za poroko raje daj denar v kuverti…:)ne pa kvazi kafe mašine.,….naj si jo sama kupi, takšno kot želi….

men se zdi da ni vazno kje kupis darilo, vazen je namen!!

men se zdi da ni vazno kje kupis darilo, vazen je namen!![/quote]

Izgovor.

morda bi izbrala kako lepo kvalitetno posteljnino, pač tako za zraven…ali pa mogoče dober ekonom lonec,če si izbrala nekaj za v kuhinjo in nisi ziher če obožujeta kavo iz avtomata..

zakaj pa ne? če lahko nekateri pridejo na poroko z 4 brisačami in pladnjom pod njimi.. če nočeš samo s kuverto daj pa na njo eno veliko mašno. mislim, namesto te mašine daj raje ta denar not v kuverto in mirna bosna.

Za posteljnino ne vem, ali uporabljata 2 kojtra ali 1 velikega :S:S:S

Loncev in skled ne morem kupovat, ker gospodična ob vsaki priliki naglasi, da ona pa že NE KUHA :P:P:P:P:P

Brisače bo kupila že ena druga, kozarce tretja, krožnike pa četrta :S:S:S…

Pa poroka je v soboto jaz pa niti nimam časa se vozit v večje mesto iskat nekaj, ker imam dans za napečt za jutrišnjo trgatev..jutri pa trgatev za zvozit 😉

Tako, da sem mislna skočit med malco po ta mašin, ga dat preko ceste zavit in ga po službi dvignit in šibat dam 😉

jaz z njim nebi imela kaj za početi, ker ne pijem kave, drugače pa če nisi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} siguren, da pijeta kavo iz avtomata jaz tega nebi kupovala.

Kupi raje brisače, čez leta še kako pridejo prav. Povem iz izkušenj.

Od kod si?

Jaz bi v tem primeru raje kupila kakšen poseben oblikovalski kuhinjski ali pisarniški pripomoček recimo od Koziola (ima Lesnina). Verjetno jih pozna in bo vesela.

Pa dajte no…jaz še zdaj ne razumem…..kaj vi veste , kakšne krožnike bi rada imela, razen če si ni nardila liste želja,,,…..dajte ji denar, v vrednosti omenjenega darila in pika…..potem bo kot moja soseda….z dvema kufe avtomatoma, pa sploh kave ne pije

Das Modell Verona verfügt über einen Milchaufschäumer. Der Kaffeebezug ist nicht automatisiert und funktioniert per Startbzw. Stopptaste.

Die Nachteile: Für hohe Tassen besteht vor allem beim Modell Verona ein Platzproblem und vor jedem Öffnen der Kapselhalterkappe muss die Tasse bei beiden Modellen entfernt werden. Nach dem Bezug tropft Kaffee nach. Ecken, Kanten und Rillen erschweren die Reinigung der Auffangbehälter. Die Crema der Kaffees zerfällt relativ schnell und ist verbesserungswürdig. Was den Geschmack angeht, raten wir falls möglich – wie bei anderen systemgebundenen Maschinen auch – vor dem Kauf zu einer Verkostung, da man die Kaffeemarke nicht wechseln kann.

http://www.konsument.at/cs/Satellite?pagename=Konsument/MagazinArtikel/Detail&cid=318873976283

Kwa pa vem…jaz mam rada kavo v velikanskih šalicah z dosti pene 😉

Dala par porok letos čez in NE razumem zakaj kupujete darila, če jasno in glasno povedo, da želijo denar…

Pri vsej ponudbi v naših trgovinah verjemi, da imaš zelo malo možnost izbrati izdelek, ki jima bo res všeč…zakaj torej si delati probleme, tratiti čas in denar, če pa ti v cvetličarni tako lepo zaranžirajo kuverto? Njima se bo nabral pa kupček daril s katerimi ne bosta vedela kaj, slabo vest bosta jih imela kadarkoli vreči vstran ali podariti naprej… BREZ VEZE.

Jaz ponavadi kupim eno srednje veliko šatulju (kao skrinjico v katero lahko potem shranjuje bižuterijo ali pa pisma ljubčkov hehe)…potem pa not nasipam do vrha čokoladne zlatnike in vmes dam še taprave bankovce…

Mogoče kaj takšnega…

Nimam pojma, kaj bi s takim aparatom počela; stran ga ne bi dala, uporabljala pa prav tako ne, ker pijeva samo turško kavo. Verjetno bi končal nekje v kleti ob stvareh, ki jih uporabljam samo občasno.

Če že želiš kupiti kaj poleg kuverte, jima kupi kak lep velik album za slike, kako knjigo, mogoče kak komplet 2 posebnih kozarcev ali kaj podobnega.

Super ideja, ker ne prideš samo s kuverto pa še upoštevaš željo mladoporočencev obenem.
Kafemat je pa meni ok ideja samo v primeru, da sta kdaj rekla, da bi ga imela in to točno tega. Ko sem si jaz kupovala kafemat, sem imela precej jasno idejo kaj hočem in česa ne in tale definitivno ne bi prišel v upoštev, glede na to kakšne kapsule se rabi.

Kaj pa vem, daj raje denar pa kak šopek ali kaj…..

Jaz tudi brisač ne bi marala, pa ne, ker ne pridejo prav, ampak npr. ima človek v stilu kopalnico in želi v taki ali podobni barvi brisače, dobi pa neke cenene z rožami ipd. bljak:)

New Report

Close