Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Disleksija svetovalni center

Disleksija svetovalni center

Tisti, ki imate otroke dislektike, ki so opravili vsa testiranja in čakajo na odločbo – ali vaši otroci še vedno hodijo v svetovalni center na občasne pogovore in h kateremu strokovnjaku. Naš hodi samo k psihologinji, zdaj pa, ko je delal še dodatne teste, preden naj bi dobil odločbo, so mi rekli, kako da se dobro leto ni nič dogajalo, da ga niso napotili tudi k defektologinji, s katero bi delal bralne vaje, kar bi bilo zanj nujno. Psihologinji sem že večkrat omenila, če ga napoti še kam drugam, ker sama mu ne znam pomagati, pa ni in tudi zdaj mi ni hotela dati datuma za defektologinjo, ker so baje zelo zasedene. Rekla je, da bo potem, ko bo dobil odločbo, itak imel v šoli.
Samo čas gre, predno bo dobil pomoč v šoli, bo spet minilo ne vem koliko časa in zdaj me zanima ali mu pripada občasna obravnava pri defektologinji v svetovalnem centru ali ne.

Ja mi smo hodili k psihologinji in defektologinji. Že pred odločbo. Pa potem tudi.

Zdaj pa smo zaradi dodatne diagnoze 1x mesečno pri psihologinji. Prej smo hodili mogoče 2x – 3x na leto.

Isto kot Rakica 77, samo vsak mesec pred odločbo.

New Report

Close